Unieke serie 'We Bare Bears' op Cartoon Network

zondag 26 mei 2019

De drie berenbroers Grizzly, Panda en Ice Bear proberen wanhopig te integreren in de hedendaagse, menselijke beschaving en het sociale stadsleven. Dit valt natuurlijk niet mee als je een beer bent.

De beren zijn zich erg bewust van het digitale tijdperk, zijn gek op selfies en zijn vastbesloten om een heuse internetsensatie te worden. De serie is scherpzinnig, grappig, aandoenlijk en ontzettend van deze tijd. Kijk vanaf 27 mei om 19.50 uur naar 'We Bare Bears' ('Wat Beren Leren') en lach mee met de hilarische acties van de beren in een poging om erbij te horen.


Grizz is de leider van de groep, hij is een vrolijke beer die anderen altijd weet mee te krijgen. Hij houdt van gezelligheid, maar is ook sociaal onhandig, desondanks doet hij zijn uiterste best om nieuwe mensen te ontmoeten en met iedereen vrienden te worden. Ice Bear is de grappenmaker en praat over zichzelf in de derde persoonsvorm. Hij is bijzonder veelzijdig als chef-kok en zijn kennis van de martial-art. Panda is zachtaardig en een echte techneut, waardoor hij binnen no-time een date via een datingsite kan regelen. Hij is een echte romanticus, heeft weinig zelfvertrouwen en is vegetariër.

In deze nieuwe afleveringen gaan de beren op zoek naar een plek waar ze zich thuis zullen voelen, worden ze in de val gelokt om nieuwe technologie te testen en worden ze achtervolgt door een reusachtige goudvis. De rode draad in de serie is teamwork, vriendschap en nieuwe media, dus gaan de beren op zoek naar de perfecte moeder via een app en gaan ze op tournee. De nieuwe afleveringen laten zien hoe het is om anders te zijn, erbij te willen horen, maar toch ook jezelf durven te zijn.

'We Bare Bears' is niet alleen een kinderserie; de afleveringen zijn voor iedereen vermakelijk, omdat iedereen zich in de karakters of de situaties kan verplaatsen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:35
    Sporza: La Vuelta Femenina 2026
    17:35
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:50
    Samson en Marie
    16:00
    Molang
  • 15:15
    The Good Doctor
    16:10
    Sara
  • 15:05
    Een Eigen Huis
    15:55
    Achter gesloten deuren
  • 15:40
    The Goldbergs
    16:05
    Mystery 101: Playing Dead
  • 15:35
    Police Interceptors
    16:25
    Cheers
  • 09:20
    Geen uitzending
    16:10
    Baywatch
  • 15:35
    Joe
    16:05
    Geen uitzending
  • 15:20
    De Tafel van de Week
    15:55
    Junior Bake Off Vlaanderen
  • 14:30
    The Wedding Planner
    16:15
    This Is Us
  • 15:10
    Bar Rescue
    16:50
    Two and a Half Men
  • 15:25
    Property Brothers
    16:20
    Het Blok
  • 15:20
    The First 48
    17:00
    Natural Born Killer
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:36
    Roger
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:45
    Veldvers
    16:05
    Lekker Messy
  • 15:00
    Murdoch Mysteries
    16:00
    Call the Midwife
  • 15:10
    White Collar
    16:55
    Below Deck Mediterranean
  • 15:40
    Tussen Kunst en Kitsch
    16:30
    Soep, Sores en Soelaas
  • 15:40
    Op de planken
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:45
    13 in de oorlog
    16:45
    Oorlog-stories