Gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers' gaan van start in de Westhoek

zondag 14 juli 2024
Foto: Play4 - © Play Media 2024

Het welgekende 'Huizenjagers'-busje, een portie enthousiaste makelaars en een lading nieuwsgierige potentiële kopers... Het is de perfecte cocktail voor een reeks gloednieuwe afleveringen van 'Huizenjagers'.

Het 'Huizenjagers'-busje heeft al heel wat kilometers op de teller staan, maar het is nog lang niet gedaan. Want vanaf 15 juli wordt het tiende seizoen hervat met drie huizenjagers aan boord die gans België zullen doorkruisen op zoek naar pareltjes in het vastgoedlandschap.



Makelaars
​Jason raakte geïnspireerd door de veel te saaie makelaar die het huis van zijn ouders probeerde verkopen. Onder het motto 'Dat kan ik beter' begon hij aan een makelaarsopleiding. De populaire Poperingenaar bereidt zijn bezoeken altijd tot in de puntjes voor en houdt ervan om zijn potentiële kopers zo goed mogelijk te helpen en te informeren.

Steve is een goedlachse joviale kerel die altijd al iets wou doen in de verkoop. Hij houdt vooral van het sociaal contact met de potentiële kopers en is heel gedreven om een goed resultaat neer te zetten.

Indchara heeft even getwijfeld om bij de politie te gaan, maar heeft uiteindelijk toch gekozen voor makelaar, waar ze stiekem altijd van droomde. Ze vindt het geweldig om binnen te kijken in verschillende huizen en alle mogelijkheden van een pand in kaart te brengen. Voor de goedlachse Indchara zal het alvast geen probleem zijn om haar mannetje te staan in het busje tussen de twee heren.

Aflevering 1: Valerie en Marie-Christine - Woning met dierenartspraktijk en kattenpension
​Valerie is dierenarts en schakelt de hulp in van mama Marie-Christine om haar ideale woning te zoeken. Haar droompand beschikt over een bijgewouw voor haar dierenartspraktijk en een polyvalente ruimte waar ze haar meditatiesessies kan houden. Lichtinval en omliggende natuur zijn een must voor Valerie, en daarvoor heeft ze een budget van €500.000 aan de kant gezet.

Aflevering 2: Saar en Alex - Woning met een afgesloten tuin
​Saar en Alex hebben twee kinderen en zijn razendbenieuwd of de makelaars een nieuwe woning zullen vinden die perfect bij hen past. Het is belangrijk dat de woning een afgesloten tuin heeft voor de hondjes, helemaal afgewerkt is én in een groene omgeving staat. De makelaar die echt wil scoren bij het gezin, zoekt maar beter extra ruimte voor de pony en een vijvertje voor de eendjes. Het budget dat zij voor ogen hebben, is €700.000

Aflevering 3: Femke en Sofie - Woning met voldoende rust
​Femke en Sofie zijn op zoek naar een rustig huisje voor hun jong gezinnetje in het centrum van Poperinge. Ze zijn op zoek naar een woning met 4 slaapkamers, een aanpalende garage en een tuin waarin de kinderen onbezorgd kunnen ravotten. Femke en Sofie hebben €475.000 over voor hun ideale pand.

Aflevering 4: Pedro en Eveline - Woning met kinderopvang
​Pedro en Eveline schakelen de hulp in van de huizenjagers om een gloednieuwe woning te vinden met een extra ruimte waarin Eveline haar kinderopvang kan uitbaten. Niet alleen zij, maar ook de twee tienerdochters vinden het belangrijk dat de kinderopvang gescheiden is van de privéruimtes. Momenteel spelen de kindjes in de living en slapen ze op de kamers van de dochters, waardoor ze niet echt kunnen genieten van de rust. Voor hun ideale woning heeft het gezin een budget van €400.000 voor ogen.

Nieuwe afleveringen van 'Huizenjagers', vanaf 15 juli, van maandag t.e.m. donderdag op Play4, en vanaf maandag wekelijks integraal op GoPlay.


Huizenjagers op tv
Vrijdag 20 februari 2026 om 11u35  »
Play 4
Momenteel huren Nickola en Jaëla een huis in Duffel, maar nu gaan ze voor een eigen huis met drie slaapkamers, een dressing en een grote tuin. Gemakkelijker gezegd dan gedaan, want ze houden elk van een andere stijl.
Maandag 9 februari 2026 om 19u00  »
Play 4
Nils en Eline staan in het onderwijs en verhuren in hun vrije tijd springkastelen. Samen met de kindjes van Eline vormen ze een nieuw samengesteld gezin. Het gezin zoekt een hoeve met drie slaapkamers.
Dinsdag 10 februari 2026 om 11u50  »
Play 4
Nils en Eline staan in het onderwijs en verhuren in hun vrije tijd springkastelen. Samen met de kindjes van Eline vormen ze een nieuw samengesteld gezin. Het gezin zoekt een hoeve met drie slaapkamers.
Dinsdag 10 februari 2026 om 19u00  »
Play 4
Dieter en Elisa zoeken een huis rond Kortrijk. Ze zoeken een woning met extra plaats voor de moeder van Elisa die elk jaar een paar maanden op bezoek komt. Daarnaast zoeken ze ook een magazijn voor Dieter's werk.
Woensdag 11 februari 2026 om 12u05  »
Play 4
Dieter en Elisa zoeken een huis rond Kortrijk. Ze zoeken een woning met extra plaats voor de moeder van Elisa die elk jaar een paar maanden op bezoek komt. Daarnaast zoeken ze ook een magazijn voor Dieter's werk.

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Badgast' (VRT 1/KRO-NCRV)

Vince en Sergio proberen wanhopig hun geheim te verbergen. Ondertussen bereiden Zoë en haar vrienden een gevaarlijke deal voor. Daarbovenop komt Gerrit gevaarlijk in de buurt van de waarheid.

'Badgast', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:40
    Hotel Romantiek
    06:00
    Mr. Magoo
  • 19:00
    Sporza: Milaan Cortina 2026
    06:00
    Sta op met Radio 2
  • 22:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:25
    Schiphol Airport
    02:05
    Gooische Vrouwen
  • 23:00
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    01:15
    Geen uitzending
  • 23:00
    S.W.A.T.
    01:05
    The Big Bang Theory
  • 22:30
    Two Mules for Sister Sara
    01:00
    Xena: Warrior Princess
  • 23:05
    ER
    01:20
    Geen uitzending
  • 22:45
    The X-Files
    01:30
    Geen uitzending
  • 22:15
    Dealen Met Coke
    02:00
    De Tafel van Gert
  • 23:05
    Found
    01:10
    FBI
  • 22:05
    The Flash
    01:40
    Swamp People
  • 22:55
    Bake Off Vlaanderen
    02:00
    Botched
  • 22:10
    Last Scene Alive: An Aurora Teagarden Mystery
    01:20
    Big Sky
  • 23:09
    Alle Zaken op een Rijtje
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:12
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 23:00
    Becoming Meewis
    01:35
    Winterse Kost
  • 23:00
    Foyle's War
  • 23:00
    Lie to Me
    01:00
    First Dates Australia
  • 23:05
    NOS Studio Voetbal
    02:00
    NOS Journaal
  • 22:40
    NPO Doc: Daten voor beginners
    01:40
    Nieuwsuur
  • 23:10
    Louis Theroux
    01:25
    Hoodfights