DPG Media schrapt Q2, CAZ en Vitaya eind augustus

maandag 10 augustus 2020

Op een persbriefing vanmorgen heeft DPG Media haar tv-strategie voor de nabije toekomst bekend gemaakt. En opvallend daarbij is dat de zenders Q2, CAZ en Vitaya verdwijnen.

VTM kondigde aan dat vanaf 31 augustus de zenders Q2, CAZ en Vitaya ophouden te bestaan. Maar geen nood, het bedrijf blijft wel de kanalen behouden, en ook CAZ 2 verdwijnt vooralsnog niet.


VTM wordt een familie van zenders. Dus vanaf 31 augustus, de start van het najaar bij DPG Media, zullen er 4 VTM zenders zijn. Eerder was al bekend dat VTM een broertje zou krijgen, VTM 2. Maar nu worden ook Vitaya en CAZ omgedoopt tot VTM. De zenders zullen respectievelijk VTM 3 en VTM 4 gaan heten. En ook de profielen van de zenders worden aangescherpt.

MAAK KENNIS MET HET NIEUWE VTM! (VIDEO)

VTM laat echte mensen schitteren, wordt verraderlijk verrassend en ontvangt de kijkers met open armen, zo luidt het profiel van het vlaggenschip. VTM 2 legt de focus op het echte leven, is nieuwsgierig naar het buitengewone en brengt content met 'guts'. Op VTM 2 zullen onder meer 'Blind Getrouwd Australië' als de Blaamse versie van 'Ik Vertrek Vlaanderen' te zien zijn. VTM komt met 10 nieuwe programma's, voor VTM 2 zijn in de opstart 5 eigen nieuwe programma's te zien.

VTM 3 dan is de zender die in de plaats van Vitaya komt en dat wordt een echte filmzender. De vierde zender die in de plaats van CAZ komt, heet logischerwijs dus VTM 4 en die zal heel hard lijken op de huidige zender, dus filmklassiekers en series.

Iconische baseline 'Kleurt Je Dag 'keert terug
VTM haalt ook de iconische baseline 'Kleurt je Dag' weer van onder het stof. Die zin vervangt vanaf 31 augustus de huidige baseline 'Zoveel om te delen'. Volgens Dirk Lodewyckx, de tv-directeur van DPG Media, is de terugkeer van de baseline intussen ook goedgekeurd door de 'founding father' van VTM, Mike Verdrengh.

Download nu de GRATIS TVvisie app voor Android of iOS!


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



DOSSIER: Najaar 2020: alle plannen, alle zenders! (BE)

volledig dossier

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Zetten Andy en Dina hun relatie met de AI-liefjes verder? Ze buigen zich ook over de orgasmekloof. Een onderzoek met veel hoogtepunten en een climax met een heuse 'sekstafette'. Vervolgens gaat het duo verder met hun digitale scam via phishing aan huis.

'Ze Zeggen Dat', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:00
    Chateau Planckaert
    06:00
    Mr. Magoo
  • 23:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:55
    Huis Gemaakt
    05:15
    Geen uitzending
  • 23:05
    De Bogaartjes
    02:00
    Geen uitzending
  • 23:10
    Mayans M.C.
    01:10
    Geen uitzending
  • 22:15
    Columbo
    00:35
    Geen uitzending
  • 23:20
    ER
    08:50
    Geen uitzending
  • 23:30
    Nonkel Jef
    06:00
    Joe
  • 23:05
    The Real Housewives of Antwerp
    02:20
    De Tafel van Gert
  • 23:15
    Fuller House
    02:35
    Geen uitzending
  • 23:15
    Blood & Treasure
    02:05
    Geen uitzending
  • 23:00
    Million Dollar Listing Los Angeles
    02:25
    Geen uitzending
  • 22:50
    The Spencer Sisters
    02:15
    Geen uitzending
  • 23:24
    Trends Doc
    02:00
    Herhalingslus
  • 23:16
    De ambachter
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 23:15
    Vanavond bij ons
    02:10
    Loïc: Zot van Koken
  • 22:00
    Foyle's War
  • 23:20
    Below Deck
    02:00
    American Housewife
  • 23:20
    NOS Journaal Laat
    02:25
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 23:05
    Groen van Prinsterer - orthodox activist
    01:45
    Nieuwsuur
  • 23:25
    The Nevermets
    02:30
    Eva