Gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers' gaan van start in de Westhoek

zondag 14 juli 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het welgekende 'Huizenjagers'-busje, een portie enthousiaste makelaars en een lading nieuwsgierige potentiële kopers... Het is de perfecte cocktail voor een reeks gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers'.

Het 'Huizenjagers'-busje heeft al heel wat kilometers op de teller staan, maar het is nog lang niet gedaan. Want vanaf 15 juli wordt het tiende seizoen hervat met drie huizenjagers aan boord die gans België zullen doorkruisen op zoek naar pareltjes in het vastgoedlandschap.



Makelaars
​Jason raakte geïnspireerd door de veel te saaie makelaar die het huis van zijn ouders probeerde verkopen. Onder het motto 'Dat kan ik beter' begon hij aan een makelaarsopleiding. De populaire Poperingenaar bereidt zijn bezoeken altijd tot in de puntjes voor en houdt ervan om zijn potentiële kopers zo goed mogelijk te helpen en te informeren.

Steve is een goedlachse joviale kerel die altijd al iets wou doen in de verkoop. Hij houdt vooral van het sociaal contact met de potentiële kopers en is heel gedreven om een goed resultaat neer te zetten.

Indchara heeft even getwijfeld om bij de politie te gaan, maar heeft uiteindelijk toch gekozen voor makelaar, waar ze stiekem altijd van droomde. Ze vindt het geweldig om binnen te kijken in verschillende huizen en alle mogelijkheden van een pand in kaart te brengen. Voor de goedlachse Indchara zal het alvast geen probleem zijn om haar mannetje te staan in het busje tussen de twee heren.

Aflevering 1: Valerie en Marie-Christine - Woning met dierenartspraktijk en kattenpension
​Valerie is dierenarts en schakelt de hulp in van mama Marie-Christine om haar ideale woning te zoeken. Haar droompand beschikt over een bijgewouw voor haar dierenartspraktijk en een polyvalente ruimte waar ze haar meditatiesessies kan houden. Lichtinval en omliggende natuur zijn een must voor Valerie, en daarvoor heeft ze een budget van €500.000 aan de kant gezet.

Aflevering 2: Saar en Alex - Woning met een afgesloten tuin
​Saar en Alex hebben twee kinderen en zijn razendbenieuwd of de makelaars een nieuwe woning zullen vinden die perfect bij hen past. Het is belangrijk dat de woning een afgesloten tuin heeft voor de hondjes, helemaal afgewerkt is én in een groene omgeving staat. De makelaar die echt wil scoren bij het gezin, zoekt maar beter extra ruimte voor de pony en een vijvertje voor de eendjes. Het budget dat zij voor ogen hebben, is €700.000

Aflevering 3: Femke en Sofie - Woning met voldoende rust
​Femke en Sofie zijn op zoek naar een rustig huisje voor hun jong gezinnetje in het centrum van Poperinge. Ze zijn op zoek naar een woning met 4 slaapkamers, een aanpalende garage en een tuin waarin de kinderen onbezorgd kunnen ravotten. Femke en Sofie hebben €475.000 over voor hun ideale pand.

Aflevering 4: Pedro en Eveline - Woning met kinderopvang
​Pedro en Eveline schakelen de hulp in van de huizenjagers om een gloednieuwe woning te vinden met een extra ruimte waarin Eveline haar kinderopvang kan uitbaten. Niet alleen zij, maar ook de twee tienerdochters vinden het belangrijk dat de kinderopvang gescheiden is van de privéruimtes. Momenteel spelen de kindjes in de living en slapen ze op de kamers van de dochters, waardoor ze niet echt kunnen genieten van de rust. Voor hun ideale woning heeft het gezin een budget van €400.000 voor ogen.

Nieuwe afleveringen van 'Huizenjagers', vanaf 15 juli, van maandag t.e.m. donderdag op Play4, en vanaf maandag wekelijks integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Zaterdag 6 juni 2026 om 16u25  »
Play 4
Isabel is professor aan een Brusselse universiteit en zoekt een plekje om af en toe te kunnen ontsnappen aan het drukke stadsleven. Ze zoekt daarvoor een unieke vakantiewoning in de natuur tussen Brugge en Damme.
Zaterdag 6 juni 2026 om 17u20  »
Play 4
Jonas en Emma zijn een jong koppel die helemaal klaar zijn voor huisje, tuintje, boompje, kindje. Ze wonen nu nog bij de mama van Jonas, maar zijn dus op zoek naar een eigen liefdesnestje om hun gezin te stichten.
Zaterdag 6 juni 2026 om 18u10  »
Play 4
Fien en Marie zijn al een jaar zelf op zoek, zonder resultaat. En dus schakelen ze de hulp van de huizenjagers in. Ze willen een energiezuinige woning met minstens drie slaapkamers in de buurt van Oostkamp.
Zaterdag 6 juni 2026 om 19u00  »
Play 4
Thomas en Nele wonen nu in een klein appartementje. Met het oog op gezinsuitbreiding zoeken ze een huis in de rand rond Brugge. Belangrijk is dat het in een rustige straat ligt, zodat hun toekomstige kinderen alles met de fiets kunnen doen.

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling' (RTL 4)

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.

'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:15
    Sisters
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Lentebeelden
  • 06:20
    Sarah zingt
    05:35
    Geen uitzending
  • 06:20
    Kabouter Plop
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:10
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    02:00
    Breeders
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:20
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    02:10
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:15
    Blue Bloods
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:15
    Billion Dollar Playground
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 04:05
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:22
    Lifestyle en wonen
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:50
    Open Vuur
    02:25
    Vanavond bij ons
  • 06:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:05
    Midsomer Murders
  • 06:00
    First Dates Australia
    02:20
    Grey's Anatomy
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    02:00
    NOS Journaal
  • 01:00
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 06:20
    Nijntje & Vriendjes
    02:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal