Wie wordt vrijdag gekroond tot de Next Dutch Drag Race Superstar in de finale van het tweede seizoen van 'Drag Race Holland'

donderdag 23 september 2021

Vrijdag is het bij Videoland tijd voor de grande finale van het tweede seizoen van 'Drag Race Holland'. Voor hun allerlaatste challenge moeten de drie overgebleven queens – Vivaldi, Vanessa van Cartier en My Little Puny - een videoclip opnemen met Famke Louise! De lat ligt hoog, want de eindstreep is in zicht...

Ze moeten lyrics schrijven, inzingen en dansen alsof hun leven ervan af hangt, want het is de laatste kans om te tonen waarom zij het meeste recht hebben op de kroon en er met de felbegeerde titel van Dutch Drag Superstar vandoor te gaan! Naast de iconische titel wint de winnende queen een geldprijs van €15.000, een kroon en scepter van Fierce Drag Jewels, een eigen stage op Milkshake Festival 2022 en een beauty editorial in Cosmopolitan. 'May the best drag queen win!'


De drie fierce finalisten:

VIVALDI (@houseofvivaldi)
Tim Loohuis (hij/zij/hun), 22, Enschede

VANESSA VAN CARTIER (@vanessavancartier)
Vanessa Crokaert (zij/haar), 41, Zele (BE)/Rotterdam (NL)

MY LITTLE PUNY (@my.little.puny)  
Boris Schreurs (hij/hem),39, AMSTERDAM

De finale wordt uiteraard gepresenteerd door Fred van Leer. Hij wordt bijgestaan in de finale door Marieke Samallo, Carlo Boszhard, Raven van Dorst en de winnares van het eerste seizoen van 'Drag Race Holland': Envy Peru.

De finale van 'Drag Race Holland' is vrijdag te zien bij Videoland.

Drag with Pride tijdens Rotterdam Pride
Vrijdag organiseren Rotterdam Pride x Videoland het event Drag with Pride in de Onderzeebootloods in Rotterdam, waar de finale van 'Drag Race Holland' wordt gekeken en de officële kroning plaatsvindt van de Next Dutch Drag Race Superstar met de queens van seizoen 1 en 2.

Rotterdam Pride wil een samenleving waarin iedereen zich thuis voelt. Om deze droom te realiseren, moet er meer acceptatie komen voor LHBTQIA+’ers, wat bereikt kan worden door het delen van kennis, bespreekbaar maken van onderwerpen en door meer bewustwording en zichtbaarheid te creëren door middel van evenementen.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'The Floor' - Bruno Wyndaele (VTM)

Het spel wordt steeds spannender. De hoofdprijs van 40.000 euro komt dichter en dichter voor de resterende kandidaten, maar er moeten nog heel wat quizduels gespeeld worden. Wie het duel verliest, moet meteen naar huis.

'The Floor', om 20.30 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 16:10
    Dwars door de Lage landen
    17:00
    Witse
  • 15:00
    Halve Finale Koningin Elisabethwedstrijd cello 2026
    17:50
    Un monde à part
  • 16:30
    De slak en de walvis
    17:00
    Nachtwacht
  • 16:35
    The Voice van Vlaanderen
    19:00
    VTM Nieuws
  • 16:25
    De Bogaartjes
    17:15
    Ik Vertrek
  • 15:35
    Men in Black
    17:15
    9-1-1
  • 16:30
    Baywatch Hawaii
    17:25
    Police Interceptors
  • 16:05
    Murder in a Small Town
    16:50
    S.W.A.T.
  • 16:45
    Wat nu weer?
    17:25
    Pa heeft een lief
  • 16:30
    Huizenjagers
    20:00
    The Real Housewives of Antwerp
  • 16:05
    NCIS
    22:50
    Criminal Minds
  • 16:40
    Two and a Half Men
    20:35
    Contagion
  • 16:30
    Chateau Meiland
    20:35
    Zo Man Zo Vrouw
  • 16:20
    Snapped
    17:05
    World's Most Evil Killers
  • 16:40
    CEO van mijn leven
    16:50
    Transport & Van.TV
  • 16:35
    Wonen
    18:00
    Classics 55
  • 16:15
    Foodies & The City
    16:50
    Open Vuur
  • 15:55
    The Marlow Murder Club
    16:50
    Art Detectives
  • 16:20
    Station 19
    18:10
    White Collar
  • 16:45
    NOS Sport: Hoofdklasse Hockey Vrouwen
    17:58
    Socutera
  • 16:30
    De verwondering
    17:00
    NOS Journaal 17.00 uur
  • 15:30
    Lassie
    17:00
    Checkpoint