Gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers' gaan van start in de Westhoek

zondag 14 juli 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het welgekende 'Huizenjagers'-busje, een portie enthousiaste makelaars en een lading nieuwsgierige potentiële kopers... Het is de perfecte cocktail voor een reeks gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers'.

Het 'Huizenjagers'-busje heeft al heel wat kilometers op de teller staan, maar het is nog lang niet gedaan. Want vanaf 15 juli wordt het tiende seizoen hervat met drie huizenjagers aan boord die gans België zullen doorkruisen op zoek naar pareltjes in het vastgoedlandschap.



Makelaars
​Jason raakte geïnspireerd door de veel te saaie makelaar die het huis van zijn ouders probeerde verkopen. Onder het motto 'Dat kan ik beter' begon hij aan een makelaarsopleiding. De populaire Poperingenaar bereidt zijn bezoeken altijd tot in de puntjes voor en houdt ervan om zijn potentiële kopers zo goed mogelijk te helpen en te informeren.

Steve is een goedlachse joviale kerel die altijd al iets wou doen in de verkoop. Hij houdt vooral van het sociaal contact met de potentiële kopers en is heel gedreven om een goed resultaat neer te zetten.

Indchara heeft even getwijfeld om bij de politie te gaan, maar heeft uiteindelijk toch gekozen voor makelaar, waar ze stiekem altijd van droomde. Ze vindt het geweldig om binnen te kijken in verschillende huizen en alle mogelijkheden van een pand in kaart te brengen. Voor de goedlachse Indchara zal het alvast geen probleem zijn om haar mannetje te staan in het busje tussen de twee heren.

Aflevering 1: Valerie en Marie-Christine - Woning met dierenartspraktijk en kattenpension
​Valerie is dierenarts en schakelt de hulp in van mama Marie-Christine om haar ideale woning te zoeken. Haar droompand beschikt over een bijgewouw voor haar dierenartspraktijk en een polyvalente ruimte waar ze haar meditatiesessies kan houden. Lichtinval en omliggende natuur zijn een must voor Valerie, en daarvoor heeft ze een budget van €500.000 aan de kant gezet.

Aflevering 2: Saar en Alex - Woning met een afgesloten tuin
​Saar en Alex hebben twee kinderen en zijn razendbenieuwd of de makelaars een nieuwe woning zullen vinden die perfect bij hen past. Het is belangrijk dat de woning een afgesloten tuin heeft voor de hondjes, helemaal afgewerkt is én in een groene omgeving staat. De makelaar die echt wil scoren bij het gezin, zoekt maar beter extra ruimte voor de pony en een vijvertje voor de eendjes. Het budget dat zij voor ogen hebben, is €700.000

Aflevering 3: Femke en Sofie - Woning met voldoende rust
​Femke en Sofie zijn op zoek naar een rustig huisje voor hun jong gezinnetje in het centrum van Poperinge. Ze zijn op zoek naar een woning met 4 slaapkamers, een aanpalende garage en een tuin waarin de kinderen onbezorgd kunnen ravotten. Femke en Sofie hebben €475.000 over voor hun ideale pand.

Aflevering 4: Pedro en Eveline - Woning met kinderopvang
​Pedro en Eveline schakelen de hulp in van de huizenjagers om een gloednieuwe woning te vinden met een extra ruimte waarin Eveline haar kinderopvang kan uitbaten. Niet alleen zij, maar ook de twee tienerdochters vinden het belangrijk dat de kinderopvang gescheiden is van de privéruimtes. Momenteel spelen de kindjes in de living en slapen ze op de kamers van de dochters, waardoor ze niet echt kunnen genieten van de rust. Voor hun ideale woning heeft het gezin een budget van €400.000 voor ogen.

Nieuwe afleveringen van 'Huizenjagers', vanaf 15 juli, van maandag t.e.m. donderdag op Play4, en vanaf maandag wekelijks integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Maandag 27 april 2026 om 17u00  »
Play 4
Gina en Lionel zoeken een huis met karakter aan de Zuidrand van Brussel. Het is voor hen belangrijk dat er veel bergruimte is. Ook een tuin waar hun zoontje kan spelen is een must. De plafonds moeten hoog genoeg zijn, want Lionel is h??l groot.
Dinsdag 28 april 2026 om 12u20  »
Play 4
Gina en Lionel zoeken een huis met karakter aan de Zuidrand van Brussel. Het is voor hen belangrijk dat er veel bergruimte is. Ook een tuin waar hun zoontje kan spelen is een must. De plafonds moeten hoog genoeg zijn, want Lionel is h??l groot.
Dinsdag 28 april 2026 om 17u15  »
Play 4
Victoria en Maxim zoeken een huis in een levendige buurt met drie slaapkamers, want hun eerste kindje is op komst. Het is belangrijk dat het een authenthiek pand is. Hun budget is 520.000 euro.
Woensdag 29 april 2026 om 12u15  »
Play 4
Victoria en Maxim zoeken een huis in een levendige buurt met drie slaapkamers, want hun eerste kindje is op komst. Het is belangrijk dat het een authenthiek pand is. Hun budget is 520.000 euro.
Woensdag 29 april 2026 om 17u10  »
Play 4
Alexander en Sofie zoeken een hoeve met landbouwgrond. Het moet een charmant huis zijn, en in ieder geval geen nieuwbouw. Ook moet het in of rond Dilbeek zijn, want dat is hun thuishaven. Budget: 450.000 euro.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm4 vtm

In San Francisco wordt een vrouw door een sluipschutter doodgeschoten. Inspecteur Harry Callahan, bijgenaamd Dirty Harry, krijgt het onderzoek toegewezen. De moordenaar, een zekere Scorpio, eist ondertussen 100.000 dollar van het stadsbestuur, anders zal hij iedere dag iemand neerschieten. Kort na de eerste geldeis, laat Scorpio een tweede bedreiging achter bij de politie: hij heeft een veertienjarig meisje gegijzeld. Als hij geen tweehonderdduizend dollar krijgt, zal hij haar levend begraven.

'Dirty Harry', film uit 1971 met oa. Clint Eastwood, om 22.30 uur op VTM 4.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:25
    Sportweekend
    20:00
    Het weer
  • 19:15
    Professor T: UK
    20:01
    Het weer
  • 19:15
    De Raad van Soekie
    19:30
    De regels van Floor
  • 19:00
    VTM Nieuws
    19:45
    Het Weer
  • 19:00
    Steenrijk, Straatarm
    19:55
    Smeris
  • 19:20
    The Big Bang Theory
    20:35
    Rookie
  • 19:00
    Police Interceptors
    22:30
    Dirty Harry
  • 18:55
    ER
    00:30
    Suits
  • 19:25
    Hallo België!
    20:30
    SUPER 50
  • 19:05
    De Container Cup
    19:55
    Café De Mol: Voorbeschouwing
  • 18:40
    Criminal Minds
    20:25
    FBI: International
  • 19:00
    3rd Rock From the Sun
    20:35
    Daredevil
  • 19:05
    Komen Eten
    20:35
    Bake Off Vlaanderen
  • 18:30
    Fear Thy Neighbour
    20:30
    The Prison Confessions of Gypsy Rose Blanchard
  • 19:10
    Trends Talk
    19:44
    Fleet TV
  • 19:09
    Zo doe je het!
    19:29
    Hobbyklus
  • 19:20
    Open Vuur
    19:55
    Vlaamse Klassiekers
  • 19:10
    Whitstable Pearl
    20:10
    Harry Wild
  • 19:00
    The Resident
    20:00
    Bob's Burgers
  • 19:00
    NOS Studio Sport Voetbal
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:25
    Vroege Vogels
    20:15
    Nadia voorbij de grens: Gevangen in Palestina
  • 19:20
    Hallo, ik heb een trauma
    19:45
    3 Op Reis