Wanted Domien voorbij na spannende confrontatie met Bram Krikke

Vanmorgen heeft Qmusic-dj Bram Krikke, na een spannende laatste achtervolging, zijn collega Domien Verschuuren in de Loonse en Drunense Duinen aangetikt. Daarmee is het radiospel Wanted Domien officieel ten einde.
De grootschalige achtervolging op de DJ was sinds maandagochtend live te volgen op Qmusic en heeft in totaal 73 uur, 51 minuten en 39 seconden geduurd. Vanmiddag wordt tijdens de middagshow op Qmusic bekendgemaakt welke luisteraar er met het prijzengeld van € 10.000,- vandoor gaat.
Wanted Domien
Afgelopen maandag ging op Qmusic om 08.00 uur ‘s ochtends het spannende spel Wanted Domien van start. Een live te volgen achtervolging waarbij Bram Krikke 100 uur de tijd kreeg om Q-collega Domien Verschuuren aan te tikken, geholpen door de DJ's van Qmusic en de luisteraars in het land. Om kans te maken op € 10.000,- konden luisteraars via Qmusic.nl of de Qmusic-app voorspellen wanneer Domien getikt zou worden door Bram.
Psychologisch spel
Direct na de start werd duidelijk dat Wanted Domien een psychologisch spel zou worden. Er was namelijk veel verdeeldheid in het land. Ondanks de oproep aan luisteraars om Bram te helpen, was een grote groep toch 'Team Domien'. Luisteraars deelden via de Qmusic-app massaal tips en foto’s over de mogelijke locatie van Domien. Er werd vanuit een strategisch oogpunt ook nepnieuws gedeeld. Dit zette Bram al snel op een dwaalspoor. Ook Domien werd meermaals verlinkt door luisteraars die hem zogenaamd te hulp schoten, maar eigenlijk in 'Team Bram' zaten.
Bram trekt aan het langste eind
Domien was zijn collega lange tijd te slim af, maar moest uiteindelijk na bijna 74 uur zijn meerdere erkennen in Bram. De voortvluchtige Domien, die zonder geld en met een internetloze telefoon het land doorkruiste, kreeg tijdens het spel 60 minuten challenges van de objectieve spelleider ‘W’ voor zijn kiezen, zo ook deze ochtend. Na het niet slagen van de challenge werd zijn live locatie een uur lang zichtbaar voor Bram, waardoor hij uiteindelijk in de Loonse en Drunense Duinen getikt kon worden. Dat luisteraars enorm betrokken waren bij het spel, bleek naast de grote hoeveelheid tips, ook uit het feit dat de helikoptervlucht van Domien afgelopen dinsdag op dat moment wereldwijd de meest getrackte vlucht op Flightradar24 was.
Gewaagde zet van Domien
Wanted Domien was gedurende de gehele speeltijd live te volgen via updates op de radio, Qmusic.nl, de Qmusic-app en de sociale media van de zender.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Britt Van Marsenille en Dieter Vanoutrive zijn terug met 'Kunnen We Overeenkomen?'
- Ziggo Sport blijft the Home of European Football tot en met 2031
- Kijkcijfers: maandag 2 maart 2026
- Opnames nieuw Play-programma 'Bockie Gaat Naar School' gestart in GO! Atheneum Dendermonde
- De gele box gaat open: mysterie én mindgames in eerste aflevering van 'De Box'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- 'Ik Vertrek' volgt Loes en Bart naar Spanje
- Onverwacht tafereel in 'Geheimen van het Museum'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden!
Kijktip van de dag

Tien onbekende Vlamingen starten aan een spel waarvan ze de regels niet kennen. Het enige wat ze weten is dat elke keer de boxen openen, de opdracht meteen begint en ze zelf moeten zoeken wat de bedoeling is. Dit zorgt voor hilariteit en onzekerheid.
'De Box', om 20.40 uur op VTM.



































