DPG Media schrapt Q2, CAZ en Vitaya eind augustus

maandag 10 augustus 2020

Op een persbriefing vanmorgen heeft DPG Media haar tv-strategie voor de nabije toekomst bekend gemaakt. En opvallend daarbij is dat de zenders Q2, CAZ en Vitaya verdwijnen.

VTM kondigde aan dat vanaf 31 augustus de zenders Q2, CAZ en Vitaya ophouden te bestaan. Maar geen nood, het bedrijf blijft wel de kanalen behouden, en ook CAZ 2 verdwijnt vooralsnog niet.


VTM wordt een familie van zenders. Dus vanaf 31 augustus, de start van het najaar bij DPG Media, zullen er 4 VTM zenders zijn. Eerder was al bekend dat VTM een broertje zou krijgen, VTM 2. Maar nu worden ook Vitaya en CAZ omgedoopt tot VTM. De zenders zullen respectievelijk VTM 3 en VTM 4 gaan heten. En ook de profielen van de zenders worden aangescherpt.

MAAK KENNIS MET HET NIEUWE VTM! (VIDEO)

VTM laat echte mensen schitteren, wordt verraderlijk verrassend en ontvangt de kijkers met open armen, zo luidt het profiel van het vlaggenschip. VTM 2 legt de focus op het echte leven, is nieuwsgierig naar het buitengewone en brengt content met 'guts'. Op VTM 2 zullen onder meer 'Blind Getrouwd Australië' als de Blaamse versie van 'Ik Vertrek Vlaanderen' te zien zijn. VTM komt met 10 nieuwe programma's, voor VTM 2 zijn in de opstart 5 eigen nieuwe programma's te zien.

VTM 3 dan is de zender die in de plaats van Vitaya komt en dat wordt een echte filmzender. De vierde zender die in de plaats van CAZ komt, heet logischerwijs dus VTM 4 en die zal heel hard lijken op de huidige zender, dus filmklassiekers en series.

Iconische baseline 'Kleurt Je Dag 'keert terug
VTM haalt ook de iconische baseline 'Kleurt je Dag' weer van onder het stof. Die zin vervangt vanaf 31 augustus de huidige baseline 'Zoveel om te delen'. Volgens Dirk Lodewyckx, de tv-directeur van DPG Media, is de terugkeer van de baseline intussen ook goedgekeurd door de 'founding father' van VTM, Mike Verdrengh.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

Vier bevriende koppels gaan samen op vakantie naar een tropisch eiland. Terwijl Jason en Cynthia aan hun huwelijk werken, wil de rest zonnen en feesten. Maar wanneer blijkt dat de groepstherapie verplicht is, komen er ook bij de andere koppels steeds meer relatieproblemen aan het licht.

'Couples Retreat', film uit 2009 met oa. Vince Vaughn en Jason Bateman, om 22.25 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:45
    Dagelijkse kost
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 00:35
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    07:00
    Sam & Julia
  • 23:05
    I Can See Your Voice
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 00:50
    Mr. Frank Visser doet uitspraak
    03:10
    Geen uitzending
  • 00:50
    The Big Bang Theory
    11:50
    Geen uitzending
  • 00:40
    Xena: Warrior Princess
    07:00
    Willy
  • 00:00
    Buffy the Vampire Slayer
    01:00
    Geen uitzending
  • 00:30
    The Golden Girls
    06:00
    Joe
  • 23:45
    James & Co
    06:00
    Nostalgie: The Warming-up Show & Sta Op! met Véronique De Kock
  • 00:45
    Neighbours: A New Chapter
    06:40
    Grey's Anatomy
  • 00:20
    See
    06:50
    Brooklyn Nine-Nine
  • 00:35
    The Real Housewives of Amsterdam
    12:45
    Body Shockers
  • 00:20
    Family Law
    11:55
    Fallen Angels Murder Club: Heroes and Felons
  • 00:21
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Het zelfbouwhuis
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 00:40
    Hidden Gems
    07:10
    Winterse Kost
  • 23:55
    Sherwood
    06:55
    Death in Paradise
  • 00:10
    NCIS
    12:45
    Storage Wars
  • 00:45
    NOS Journaal Laat
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 00:40
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:35
    Kamp Waes
    09:30
    Lief Monster