Videoland-documentaire 'Born to be an Influencer' volgt het leven van kids influencers

donderdag 14 mei 2020

Tegenwoordig is bijna elk kind online vindbaar, maar wat als het Instagram account of YouTube kanaal een succes wordt en hier geld mee te verdienen is? Blijft het bij een onschuldige hobby of wordt het stiekem werk? En wat doet het met de privacy van een kind?

In de Videoland Original documentaire ‘Born to be an Influencer’ werpen makers Diana Hommes en Janne Schmidt een kritische blik op het onderwerp en worden vooroordelen op scherp gezet. ‘Born to be an Influencer’ is vanaf 15 mei exclusief te zien bij Videoland.

In deze documentaire volgt de kijker het leven van drie kids influencers: Quenisha en moeder Sunisa, Senna Bellod en Lizet Greve. Ze laten in een intiem inkijkje zien wat er allemaal komt kijken bij een Instagram post, het meewerken aan een groot event of een samenwerking met een merk. Ook komen media-opvoedkundige Justine Pardoen, ontwikkelingspsycholoog Steven Pont en social-media jurist Charlotte Meindersma aan het woord met hun kijk op het onderwerp.

De Kids Influencers


  • Quenisha & moeder Sunisa Quenisha is 3 jaar oud en heeft 365K volgers op Instagram. Sunisa plaatst dagelijks foto’s op het Instagram account van haar ‘fashionista’ dochter Quenisha. Hiermee is Quenisha de grootste peuter influencer van Nederland.
  • Senna Bellod Senna is 12 jaar oud en heeft 239K volgers op instagram en 163K subscribers op YouTube. Ze maakt elke week video’s voor haar YouTube kanaal, waarbij haar familie (moeder, zus en broer) haar ondersteunt in de productie. Senna is aangesloten bij het management van Cinemates (Kalvijn).
  • Lizet Greve Lizet is mom-influencer en heeft 27K volgers op Instagram. Ze plaatst content op haar account over styling en het moederschap, om andere moeders te inspireren. Daarnaast maakt ze vlogs om haar YouTube kanaal te laten groeien. Haar twee kinderen Zoë en Vic, zijn dagelijks op haar Instagram te zien.


‘Born to be an Influencer’ is vanaf 15 mei exclusief te zien bij Videoland.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Ze Zeggen Dat' (VTM)

Dina en Andy geven een gezellig nieuwjaarsfeest voor bekende gasten, waarbij ze tussen de gangen en cadeautjes door verschillende 'Ze zeggen dats' onderzoeken. Hoe effectief zijn de valstrikken van Kevin uit 'Home Alone' om boeven buiten te houden? Eten we op nieuwjaarsdag evenveel calorieën als een renner tijdens een etappe in de Tour de France?

'Ze Zeggen Dat: Gelukkig Nieuwjaar!', om 21.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:50
    Kamal Kharmach, Mag ik even?
    01:00
    Thuis
  • 21:25
    The Truffle Hunters
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:15
    De Film van het Jaar
    01:15
    NYPD Blue
  • 20:00
    WK Darts 2026
    02:25
    Geen uitzending
  • 20:30
    Annie
    06:00
    Qmusic
  • 22:20
    Rude Tube
    01:10
    Geen uitzending
  • 22:00
    A Reason for the Season
    01:40
    JOE XMAS
  • 22:20
    Walker, Texas Ranger
    06:00
    Joe
  • 21:15
    Red One
    02:00
    Play kerst haardvuur 2025
  • 22:20
    Friends
    01:05
    FBI
  • 22:15
    NCIS: Los Angeles
    01:25
    Customer Wars
  • 22:20
    Falling Like Snowflakes
    02:25
    Play kerst haardvuur 2025
  • 22:10
    Cold Case
    01:20
    My Life is Murder
  • 22:20
    Z-Water
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 22:17
    Publireportage
    05:55
    Sixties To Six
  • 21:30
    Bon Appetit
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:00
    Foyle's War
  • 21:30
    Below Deck Down Under
    01:05
    Robyn Hood
  • 21:30
    Als IK het zing
    01:00
    NOS Journaal
  • 22:20
    Close Up
    01:24
    De Nachtzoen
  • 20:25
    Froukje & S10 @ Ziggo Dome
    01:05
    Muziekfeest van het Jaar 2025