Play lanceert zomerse talkshow 'Café Congé'

'Café Congé', de gloednieuwe zomerse, entertainende talkshow van Play4 zorgt vanaf 12 augustus voor een extra lange zomervakantie.
Elke week neemt een bekende host de kijker samen met bekende en minder bekende gasten mee doorheen de zomerse actualiteit en dit vijf weken lang. Op het menu: een vleugje nostalgie, authentieke (zomer)verhalen, een portie humor en de typische Play-vibe.
De eerste week bijt Cath Luyten de spits af om haar zomerse gasten te ontvangen in de studio van 'Café Congé' in Play Zuid. Nadien is het de beurt aan Joris Hessels, James Cooke, Tine Embrechts en Dennis Xhaët om hun gasten én de kijker op sleeptouw te nemen voor een zalig zomers avontuur en een instant vakantiegevoel.
Van maandag tot en met donderdag komt er telkens een andere bekende centrale gast langs die niet alleen terugblikt op enkele bijzondere zomers 'van toen', maar de kijker ook een inkijk geeft in de zomer 'van nu' en de plannen voor de toekomst. Daarnaast schuift er ook een gast aan die op een bijzondere manier in het nieuws was deze zomer en komt er nog een 'Bekende Vlaming mét een agenda' langs. En uiteraard zal het niet ontbreken aan zomerse actualiteit en straffe verhalen van het moment.
Elke week krijgt 'Café Congé' een ander, eigen accent door de persoonlijke insteek en de unieke stijl van de hosts. Cath Luyten, Joris Hessels, James Cooke, Tine Embrechts en Dennis Xhaët kruiden elke aflevering op hun eigen manier, en uiteraard zorgen ook de gasten voor het nodige peper en zout!
Cath Luyten: 'Met 'Café Congé' willen we ook tijdens de zomervakantie vinger aan de pols houden bij wat er leeft in Vlaanderen (en de wereld). We trakteren de kijker op een dosis heerlijke vakantie vibes in combinatie met wat zomerse actualiteit. Waar je ook bent, onder de Spaanse zon, in de Oostenrijkse bergen of in eigen land: deze entertainende talkshow neemt je mee op een reis doorheen de leukste verhalen van deze zomer. We trakteren op zalige zomerse tv-momenten en een heerlijk vakantiegevoel, met af en toe ook ruimte voor een vleugje nostalgie.'
Cath Luyten zal op maandag 12 augustus de eerste gasten in de studio van 'Café Congé' ontvangen, en geeft dan de fakkel door.
'Café Congé' met Cath Luyten - van 12 t/m 15 augustus 2024
'Café Congé' met Joris Hessels - van 19 t/m 22 augustus 2024
'Café Congé' met James Cooke - van 26 t/m 29 augustus 2024
'Café Congé' met Tine Embrechts - van 2 t/m 5 september 2024
'Café Congé' met Dennis Xhaët - van 9 t/m 12 september 2024
'Café Congé' is er telkens van maandag t/m donderdag, vanaf 20.00 uur op Play4 & GoPlay.
Op 12 september sluit 'Café Congé' de deuren om vanaf 16 september plaats te maken voor een nieuw seizoen van 'De Tafel van Gert'.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Huub Stapel bekijkt het jaar vanuit vogelperspectief
- Emma Wortelboer en Jurre Geluk jagen bn'ers de stuipen op het lijf in nieuw Zapp-programma 'Gillen & Schrikken'
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Vlaanderen
- Kijkcijfers: dit zijn de 20 populairste programma's van Wallonië
- Na lange zomerstop! Dan start 'Sturm der Liebe' opnieuw op VTM GOLD
- D66-fractievoozitter Jan Paternotte bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina'
- Dit zie je deze week in 'Thuis'
- Dit zie je deze week in 'Familie'
- Metejoor onthult in 'Happy Hour' dat hij al meerdere K3-nummers schreef onder een schuilnaam
- Eric Corton blijft de komende jaren te horen bij KINK
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit café De Engel aan de Groote Markt in Oldenzaal
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Na 56 uur radio: Ender Scholtens zat in De Wekker XL
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs' -
Adám danst met een missie in 'Got Talent' -
Ruben Van Gucht 'flikt den boel' in 'De Verraders' -
Nieuwe teaser HBO Original-serie 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Videoland toont eerste beelden van 'Gooische Vrouwen' seizoen 8 -
Kijk de laatste aflevering van 'A-typisch' met Ella Leyers -
Barbara ontfermt zich over Leandro -
Marjan gooit roet in het eten bij 'Blind Getrouwd' -
Celien Hermans onthult anekdote over mama Margriet -
Bockie sukkelt tijdens spreekbeurt Frans -
Dina krijgt het moeilijk in 'Ze Zeggen Dat: terug naar school' -
Dominique Persoone en Tom Degroote op roadtrip naar Zweden -
Ruben Van Gucht praat voor het eerst over zijn dochter in 'Happy Hour' -
Tara en Sam zijn verliefd! -
'Florentina' worstelt met liefde, verraad en burn-out -
Netflix onthult trailer van 'The Gentlemen' S2 -
Jade Mintjens over haar gênantste wc-bezoek ooit op de trein -
Kijk het laatste seizoen van 'Nonkels' volledig op Streamz!
Kijktip van de dag

De zoektocht naar het vijfde schild gaat volop verder. Blijft Ruben zwijgen om Marc-Marie te beschermen? Ruben heeft alleszins een heel eigen tactiek om de verraders te ontmaskeren en dat leidt tot verhitte discussies.
'De Verraders', om 20.00 uur op VTM.



































