DPG Media schrapt Q2, CAZ en Vitaya eind augustus

maandag 10 augustus 2020

Op een persbriefing vanmorgen heeft DPG Media haar tv-strategie voor de nabije toekomst bekend gemaakt. En opvallend daarbij is dat de zenders Q2, CAZ en Vitaya verdwijnen.

VTM kondigde aan dat vanaf 31 augustus de zenders Q2, CAZ en Vitaya ophouden te bestaan. Maar geen nood, het bedrijf blijft wel de kanalen behouden, en ook CAZ 2 verdwijnt vooralsnog niet.


VTM wordt een familie van zenders. Dus vanaf 31 augustus, de start van het najaar bij DPG Media, zullen er 4 VTM zenders zijn. Eerder was al bekend dat VTM een broertje zou krijgen, VTM 2. Maar nu worden ook Vitaya en CAZ omgedoopt tot VTM. De zenders zullen respectievelijk VTM 3 en VTM 4 gaan heten. En ook de profielen van de zenders worden aangescherpt.

MAAK KENNIS MET HET NIEUWE VTM! (VIDEO)

VTM laat echte mensen schitteren, wordt verraderlijk verrassend en ontvangt de kijkers met open armen, zo luidt het profiel van het vlaggenschip. VTM 2 legt de focus op het echte leven, is nieuwsgierig naar het buitengewone en brengt content met 'guts'. Op VTM 2 zullen onder meer 'Blind Getrouwd Australië' als de Blaamse versie van 'Ik Vertrek Vlaanderen' te zien zijn. VTM komt met 10 nieuwe programma's, voor VTM 2 zijn in de opstart 5 eigen nieuwe programma's te zien.

VTM 3 dan is de zender die in de plaats van Vitaya komt en dat wordt een echte filmzender. De vierde zender die in de plaats van CAZ komt, heet logischerwijs dus VTM 4 en die zal heel hard lijken op de huidige zender, dus filmklassiekers en series.

Iconische baseline 'Kleurt Je Dag 'keert terug
VTM haalt ook de iconische baseline 'Kleurt je Dag' weer van onder het stof. Die zin vervangt vanaf 31 augustus de huidige baseline 'Zoveel om te delen'. Volgens Dirk Lodewyckx, de tv-directeur van DPG Media, is de terugkeer van de baseline intussen ook goedgekeurd door de 'founding father' van VTM, Mike Verdrengh.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Het land staat bekend om zijn vriendelijke mensen, aantrekkelijke stranden en eeuwenoude boeddhistische tempels. De Britse influencer en documentairemaker Zara McDermott reist door Thailand om verder te kijken dan de paradijselijke kant van ‘het land van de glimlach’. Ze duikt in een wereld van wilde feesten, drugs, betaalde seks en corruptie.

'Telefacts Zomer', om 22.10 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 12:30
    Blokken
    13:00
    VRT NWS journaal 13u
  • 12:00
    Radio 1: Nieuwe Feiten
    13:00
    Zomerbeelden
  • 12:30
    Hallo Kroket
    12:45
    Mush Mush en de Zwammetjes
  • 12:25
    Sara
    13:00
    VTM Nieuws
  • 12:35
    My Kitchen Rules
    13:45
    Rich Kids Go Skint
  • 09:20
    Geen uitzending
    15:05
    The Goldbergs
  • 10:00
    Geen uitzending
    15:00
    Most Daring
  • 09:25
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 09:55
    Joe
    15:10
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    13:05
    Oogappels
  • 12:35
    FBI: International
    13:20
    NCIS
  • 12:35
    Geen uitzending
    13:35
    Highway Thru Hell
  • 11:55
    Next Level Chef
    12:45
    The Block Australia
  • 11:45
    Casey Anthony: Where the Truth Lies
    14:20
    Killer at the Crime Scene
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 12:34
    Zelf gedaan, goed gedaan
    12:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 12:30
    Open Vuur
    13:20
    Sarah's Sweet Table
  • 12:30
    Hudson & Rex
    13:25
    Agatha Christie's Marple
  • 12:05
    Grey's Anatomy
  • 12:30
    NOS Journaal
    13:20
    Kook mee met MAX
  • 12:35
    Andere Tijden Kort
    13:00
    NOS Journaal
  • 12:35
    Ziggy en de Zootram
    12:45
    Samson en Marie