'Vermist' binnenkort ook te zien in Nederland

woensdag 13 juni 2012

De VT4-serie 'Vermist' zal binnenkort ook te zien zijn op de Nederlandse televisie. Door de verkoop aan RTL is Nederland het 92ste land waar de reeks zal lopen, een absoluut record in Vlaanderen. De opnames voor een vierde seizoen zijn volop bezig en bovendien is er ook zekerheid dat er nadien ook een vijfde seizoen volgt.

Vermist op RTL 4
'Vermist'-regisseur Jan Verheyen: 'Vlaamse fictie doet het de laatste jaren erg goed op de Nederlandse televisie en ik ben ervan overtuigd dat ook 'Vermist' een succesverhaal zal worden voor RTL. En het is uiteraard een mooie erkenning voor iedereen die betrokken is bij Vermist dat nu al 92 landen de reeks vertonen.'

Gijs Tulleken, aankoopverantwoordelijke bij RTL in Nederland: 'We waren enkele jaren geleden al erg geïnteresseerd in Vermist, maar er was toen jammer genoeg geen plek vrij in het uitzendschema op RTL 4. Gelukkig is er nu een timeslot beschikbaar gekomen op RTL 8 en we waren bijzonder verheugd dat niemand anders de serie intussen had gekocht. Met de spannende verhaallijnen, uitstekende cast en goed tempo, hebben we alvast veel vertrouwen in 'Vermist'.'

Seizoen 4 en 5 in aantocht
Het derde seizoen van 'Vermist' is ondertussen al een tijdje te koop op DVD, het vierde seizoen wordt op dit moment gedraaid en een vijfde seizoen staat in de steigers. Goede scenario's, alle opnames op locatie, een nauwe samenwerking met de echte Cel Vermiste Personen en een topcast blijven de hoofdingrediënten van 'Vermist'. Vanaf het vierde seizoen maakt ook Marieke Dilles haar opwachting in de hoofdcast en zullen bovendien heel wat topacteurs- en actrices een gastrol spelen. Lotte Heijtenis, Lien Van de Kelder, Tom Van Landuyt, Stefaan Degand, Gilles De Schrijver, Ludo Hellinx, Mathias Sercu en Michel Van Dousselaere zijn maar enkele namen op een lange lijst die de komende seizoenen te zien zijn in 'Vermist'.



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Huis Gemaakt' - Dina Tersago (VTM)

Het deadlineweekend is aangebroken: kabels en buizen moeten netjes en op tijd afgewerkt zijn. De vermoeidheid slaat toe en spanningen lopen op. De jury controleert streng en beloont het sterkste pand met een beslissend slaapkamervoordeel.

'Huis Gemaakt', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:50
    Ik vraag het aan
    21:55
    De dag van vandaag
  • 20:35
    De Afspraak
    21:25
    Op een ander
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Huis Gemaakt
    21:50
    Sergio Over De Grens
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:15
    UEFA Champions League samenvattingen
  • 20:35
    Larry Crowne
    22:25
    The Couple Next Door
  • 20:35
    Jack Ryan: Shadow Recruit
    22:30
    Acceleration
  • 20:50
    Red Light
    22:40
    ER
  • 20:35
    Lang Leve
    21:40
    De Planckaerts
  • 21:15
    Komen Eten
    22:20
    Justice For All
  • 20:35
    Boyhood
    23:50
    ACADEMY AWARDS 2026: SAMENVATTING
  • 20:35
    The First 48
    21:30
    Seal Team
  • 20:35
    Bake Off Vlaanderen
    21:45
    Het Beste Bod
  • 20:30
    Killer Couples
    21:25
    World's Most Evil Killers
  • 21:07
    Z-Beurs
    21:20
    CEO van mijn leven
  • 21:07
    Het appartement
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:55
    Bon Appetit
    22:05
    Ware Delicatessen
  • 21:00
    Father Brown
    22:00
    London Kills
  • 20:35
    Hudson & Rex
    21:30
    The Resident
  • 20:35
    NOS Nederland Kiest: De Uitslagen
    00:05
    Eva
  • 20:35
    Fukushima, een kernramp van binnenuit
    21:25
    Dit is de kwestie
  • 20:25
    Meiden die rijden
    21:20
    Vol gas door de modder