Vier nieuwe kandidaten maken hun intrede in 'Belgium's Next Top Model 2024'

In de nieuwste aflevering van 'Belgium's Next Top Model 2024' worden vier nieuwe modellen, de wildcards van de jury, geïntroduceerd.
Op 5 juli 2024 begon het avontuur al voor 10 modellen die de strijd aangaan om de felbegeerde titel 'Belgium's Next Top Model 2024', in de laatste aflevering ondergaan zij de beruchte make-over.
In de tiendelige Streamz Original gaan de deelnemers, aan de hand van uitdagende opdrachten en fotoshoots voor (inter)nationale merken, de jury proberen te overtuigen van hun talent. De inzet? Een professioneel modellencontract bij NOAH Mgmt en de winnaar prijkt op de cover van modeblad L'Officiel.
Maak kennis met de 4 nieuwe gedreven kandidaten:
Lode (17) – Rijkevorsel, Antwerpen
Lode is de jongste deelnemer van het gezelschap en een echte fashion addict. Hij studeert Creatie & Mode in het secundair onderwijs en schoolt zich wekelijks bij op de kunstacademie waar hij creatief bezig is. Daarnaast kan hij solderen op schelpen en tanden om leuke sieraden te maken. Zijn avontuur begon vorig jaar toen hij model mocht zijn voor een student van de Koninklijke academie van Antwerpen en een paar maanden later voor SandyBeachknits. Lode noemt zichzelf een ‘kuiken net uit het ei’, klaar om te leren en te groeien tot een haan. Hij heeft helemaal zin in een doorbraak als topmodel.
Zeno (19) – Hemiksem, Antwerpen
Zeno woont in Antwerpen, maar is geboren in Beijing en werd geadopteerd toen hij 2 jaar oud was. Hij studeert fotografie aan de Sint-Lucas Hogeschool. In zijn vrije tijd speelt hij gitaar, drum en piano. Muziek maakt hem rustig, voornamelijk muziek uit de jaren 50, 60 en 70. Zo groeide ook zijn interesse in mode. Als fotograaf in spe staat hij meestal aan de andere kant, maar voor 'Belgium's Next Top Model' wil hij graag zelf voor de lens staan. Zijn Aziatische looks, grootte en kledingstijl maken hem de geschikte kandidaat.
Paulien (22) – Sint-Niklaas, Oost-Vlaanderen
Paulien woont in Sint-Niklaas en werkt voorlopig in een kunstwinkel. Ze volgde een opleiding fotografie en start binnenkort met een opleiding tot professioneel make-up artist. Zo werkt ze aan een brede set aan vaardigheden die ze kan toepassen in de modewereld. Paulien heeft al wat modellen ervaring. Ze ging op haar 15 jaar bij een agentschap, waar ze 4 jaar lang actief was en daarna 3 jaar werkte als freelance model tijdens haar hogeschoolstudies. 2024 was voor haar tot nu toe al een ongelooflijk jaar. Ze woonde een maand in India en kon veel leuke jobs uitoefenen. Onder het motto "Waar een wil is, is een weg” is ze helemaal klaar voor het 'Belgium's Next Top Model' avontuur.
Aissata (20) – Harelbeke, West-Vlaanderen
Aissata, studente psychologie, is geboren in België en heeft een Senegalese moeder en Mauritaanse vader. Met haar deelname aan 'Belgium's Next Top Model' wil ze zichzelf bewijzen en uit haar comfortzone stappen. Ze is vastberaden, competitief en gelooft dat ze de kwaliteiten heeft om te winnen. Haar zussen zijn haar inspiratie. Eén van hen zong al met wereldsterren zoals Lauryn Hill en Youssou N'Dour. Wat Aissata bijzonder maakt, is haar doorzettingsvermogen: eenmaal ze een doel heeft, zet ze er zich helemaal voor in. Nieuwe uitdagingen maken haar enthousiast, een eigenschap die nog goed van pas zal komen tijdens 'Belgium's Next Top Model'.
In de tweede aflevering van 'Belgium's Next Top Model' 2024, krijgen de eerste 10 finalisten de beruchte make-over en gaan ze de fotoshoot met fotograaf Michael Smits in, zonder dat ze hun nieuwe look te zien krijgen. Elodie Ouedraogo is deze week gastjurylid.
De Streamz Original 'Belgium's Next Top Model' is een productie van Streamz en 100.000 Volts. Het tweede seizoen nu exclusief te zien op Streamz met elke vrijdag een nieuwe aflevering. Het eerste seizoen is ook te herbekijken op Streamz.
https://www.streamz.be/
Meer artikels over Streamz
Meer artikels over 100.000VOLTS
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Volg de weg naar 'Sing & Dance UP! 2026' in nieuw tv-programma
- Zinderende start voor 'Play that Song' in bloedheet Kortenberg
- Danny Ghosen legt de schokkende illegale medicijnhandel bloot in nieuwe PowNed-serie 'Danny en de Medicijnmaffia'
- Nieuwe KRO-NCRV-serie 'De Verloskundigen' volgt geboortezorg van dichtbij
- Kijk de aangrijpende serie 'One Day In My Body' op TLC
- Dit staat in juli op het menu van National Geographic
- Dit is nieuw bij RTL in juli
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Deventer
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit was De Foute Party van Qmusic in Flanders Expo Gent
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
Multimedia SPOTLIGHT
-
Belle Perez is terug! -
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'?
Kijktip van de dag
Ontdek de programma's van vandaag in onze tv-gids.



































