'Vermist' binnenkort ook te zien in Nederland

De VT4-serie 'Vermist' zal binnenkort ook te zien zijn op de Nederlandse televisie. Door de verkoop aan RTL is Nederland het 92ste land waar de reeks zal lopen, een absoluut record in Vlaanderen. De opnames voor een vierde seizoen zijn volop bezig en bovendien is er ook zekerheid dat er nadien ook een vijfde seizoen volgt.
Vermist op RTL 4
'Vermist'-regisseur Jan Verheyen: 'Vlaamse fictie doet het de laatste jaren erg goed op de Nederlandse televisie en ik ben ervan overtuigd dat ook 'Vermist' een succesverhaal zal worden voor RTL. En het is uiteraard een mooie erkenning voor iedereen die betrokken is bij Vermist dat nu al 92 landen de reeks vertonen.'
Gijs Tulleken, aankoopverantwoordelijke bij RTL in Nederland: 'We waren enkele jaren geleden al erg geïnteresseerd in Vermist, maar er was toen jammer genoeg geen plek vrij in het uitzendschema op RTL 4. Gelukkig is er nu een timeslot beschikbaar gekomen op RTL 8 en we waren bijzonder verheugd dat niemand anders de serie intussen had gekocht. Met de spannende verhaallijnen, uitstekende cast en goed tempo, hebben we alvast veel vertrouwen in 'Vermist'.'
Seizoen 4 en 5 in aantocht
Het derde seizoen van 'Vermist' is ondertussen al een tijdje te koop op DVD, het vierde seizoen wordt op dit moment gedraaid en een vijfde seizoen staat in de steigers. Goede scenario's, alle opnames op locatie, een nauwe samenwerking met de echte Cel Vermiste Personen en een topcast blijven de hoofdingrediënten van 'Vermist'. Vanaf het vierde seizoen maakt ook Marieke Dilles haar opwachting in de hoofdcast en zullen bovendien heel wat topacteurs- en actrices een gastrol spelen. Lotte Heijtenis, Lien Van de Kelder, Tom Van Landuyt, Stefaan Degand, Gilles De Schrijver, Ludo Hellinx, Mathias Sercu en Michel Van Dousselaere zijn maar enkele namen op een lange lijst die de komende seizoenen te zien zijn in 'Vermist'.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De strijd barst los: 100 enthousiaste kandidaten, maar slechts 1 kan zich tot 'Homo Universalis' kronen
- ‘De Container Cup’ terug op Play: topsporters en BV’s opnieuw de arena in vanaf maandag
- Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe 'Blind Gekocht'-woning: 'Hier douche ik mij niet'
- Télévie breekt alle records: 13.459.073,87 euro ingezameld ten voordele van kankeronderzoek
- Verstoppertje op het hoogste niveau: kijk de eerste beelden van het RTL 4-programma 'The House of Hide & Seek'
- 'BinnensteBuiten' over 75 jaar Molukse trots in Nederland
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Dolly verenigt de Staten
- Deze onderwerpen komen maandag voorbij in 'Radar'
- Dit is de 'Dagelijkse Kost' van deze week!
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Henkjan Smits valt in bij 'FM op 5'
- DINO wint MNM Start to dj 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm!
Kijktip van de dag

De familie keert terug naar Frankrijk, waar de renovatie van het kasteel eindelijk in een hogere versnelling gaat. De binnenwerken zijn gestart en dat geeft iedereen weer goede moed. Terwijl op het kasteel de hamers en het beton in het rond vliegen, ontbreekt een vertrouwd gezicht: Junior moet thuis revalideren na een nieuwe knieoperatie. Ook Elara krijgt met tegenslag te maken en belandt bij een Franse arts. Maar er valt ook wat te vieren. Iluna wordt 21 en de familie wil er een onvergetelijke dag van maken. Onvergetelijk is zeker ook het kanovaren. Eddy en Christa blijken allesbehalve natuurtalenten op het water, met hilarische momenten tot gevolg.
'Château Planckaert', om 20.05 uur op VRT 1.





































