DPG Media schrapt Q2, CAZ en Vitaya eind augustus

maandag 10 augustus 2020

Op een persbriefing vanmorgen heeft DPG Media haar tv-strategie voor de nabije toekomst bekend gemaakt. En opvallend daarbij is dat de zenders Q2, CAZ en Vitaya verdwijnen.

VTM kondigde aan dat vanaf 31 augustus de zenders Q2, CAZ en Vitaya ophouden te bestaan. Maar geen nood, het bedrijf blijft wel de kanalen behouden, en ook CAZ 2 verdwijnt vooralsnog niet.


VTM wordt een familie van zenders. Dus vanaf 31 augustus, de start van het najaar bij DPG Media, zullen er 4 VTM zenders zijn. Eerder was al bekend dat VTM een broertje zou krijgen, VTM 2. Maar nu worden ook Vitaya en CAZ omgedoopt tot VTM. De zenders zullen respectievelijk VTM 3 en VTM 4 gaan heten. En ook de profielen van de zenders worden aangescherpt.

MAAK KENNIS MET HET NIEUWE VTM! (VIDEO)

VTM laat echte mensen schitteren, wordt verraderlijk verrassend en ontvangt de kijkers met open armen, zo luidt het profiel van het vlaggenschip. VTM 2 legt de focus op het echte leven, is nieuwsgierig naar het buitengewone en brengt content met 'guts'. Op VTM 2 zullen onder meer 'Blind Getrouwd Australië' als de Blaamse versie van 'Ik Vertrek Vlaanderen' te zien zijn. VTM komt met 10 nieuwe programma's, voor VTM 2 zijn in de opstart 5 eigen nieuwe programma's te zien.

VTM 3 dan is de zender die in de plaats van Vitaya komt en dat wordt een echte filmzender. De vierde zender die in de plaats van CAZ komt, heet logischerwijs dus VTM 4 en die zal heel hard lijken op de huidige zender, dus filmklassiekers en series.

Iconische baseline 'Kleurt Je Dag 'keert terug
VTM haalt ook de iconische baseline 'Kleurt je Dag' weer van onder het stof. Die zin vervangt vanaf 31 augustus de huidige baseline 'Zoveel om te delen'. Volgens Dirk Lodewyckx, de tv-directeur van DPG Media, is de terugkeer van de baseline intussen ook goedgekeurd door de 'founding father' van VTM, Mike Verdrengh.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo VRT Canvas logo

Februari 1954: Marilyn Monroe onderbreekt haar huwelijksreis in Japan en vliegt naar het door oorlog verscheurde Korea. Voor meer dan 100.000 uitgeputte soldaten staat ze op het podium - voor het eerst in haar leven écht op een podium - en zingt ze zich de ziel uit haar lijf in de ijzige kou. Het is het moment waarop Marilyn Monroe ophoudt een filmster te zijn en zichzelf ontdekt als iets veel groters. Via gerestaureerde archiefbeelden duikt deze documentaire in een weinig bekend maar bepalend hoofdstuk uit haar leven.

'Marilyn Monroe: The Rise of an Icon', om 20.15 uur op VRT Canvas.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 op VRT 1: kickstart
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Lentebeelden
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 09:00
    #LikeMe in concert 6
    06:00
    Tik Tak
  • 09:30
    Open keuken met Sandra Bekkari
    02:00
    The Good Doctor
  • 01:30
    Geen uitzending
    10:45
    GPs: Behind Closed Doors
  • 09:20
    Geen uitzending
    01:55
    How I Met Your Mother
  • 07:00
    Willy
    01:05
    Geen uitzending
  • 09:25
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 09:30
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 09:00
    Geen uitzending
    09:55
    Mijn tuin
  • 09:20
    Truth Be Told
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:25
    3rd Rock From the Sun
    02:00
    Blue Bloods
  • 09:25
    Zoete Zonde
    02:20
    911 Crisis Center
  • 09:25
    Killer at the Crime Scene
    02:50
    Geen uitzending
  • 09:23
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:21
    Wonen
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:05
    Vanavond bij ons
    02:40
    Open Vuur
  • 09:30
    Murdoch Mysteries
    02:40
    Vienna Blood
  • 09:05
    Grey's Anatomy
  • 09:15
    Onze boerderij: de oogst
    02:05
    NOS Journaal Laat
  • 09:15
    Nederland in Beweging
    02:25
    Nieuwsuur
  • 09:25
    Vos en Haas
    02:00
    Carrie op Vrijdag