Volgende week in 'Kunststof Radio': Pauline Kalker, Chris Bajema, Aaron Rookus

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!
Maandag 10 maart – Pauline Kalker, actrice en theatermaker
Pauline Kalker is actrice en theatermaker bij theatergezelschap Hotel Modern. Samen met Abdelkader Benali brengt ze ‘De Val van Granada’ uit, een theatervoorstelling vol vertelkunst, schimmenspel en muziek over de ondergang van het Moorse koninkrijk in Spanje. Hotel Modern verwierf internationale bekendheid met de voorstellingen ‘De Grote Oorlog’ en ‘Kamp’.
Presentatie: Sacha Bronwasser
Dinsdag 11 maart – Chris Bajema, schrijver en radio- en podcastmaker
Schrijver en radio- en podcastmaker Chris Bajema komt binnenkort met zijn eerste ‘cosy crime’ boek: ‘De mosterdmoorden’. Een misdaadverhaal over Jules Hesseling die haar leven omgooit en directeur wordt van een klein museum in Damburgh, totdat er een moord plaatsvindt. Chris Bajema schreef eerder al het boek ‘Hoe maak ik een podcast’ en maakte de podcast ‘Man met de microfoon’.
Presentatie: Willemijn Veenhoven
Woensdag 12 maart – Aaron Rookus, regisseur
Vanaf 13 maart is de film ‘De Idylle’ van regisseur Aaron Rookus te zien in de bioscopen, waarvoor hij ook het scenario heeft geschreven. De film is een tragikomische mozaïekvertelling over zes disfunctionele familieleden die op zoek gaan naar de perfecte invulling van het leven. Eerder regisseerde Aaron Rookus ook films zoals ‘Woensdagen’ en ‘Goodbye Stranger’.
Presentatie: Frénk van der Linden
Donderdag 13 maart – Geen uitzending ivm voetbal
'Kunststof Radio', maandag 10 maart t/m donderdag 13 maart tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.