Gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers' gaan van start in de Westhoek

zondag 14 juli 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het welgekende 'Huizenjagers'-busje, een portie enthousiaste makelaars en een lading nieuwsgierige potentiële kopers... Het is de perfecte cocktail voor een reeks gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers'.

Het 'Huizenjagers'-busje heeft al heel wat kilometers op de teller staan, maar het is nog lang niet gedaan. Want vanaf 15 juli wordt het tiende seizoen hervat met drie huizenjagers aan boord die gans België zullen doorkruisen op zoek naar pareltjes in het vastgoedlandschap.



Makelaars
​Jason raakte geïnspireerd door de veel te saaie makelaar die het huis van zijn ouders probeerde verkopen. Onder het motto 'Dat kan ik beter' begon hij aan een makelaarsopleiding. De populaire Poperingenaar bereidt zijn bezoeken altijd tot in de puntjes voor en houdt ervan om zijn potentiële kopers zo goed mogelijk te helpen en te informeren.

Steve is een goedlachse joviale kerel die altijd al iets wou doen in de verkoop. Hij houdt vooral van het sociaal contact met de potentiële kopers en is heel gedreven om een goed resultaat neer te zetten.

Indchara heeft even getwijfeld om bij de politie te gaan, maar heeft uiteindelijk toch gekozen voor makelaar, waar ze stiekem altijd van droomde. Ze vindt het geweldig om binnen te kijken in verschillende huizen en alle mogelijkheden van een pand in kaart te brengen. Voor de goedlachse Indchara zal het alvast geen probleem zijn om haar mannetje te staan in het busje tussen de twee heren.

Aflevering 1: Valerie en Marie-Christine - Woning met dierenartspraktijk en kattenpension
​Valerie is dierenarts en schakelt de hulp in van mama Marie-Christine om haar ideale woning te zoeken. Haar droompand beschikt over een bijgewouw voor haar dierenartspraktijk en een polyvalente ruimte waar ze haar meditatiesessies kan houden. Lichtinval en omliggende natuur zijn een must voor Valerie, en daarvoor heeft ze een budget van €500.000 aan de kant gezet.

Aflevering 2: Saar en Alex - Woning met een afgesloten tuin
​Saar en Alex hebben twee kinderen en zijn razendbenieuwd of de makelaars een nieuwe woning zullen vinden die perfect bij hen past. Het is belangrijk dat de woning een afgesloten tuin heeft voor de hondjes, helemaal afgewerkt is én in een groene omgeving staat. De makelaar die echt wil scoren bij het gezin, zoekt maar beter extra ruimte voor de pony en een vijvertje voor de eendjes. Het budget dat zij voor ogen hebben, is €700.000

Aflevering 3: Femke en Sofie - Woning met voldoende rust
​Femke en Sofie zijn op zoek naar een rustig huisje voor hun jong gezinnetje in het centrum van Poperinge. Ze zijn op zoek naar een woning met 4 slaapkamers, een aanpalende garage en een tuin waarin de kinderen onbezorgd kunnen ravotten. Femke en Sofie hebben €475.000 over voor hun ideale pand.

Aflevering 4: Pedro en Eveline - Woning met kinderopvang
​Pedro en Eveline schakelen de hulp in van de huizenjagers om een gloednieuwe woning te vinden met een extra ruimte waarin Eveline haar kinderopvang kan uitbaten. Niet alleen zij, maar ook de twee tienerdochters vinden het belangrijk dat de kinderopvang gescheiden is van de privéruimtes. Momenteel spelen de kindjes in de living en slapen ze op de kamers van de dochters, waardoor ze niet echt kunnen genieten van de rust. Voor hun ideale woning heeft het gezin een budget van €400.000 voor ogen.

Nieuwe afleveringen van 'Huizenjagers', vanaf 15 juli, van maandag t.e.m. donderdag op Play4, en vanaf maandag wekelijks integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Dinsdag 28 april 2026 om 12u20  »
Play 4
Gina en Lionel zoeken een huis met karakter aan de Zuidrand van Brussel. Het is voor hen belangrijk dat er veel bergruimte is. Ook een tuin waar hun zoontje kan spelen is een must. De plafonds moeten hoog genoeg zijn, want Lionel is h??l groot.
Dinsdag 28 april 2026 om 17u15  »
Play 4
Victoria en Maxim zoeken een huis in een levendige buurt met drie slaapkamers, want hun eerste kindje is op komst. Het is belangrijk dat het een authenthiek pand is. Hun budget is 520.000 euro.
Maandag 27 april 2026 om 16u55  »
Play 4
Gina en Lionel zoeken een huis met karakter aan de Zuidrand van Brussel. Het is voor hen belangrijk dat er veel bergruimte is. Ook een tuin waar hun zoontje kan spelen is een must. De plafonds moeten hoog genoeg zijn, want Lionel is h??l groot.
Maandag 27 april 2026 om 22u15  »
play7
Gina en Lionel zoeken een huis met karakter aan de Zuidrand van Brussel. Het is voor hen belangrijk dat er veel bergruimte is. Ook een tuin waar hun zoontje kan spelen is een must. De plafonds moeten hoog genoeg zijn, want Lionel is h??l groot.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.

'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:45
    Nachtlus
    08:00
    Lentebeelden
  • 22:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:25
    Plop & de Peppers
  • 02:30
    Geen uitzending
    07:15
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:05
    Geen uitzending
    01:50
    American Horror Story: NYC
  • 00:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:05
    Geen uitzending
    15:15
    Murder in a Small Town
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:20
    De Tafel van de Week
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:00
    Criminal Minds
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Blood & Treasure
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Kinderen kopen een huis
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:25
    CSI: Miami
  • 04:06
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:41
    Diy on wheels
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:40
    A la carte
    02:00
    Meat Timon
  • 05:15
    Midsomer Murders
    03:35
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 05:05
    Below Deck Down Under
    02:10
    NCIS
  • 03:50
    NOS Journaal Laat
    02:05
    EenVandaag
  • 00:25
    Nieuwsuur
    08:00
    Petrus in het land
  • 03:25
    Eva
    02:15
    First Dates