Kalfstongen pellen met Jeroen Meus in 'Celebrity MasterChef Vlaanderen'

dinsdag 11 maart 2025
Foto: Play4 - © Play Media 2025

Exit kandidaat Tom Eerebout. Insert gastchef Jeroen Meus. Dé huiskok van Vlaanderen krijgt een warme ontvangst in de 'MasterChef'-keuken, maar de kandidaten zijn minder rad van tong wanneer ze hun opdracht krijgen: de jury omverblazen met een creatieve bereiding van een kalfstong.

Die kalfstong moet, volgens de regels van de kunst, eerst gepeld worden en daar heeft de maag van Sarah het duidelijk moeilijk mee: 'Ik voel iets in mijn buik dat eruit gaat komen. Het is precies een alien en buitenaards leven is nooit gewenst. We willen dat allemaal niet, maar voilà hier heb je het op je bord. Ga jij het opeten? Ik niet. Ik voel alleen maar walging, weerzin.'


En ook Maggie is niet meteen grote fan: 'Ik at dat thuis nooit, maar de eerste keer dat ik bij mijn schoonouders mocht gaan eten, was het ossentong in madeirasaus. Ik durfde niet zeggen dat ik dat niet lust, dus ik heb het kleinste stukje en twee champignonnetjes genomen en dat was het.'

Ondertussen loert eliminatie alweer om de hoek. Tijdens een beslissende proef moeten enkele MasterChefs bewijzen dat ze hun plek in de keuken waard zijn met de bereiding van een oer-Vlaamse klassieker: hutsepot.

'Celebrity MasterChef Vlaanderen', vanaf woensdag 12 maart om 21.15 uur op GoPlay en Play4.


Celebrity MasterChef Vlaanderen op tv
Maandag 8 juni om 20u35  »
play7
In de eerste aflevering maken de chefs kennis met de jury en moeten ze meteen vol aan de bak in de MasterChef-keuken. Als eerste beproeving moeten ze hun eigen signatuurgerecht bereiden en de jury laten zien wie ze zijn op culinair vlak.
Dinsdag 9 juni om 20u35  »
play7
In de tweede aflevering moeten de chefs out of the box denken, want ze staan voor een zware uitdaging: de gevreesde mystery box. Iedereen krijgt dezelfde ingredi?nten, en iedereen moet er op zijn eigen manier een lekker gerecht van zien te maken.
Woensdag 10 juni om 20u35  »
play7
De kop is eraf en de negen overblijvers slijpen hun messen voor een nieuwe opdracht, dit keer met vis en schaaldieren. En daar hoort ook een MasterClass van jurylid Nick Bril bij. De chef met het minste gerecht moet de MasterChef-keuken verlaten.
Donderdag 11 juni om 20u35  »
play7
Er blijven nog acht chefs over. Vandaag moeten de chefs werken met vlees, maar daarvoor krijgen ze eerst een master class van een van de meest gerespecteerde slagers van binnen ?n buitenland: Hendrik Dierendonck.
Vrijdag 12 juni om 20u35  »
play7
Vandaag nemen twee teams het tegen elkaar op tijdens een kookestafette. En daarbij staat ??n ingredi?nt centraal: knolselder. Het team met de minste knoldrang speelt de eliminatieproef, met alle gevolgen van dien.

Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Topdokters van Morgen' (Play4)

Neurochirurg in opleiding Elle Vermeulen bereidt zich samen met professor Bruneau voor op een delicate ingreep: het afsluiten van twee uitstulpingen aan een hersenslagader. Uroloog in opleiding Pieter De Backer voert een sterilisatie uit en assisteert bij een robotgestuurde prostaatverwijdering.

'Topdokters van Morgen', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:35
    40 jaar reilen en Heylen
    22:20
    VRT NWS laat
  • 21:25
    De Campus Cup
    22:20
    Triads - The Chinese Mafia Conquering the World
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 20:35
    Eenmaal Andermaal
    21:55
    Telefacts Zomer
  • 21:45
    De Harde Kern
    22:40
    2 Guns
  • 20:35
    Independence Day
    23:05
    Bram Stoker's Dracula
  • 20:35
    Wind River
    22:25
    Foute Vrienden Australië
  • 21:40
    Condor
    22:35
    ER
  • 21:30
    Zuidflank
    22:20
    Airwolf
  • 21:15
    Topdokters van Morgen
    22:20
    Blind Gekocht
  • 21:30
    SkyMed
    22:30
    Friends
  • 21:25
    SEAL Team
    22:20
    Leverage: Redemption
  • 21:20
    Komen Eten
    22:15
    Huizenjagers
  • 21:15
    World's Most Evil Killers
  • 21:28
    Trends Doc
    21:59
    20 jaar POM
  • 21:37
    De perfecte tuin
    22:00
    De Tijdlijn met Herbert
  • 21:25
    Vanavond bij ons
    22:00
    BBQ Vanavond?!
  • 21:00
    Call the Midwife
    22:05
    The Hardacres
  • 21:30
    The Secret Lives of Mormon Wives
    22:35
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 21:30
    Ons Droomproject in Wales
    22:30
    Pauw & De Wit
  • 21:15
    Pointer
    22:00
    Nieuwsuur
  • 21:15
    Daten in het Dorp op Texel
    22:10
    3 op Reis: De reis van je leven