Kalfstongen pellen met Jeroen Meus in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'

dinsdag 11 maart 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Exit kandidaat Tom Eerebout. Insert gastchef Jeroen Meus. Dé huiskok van Vlaanderen krijgt een warme ontvangst in de 'MasterChef'-keuken, maar de kandidaten zijn minder rad van tong wanneer ze hun opdracht krijgen: de jury omverblazen met een creatieve bereiding van een kalfstong.

Die kalfstong moet, volgens de regels van de kunst, eerst gepeld worden en daar heeft de maag van Sarah het duidelijk moeilijk mee: 'Ik voel iets in mijn buik dat eruit gaat komen. Het is precies een alien en buitenaards leven is nooit gewenst. We willen dat allemaal niet, maar voilà hier heb je het op je bord. Ga jij het opeten? Ik niet. Ik voel alleen maar walging, weerzin.'


En ook Maggie is niet meteen grote fan: 'Ik at dat thuis nooit, maar de eerste keer dat ik bij mijn schoonouders mocht gaan eten, was het ossentong in madeirasaus. Ik durfde niet zeggen dat ik dat niet lust, dus ik heb het kleinste stukje en twee champignonnetjes genomen en dat was het.'

Ondertussen loert eliminatie alweer om de hoek. Tijdens een beslissende proef moeten enkele MasterChefs bewijzen dat ze hun plek in de keuken waard zijn met de bereiding van een oer-Vlaamse klassieker: hutsepot.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', vanaf woensdag 12 maart om 21.15 uur op GoPlay en Play4.


Celebrity MasterChef Vlaanderen op tv
Zondag 30 augustus om 20u35  »
play7
De aflevering begint meteen met een eliminatieproef ?n een onverwachte comeback. De chefs moeten letterlijk koken 'vanuit de buik'. Juryleden Peter en Micha?l geven een Masterclass in orgaanvlees.
Zondag 30 augustus om 21u45  »
play7
Vorig seizoen liep de opdracht met een Bressekip volledig mis. In de halve finale krijgen de overgebleven chefs daarom kans op eerherstel. Ze koken samen tegen de toekomst van onze gastronomie.
Zondag 30 augustus om 22u55  »
play7
10 chefs begonnen aan dit culinaire avontuur met passie en overgave, maar wie gaat er naar huis met de felbegeerde MasterChef-trofee?

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:55
    De repair shop
    22:40
    VRT NWS laat
  • 21:35
    Rise of the Billionaires
    22:35
    Here
  • 20:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:10
    Telefacts Zomer
    23:10
    B&B zoekt Lief
  • 20:35
    UEFA Champions League
    23:25
    Collateral Damage
  • 20:35
    Inglourious Basterds
    23:35
    The Hunting Party
  • 20:35
    The Misfits
    22:20
    America's Toughest Jails
  • 21:55
    De Bunker
    22:55
    ER
  • 21:45
    Tegen de Sterren Op
    22:30
    Cheers
  • 21:15
    Knokke Tof
    22:15
    Zeg Eens Euh
  • 20:35
    Gunpowder Milkshake
    22:40
    Friends
  • 20:35
    Aquaman
    23:10
    The Ark
  • 21:30
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    22:45
    Komen Eten
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 22:10
    CEO van mijn leven
    22:39
    Z-Nieuws
  • 21:50
    Leven als vakman
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 21:50
    Wordt aangekondigd
    22:25
    De Dagschotel
  • 22:00
    Unforgotten
    22:55
    The Chelsea Detective
  • 21:30
    The Resident
    22:25
    Nine Perfect Strangers
  • 21:30
    AVROTROS Triviant
    22:15
    Goedenavond Nederland
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Het zaad van Karbaat
  • 20:20
    Muziekfeest van het jaar 2024
    23:10
    A Beautiful Mess