WK Atletiek live bij de NOS

De wereldkampioenschappen Atletiek die van zaterdag 19 t/m zondag 27 augustus plaatsvinden in Boedapest zijn voor iedereen te volgen bij de NOS. Het merendeel van de wedstrijden wordt live uitgezonden op NPO 3 en op nos.nl en de NOS-app.
Tweevoudig wereldkampioene 200 meter Dafne Schippers maakt bij de NOS haar debuut als analist. Zij verzorgt afwisselend met Gregory Sedoc de analyses tijdens het dagelijkse TV programma.
Dafne Schippers debuteert als analist bij de NOS
Wereldkampioene én Olympisch medaillewinnares Dafne Schippers kan door blessures zelf niet meedoen aan dit WK en zal het toernooi voor de NOS met een scherpe blik volgen vanuit Nederland. 'Ik heb enorm veel zin om aan de slag te gaan en analyses te verzorgen', zegt Schippers. 'Natuurlijk had ik graag zelf aan de startblokken gestaan tijdens dit WK, maar dat zit er nu helaas niet in voor mij. Aan de andere kant ben ik blij dat ik nu op deze manier mijn passie voor atletiek kan inzetten.'
WK Atletiek dagelijks bij de NOS op tv, radio en online
De TV-uitzendingen starten doordeweeks dagelijks rond 19.30 uur op NPO 3 en eindigen om 22.00 uur. Alle belangrijke wedstrijden worden live uitgezonden. De presentatie is in handen van Herman van der Zandt. Het openings- en slotweekend is te volgen op NPO 3, waarbij Jeroen Stekelenburg en Gregory Sedoc vanuit Boedapest verslag doen.
Ook op NPO Radio 1 wordt in 'Langs de Lijn en Omstreken' ruimschoots aandacht besteed aan het WK Atletiek. Uiteraard bieden ook nos.nl en de NOS-app livestreams, nieuws en achtergronden over de vorderingen in Boedapest. Nieuw dit toernooi is een dagelijks liveblog. Op YouTube geeft Gregory Sedoc uitleg over verschillende aan WK Atletiek gerelateerde onderwerpen in de rubriek NOS Sportschool.
Nederlandse kanshebbers
Alle wedstrijden vinden plaats in het gloednieuwe National Athletics Centre in Boedapest in Hongarije. Daar strijden ruim 2000 atleten uit meer dan 200 landen om de wereldtitel. Nederland vaardigt maar liefst 41 atleten af waaronder kopvrouwen Femke Bol en Sifan Hassan.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Finale in zicht! Dit zijn de vier finalisten van 'The Voice van Vlaanderen' 2026
- Na alle ophef: VRT stelt in opspraak geraakt onderzoek 'Foto van Vlaanderen' open voor grotere groep experten
- Kijkcijfers: donderdag 21 mei 2026
- Liefde, leugens en loslaten in slotseizoen 'Dertigers'
- Dit is de winnaar van 'Celebrity MasterChef Vlaanderen': 'Een exceptioneel persoon'
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf
- Vrijdag in 'Meldpunt Actueel': post-covid patiënten in de kou door dreigende sluiting expertisecentra
- Nieuwe duo’s en dubbele duetten zorgen voor zenuwslopende halve finale van 'So You Think You Can Dance'
- Wie wint 'Celebrity MasterChef Vlaanderen 2026'?
- De lucht kleurt Q: Berre geeft in luchtballon van Qmusic spectaculaire showcase vanuit de lucht
- K3 keert na ruim 16 jaar terug in de Top 40 met het Foute Anthem van Qmusic 'Schaduw'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Marieke Elsinga wint spectaculaire Qmusic-strijd 'Mattie versus Marieke'
- Qlas en Lil Kleine grote winnaars NPO FunX Awards
Multimedia SPOTLIGHT
-
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video -
'Ze Zeggen Dat' onderzoekt de orgasmekloof -
Kijk naar de reünie van 'The Real Housewives of Antwerp' -
HBO lanceert eerste beelden van 'Life, Larry and the Pursuit of Unhappiness' -
'Ticket to the Tribes' is binnenkort nieuw op Prime Video -
Het wordt heel heet in de studio van 'So You Think You Can Dance' -
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies?
Kijktip van de dag

De dames blikken samen met Jani Kazaltzis terug op een bewogen seizoen vol glamour, vriendschap en drama.
'The Real Housewives of Antwerp', om 20.00 uur op Play.



































