Vice-premier Eddy van Hijum te gast bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag''

zaterdag 9 november 2024

De zondag begint met Rick Nieman en 'WNL Op Zondag'. Elke zondagmorgen met opinie en debat over actuele onderwerpen. Politici, prominente gasten, ondernemers en opiniemakers gaan de discussie aan over brandende kwesties en duivelse dilemma's.

Schrijvers en wetenschappers geven achtergrond en verdieping op het nieuws van alledag. 'WNL Op Zondag' van Omroep WNL wordt iedere zondag live uitgezonden vanuit het Vondelpark in Amsterdam.


Dit zijn de gasten van deze week:

Minister Eddy van Hijum
Zondagmorgen is de minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid Eddy van Hijum te gast bij Rick Nieman. De NSC-bewindsman wil meer grip krijgen op arbeidsmigratie, in WNL Op Zondag vertelt hij over zijn plannen.

Frontex-topman Hans Leijtens
De directeur van Frontex Hans Leijtens houdt zich bezig met de bewaking van de Europese buitengrenzen. Inmiddels heeft Frontex vliegtuigen, satellieten, radars, schepen, voertuigen en drones tot zijn beschikking om grensbewegingen in de gaten te houden.

Michiel Vos en Mirjam Sterk
Wat gaat Donald Trump doen op zijn eerste dag als president? Wat staat er op zijn to do-lijst?  Een vooruitblik met Amerika-correspondent Michiel Vos en politicus Mirjam Sterk. Wat kunnen we verwachten van het presidentschap van Donald Trump?

Antisemitisme
Verder in 'WNL Op Zondag' aandacht voor antisemitisme in Nederland en de aanvallen op Maccabi-supporters van afgelopen week.

'WNL Op Zondag' met Rick Nieman, zondag 10 november om 10.00 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De jonge Harry Potter woont na de dood van zijn ouders bij zijn oom en tante, waar hij slecht wordt behandeld en voortdurend de pesterijen van zijn verwende neefje moet ondergaan. Op zijn elfde verjaardag verneemt Harry dat zijn ouders machtige tovenaars waren en dat ook hij unieke magische krachten heeft. Hij vertrekt naar een Britse kostschool voor leerling-tovenaars, waar hij heel wat vrienden maakt die net als hij speciale krachten hebben. Beetje bij beetje zal hij de waarheid over de mysterieuze dood van zijn ouders ontdekken.

'Harry Potter and the Sorcerer's Stone', film uit 2001 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 01:55
    De Warmste Week
    01:05
    Dagelijkse kost
  • 00:00
    Nachtlus
    06:00
    De Warmste Week
  • 05:20
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 05:45
    Kabouter Plop
    06:55
    Sprookjes van Klaas Vaak
  • 02:30
    Geen uitzending
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:05
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:20
    JOE XMAS
    05:25
    Jingle All the Way to Love
  • 02:00
    Geen uitzending
    00:35
    SOS Piet
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    01:25
    New Amsterdam
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Play kerst haardvuur 2025
    07:00
    Cold Case
  • 04:30
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:42
    Mijn tuin
    22:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:20
    Bon Appetit
    02:45
    Loïc: Zot van Koken
  • 05:30
    Am I Being Unreasonable?
    00:45
    Whitstable Pearl
  • 05:10
    Law & Order: Organized Crime
    06:40
    Storage Wars
  • 02:30
    NOS Journaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 02:30
    Buitenhof
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 05:35
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    06:55
    Ezel Chiel