Gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers' gaan van start in de Westhoek

zondag 14 juli 2024

Het welgekende 'Huizenjagers'-busje, een portie enthousiaste makelaars en een lading nieuwsgierige potentiële kopers... Het is de perfecte cocktail voor een reeks gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers'.

Het 'Huizenjagers'-busje heeft al heel wat kilometers op de teller staan, maar het is nog lang niet gedaan. Want vanaf 15 juli wordt het tiende seizoen hervat met drie huizenjagers aan boord die gans België zullen doorkruisen op zoek naar pareltjes in het vastgoedlandschap.



Makelaars
​Jason raakte geïnspireerd door de veel te saaie makelaar die het huis van zijn ouders probeerde verkopen. Onder het motto 'Dat kan ik beter' begon hij aan een makelaarsopleiding. De populaire Poperingenaar bereidt zijn bezoeken altijd tot in de puntjes voor en houdt ervan om zijn potentiële kopers zo goed mogelijk te helpen en te informeren.

Steve is een goedlachse joviale kerel die altijd al iets wou doen in de verkoop. Hij houdt vooral van het sociaal contact met de potentiële kopers en is heel gedreven om een goed resultaat neer te zetten.

Indchara heeft even getwijfeld om bij de politie te gaan, maar heeft uiteindelijk toch gekozen voor makelaar, waar ze stiekem altijd van droomde. Ze vindt het geweldig om binnen te kijken in verschillende huizen en alle mogelijkheden van een pand in kaart te brengen. Voor de goedlachse Indchara zal het alvast geen probleem zijn om haar mannetje te staan in het busje tussen de twee heren.

Aflevering 1: Valerie en Marie-Christine - Woning met dierenartspraktijk en kattenpension
​Valerie is dierenarts en schakelt de hulp in van mama Marie-Christine om haar ideale woning te zoeken. Haar droompand beschikt over een bijgewouw voor haar dierenartspraktijk en een polyvalente ruimte waar ze haar meditatiesessies kan houden. Lichtinval en omliggende natuur zijn een must voor Valerie, en daarvoor heeft ze een budget van €500.000 aan de kant gezet.

Aflevering 2: Saar en Alex - Woning met een afgesloten tuin
​Saar en Alex hebben twee kinderen en zijn razendbenieuwd of de makelaars een nieuwe woning zullen vinden die perfect bij hen past. Het is belangrijk dat de woning een afgesloten tuin heeft voor de hondjes, helemaal afgewerkt is én in een groene omgeving staat. De makelaar die echt wil scoren bij het gezin, zoekt maar beter extra ruimte voor de pony en een vijvertje voor de eendjes. Het budget dat zij voor ogen hebben, is €700.000

Aflevering 3: Femke en Sofie - Woning met voldoende rust
​Femke en Sofie zijn op zoek naar een rustig huisje voor hun jong gezinnetje in het centrum van Poperinge. Ze zijn op zoek naar een woning met 4 slaapkamers, een aanpalende garage en een tuin waarin de kinderen onbezorgd kunnen ravotten. Femke en Sofie hebben €475.000 over voor hun ideale pand.

Aflevering 4: Pedro en Eveline - Woning met kinderopvang
​Pedro en Eveline schakelen de hulp in van de huizenjagers om een gloednieuwe woning te vinden met een extra ruimte waarin Eveline haar kinderopvang kan uitbaten. Niet alleen zij, maar ook de twee tienerdochters vinden het belangrijk dat de kinderopvang gescheiden is van de privéruimtes. Momenteel spelen de kindjes in de living en slapen ze op de kamers van de dochters, waardoor ze niet echt kunnen genieten van de rust. Voor hun ideale woning heeft het gezin een budget van €400.000 voor ogen.

Nieuwe afleveringen van 'Huizenjagers', vanaf 15 juli, van maandag t.e.m. donderdag op Play4, en vanaf maandag wekelijks integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Dinsdag 27 oktober om 11u20  »
Play 4
Lieselot en Hannan hebben een budget van ?1.300.000 over voor hun droomwoning. Ze hopen er een te vinden met een wellness, gym, boksring ?n volleybalveld. De huizenjagers gaan voor hen op zoek.
Dinsdag 27 oktober om 16u40  »
Play 4
De 23-jarige Arthur is op zoek naar een woning voor hem, zijn vriendin en hun hondje.
Woensdag 28 oktober om 11u15  »
Play 4
De 23-jarige Arthur is op zoek naar een woning voor hem, zijn vriendin en hun hondje.
Woensdag 28 oktober om 16u35  »
Play 4
Jessie en Dries schakelen de huizenjagers in voor een rustig gelegen woning met een geluiddichte ruimte, zodat Dries ongestoord op zijn drumstel kan spelen.
Donderdag 29 oktober om 11u15  »
Play 4
Jessie en Dries schakelen de huizenjagers in voor een rustig gelegen woning met een geluiddichte ruimte, zodat Dries ongestoord op zijn drumstel kan spelen.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Love Island VIPS' (Videoland)

Tien bekende Nederlandse en Vlaamse singles trekken de Love Island Villa in. Na de eerste flirts en het vormen van de koppels zorgt een plottwist voor spanning. Een onthullend spel, de eerste kus en een mysterieuze Bombshell zorgen voor vuurwerk.

'Love Island VIPS', om 21.50 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:00
    Witse
    18:04
    Het weer (vooravond)
  • 17:20
    VRT NWS De Zevende Dag
    18:20
    Saving paradise
  • 17:30
    Nachtwacht
    17:55
    Karrewiet
  • 16:45
    De Verraders
    18:20
    Florentina
  • 16:30
    Blind Getrouwd UK
    17:50
    B&B zoekt Lief NL: Winter
  • 17:20
    Chicago Med
    18:15
    How I Met Your Mother
  • 16:45
    MacGyver
    17:45
    Police Interceptors
  • 17:30
    Trivia at St. Nick's
  • 17:30
    Slisse & Cesar
    18:10
    Sturm der Liebe
  • 17:05
    Huizenjagers
    18:00
    De Verhulstjes
  • 16:55
    Castle
    17:50
    FBI: Most Wanted
  • 17:30
    The Neighborhood
    18:35
    Storage Wars
  • 17:20
    Masterchef USA
    18:10
    Love It or List It
  • 17:35
    Killer in the Family: A Teenage Horror Story
    18:25
    Accident, Suicide, or Murder
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 17:33
    Het appartement
    17:55
    Sixties To Six
  • 17:40
    Meat Timon
    18:20
    Chris Cooks Cymru
  • 17:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 16:55
    The Resident
    18:45
    Below Deck Mediterranean
  • 17:10
    Tijd voor Max
    17:56
    Politieke Partijen
  • 17:10
    De slimste mens
    18:00
    NOS Journaal 18.00 uur
  • 17:20
    Peperbollen
    17:50
    Brugklas