'Vermist' binnenkort ook te zien in Nederland

woensdag 13 juni 2012

De VT4-serie 'Vermist' zal binnenkort ook te zien zijn op de Nederlandse televisie. Door de verkoop aan RTL is Nederland het 92ste land waar de reeks zal lopen, een absoluut record in Vlaanderen. De opnames voor een vierde seizoen zijn volop bezig en bovendien is er ook zekerheid dat er nadien ook een vijfde seizoen volgt.

Vermist op RTL 4
'Vermist'-regisseur Jan Verheyen: 'Vlaamse fictie doet het de laatste jaren erg goed op de Nederlandse televisie en ik ben ervan overtuigd dat ook 'Vermist' een succesverhaal zal worden voor RTL. En het is uiteraard een mooie erkenning voor iedereen die betrokken is bij Vermist dat nu al 92 landen de reeks vertonen.'

Gijs Tulleken, aankoopverantwoordelijke bij RTL in Nederland: 'We waren enkele jaren geleden al erg geïnteresseerd in Vermist, maar er was toen jammer genoeg geen plek vrij in het uitzendschema op RTL 4. Gelukkig is er nu een timeslot beschikbaar gekomen op RTL 8 en we waren bijzonder verheugd dat niemand anders de serie intussen had gekocht. Met de spannende verhaallijnen, uitstekende cast en goed tempo, hebben we alvast veel vertrouwen in 'Vermist'.'

Seizoen 4 en 5 in aantocht
Het derde seizoen van 'Vermist' is ondertussen al een tijdje te koop op DVD, het vierde seizoen wordt op dit moment gedraaid en een vijfde seizoen staat in de steigers. Goede scenario's, alle opnames op locatie, een nauwe samenwerking met de echte Cel Vermiste Personen en een topcast blijven de hoofdingrediënten van 'Vermist'. Vanaf het vierde seizoen maakt ook Marieke Dilles haar opwachting in de hoofdcast en zullen bovendien heel wat topacteurs- en actrices een gastrol spelen. Lotte Heijtenis, Lien Van de Kelder, Tom Van Landuyt, Stefaan Degand, Gilles De Schrijver, Ludo Hellinx, Mathias Sercu en Michel Van Dousselaere zijn maar enkele namen op een lange lijst die de komende seizoenen te zien zijn in 'Vermist'.



Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Lentebeelden
    12:10
    Dagelijkse kost
  • 09:00
    Lentebeelden
    12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
  • 10:55
    Vos en Haas
    11:05
    Kaatjes Kameraadjes
  • 09:45
    Geen uitzending
    11:45
    Familie
  • 10:35
    My Kitchen Rules
    12:00
    World Cup of Darts 2026
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:00
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:40
    All New Traffic Cops
  • 08:55
    Geen uitzending
    15:45
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    11:15
    Huizenjagers
  • 10:30
    Manifest
    11:20
    The Rookie
  • 10:50
    Storage Wars
    11:15
    Geen uitzending
  • 10:25
    Hello Goodbye NL
    11:15
    Next Level Chef
  • 10:55
    The Real Serpent: Investigating A Serial Killer
    12:15
    A Murderer Upstairs
  • 09:25
    Herhalingslus
    13:00
    Z-Extra
  • 10:50
    Het appartement
    11:55
    5-voor-12
  • 11:00
    Meat Timon
    11:30
    Peppe's Emilia-Romagna
  • 10:10
    Murdoch Mysteries
    11:05
    Death in Paradise
  • 10:20
    Below Deck Mediterranean
    12:00
    Grey's Anatomy
  • 11:00
    NOS Journaal
    13:20
    Bak mee met MAX
  • 11:00
    Andere Tijden Kort
    11:25
    Goed Verhaal
  • 11:00
    Sesamstraat: 10 voor...
    11:10
    Tip de Muis