Volgende week in 'Kunststof Radio': Maria Warenberg, Arnaud de Decker, Myrthe Helder en Steye Hallema

zondag 20 augustus 2023
Foto: © NTR 2022

'Kunststof Radio' is er maandag tot donderdag bij de NTR op NPO Radio 1. Benieuwd wie er deze week langs komt? Je leest het nu hier!

Maandag 21 augustus – Maria Warenberg, operazangeres
Mezzosopraan Maria Warenberg treedt aankomende september op bij Opera Ballet Vlaanderen in: ‘La clemenza di Tito’, van Mozart. Ze speelt een mannenrol die door een vrouw gezongen wordt. Warenberg stond afgelopen juni als eerste Nederlander in tijden in de finale van de prestigieuze Koningin Elisabeth Wedstrijd in Brussel. Ze is net klaar met haar opleiding in Amsterdam en bestormt nu al de grote operapodia.


Presentatie: Gijs Groenteman

Dinsdag 22 augustus – Arnaud de Decker, journalist
De Vlaamse journalist Arnaud de Decker heeft vanaf het begin verslag gedaan van de oorlog in Oekraïne. De Decker was in het land toen Rusland op 24 februari 2022 binnenviel. Als oorlogsjournalist maakt hij reportages en schrijft hij stukken over de oorlog voor onder andere ‘Trouw’, ‘De Standaard’ en ‘De Morgen’. De Decker reisde voor zijn reportages onder andere mee met het Vrijheid voor Rusland-Legioen. Dit legioen bestaat uit anti-Poetin rebellen die vechten tegen hun eigen landgenoten. De Decker deed eerder verslag uit vanuit Mexico, Colombia, Guinea en Marokko.

Presentatie: Willemijn Veenhoven

Woensdag 23 augustus –Myrthe Helder, violist
Violiste Myrthe Helder is samen met cellist Leonard Besseling artistiek leider van ‘Club Classique’. Samen maken ze klassieke voorstellingen die geschikt zijn voor een breed publiek. Op 25 augustus speelt Club Classique samen met Abdelkader Benali de voorstelling ‘Een nacht met Sjahrazade’ op het Stiftfestival: in dit optreden worden verhalen uit duizend-en-een-nacht verteld door Benali en omlijst door de mooiste oriëntaalse en klassieke muziek. Ook staat Club Classique tussen 24 en 28 augustus weer op ‘De Parade’ in Amsterdam met de voorstelling: ‘Live Jukebox’, en stonden ze afgelopen weekend op het Maanlichtconcert in Rotterdam.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

Donderdag 24 augustus – Steye Hallema, componist, muzikant, filmmaker en kunstenaar
Componist, muzikant, filmmaker en kunstenaar Steye Hallema gebruikt Virtual Reality (VR) om verhalen te vertellen. Zijn VR film ‘The Imaginary Friend’ (waarbij de kijker de denkbeeldige vriend is van de achtjarige Daniël) is geselecteerd voor het competitieprogramma VENICE IMMERSIVE. Dit programma is de Extended Reality (XR) sectie van het Filmfestival van Venetië, dat plaatsvindt van 30 augustus tot en met 9 september.

Presentatie: Elisabeth van Nimwegen

'Kunststof Radio', maandag 21 augustus t/m donderdag 24 augustus tussen 19.00 en 20.00 uur bij de NTR op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:15
    Sisters
    06:00
    Mr. Magoo
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:25
    Simon
    06:00
    Tik Tak
  • 06:25
    Kabouter Plop
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:50
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:10
    Geen uitzending
  • 01:35
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    Geen uitzending
    15:30
    Murder in a Small Town
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Sullivan's Crossing
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:05
    Seal Team
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:10
    Botched
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:45
    Without a Trace
  • 04:10
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 06:23
    Roger
    05:55
    Sixties To Six
  • 06:25
    Guillaume's Paris
  • 06:00
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:05
    Inspector George Gently
  • 06:00
    First Dates Australia
    02:00
    American Housewife
  • 06:10
    MAX Geheugentrainer
    02:05
    EenVandaag
  • 02:40
    Nieuwsuur
    08:10
    Vroege Vogels
  • 06:15
    Sesamstraat
    03:10
    First Dates