Unieke serie 'We Bare Bears' op Cartoon Network

De drie berenbroers Grizzly, Panda en Ice Bear proberen wanhopig te integreren in de hedendaagse, menselijke beschaving en het sociale stadsleven. Dit valt natuurlijk niet mee als je een beer bent.
De beren zijn zich erg bewust van het digitale tijdperk, zijn gek op selfies en zijn vastbesloten om een heuse internetsensatie te worden. De serie is scherpzinnig, grappig, aandoenlijk en ontzettend van deze tijd. Kijk vanaf 27 mei om 19.50 uur naar 'We Bare Bears' ('Wat Beren Leren') en lach mee met de hilarische acties van de beren in een poging om erbij te horen.
Grizz is de leider van de groep, hij is een vrolijke beer die anderen altijd weet mee te krijgen. Hij houdt van gezelligheid, maar is ook sociaal onhandig, desondanks doet hij zijn uiterste best om nieuwe mensen te ontmoeten en met iedereen vrienden te worden. Ice Bear is de grappenmaker en praat over zichzelf in de derde persoonsvorm. Hij is bijzonder veelzijdig als chef-kok en zijn kennis van de martial-art. Panda is zachtaardig en een echte techneut, waardoor hij binnen no-time een date via een datingsite kan regelen. Hij is een echte romanticus, heeft weinig zelfvertrouwen en is vegetariër.
In deze nieuwe afleveringen gaan de beren op zoek naar een plek waar ze zich thuis zullen voelen, worden ze in de val gelokt om nieuwe technologie te testen en worden ze achtervolgt door een reusachtige goudvis. De rode draad in de serie is teamwork, vriendschap en nieuwe media, dus gaan de beren op zoek naar de perfecte moeder via een app en gaan ze op tournee. De nieuwe afleveringen laten zien hoe het is om anders te zijn, erbij te willen horen, maar toch ook jezelf durven te zijn.
'We Bare Bears' is niet alleen een kinderserie; de afleveringen zijn voor iedereen vermakelijk, omdat iedereen zich in de karakters of de situaties kan verplaatsen.
http://www.cartoonnetwork.nl
CartoonNetworkBenelux
Meer artikels over Cartoon Network NL
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Kijkcijfers: maandag 1 juni 2026
- Belangrijke mededeling voor de 'Thuis'-fans!
- 'Tien Om Te Zien' gaat ‘back to the 90s’ met groots concert in de AFAS Dome
- De dag dat ik mijn vrouw verloor aan een depressie: nieuwe docuserie KRO-NCRV
- Zapp Zomerfeest keert terug met indrukwekkende line-up
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- Nieuwe 'Blind Gekocht'-zoektocht dreigt te mislukken: 'Hun droomwoning bestaat niet'
- Joke Devynck dinsdag in 'Door de Bomen'
- Zomerse avonturen in juni op Cartoon Network
- Juni wordt één groot kijkfeest met je favoriete Cartoonito-vrienden
- 'Olé Olé Olé: Barend & Benner in de USA': 3FM-dj's volgen Oranje tijdens WK 2026
- Cathérine Moerkerke duikt in de wereld van protestsongs met ‘Sunday Bloody Sunday’ bij Willy
- Nostalgie Plus katapulteert Vlaanderen een hele maand lang terug naar de seventies
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' is zondag in Maastricht
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten -
Erik Van Looy kondigt eerste namen aan van 'De Slimste Mens ter Wereld' -
VTM haalt 'Expeditie Robinson' terug naar Vlaanderen! -
Belle Perez komt naar De Foute Party -
Viktor Verhulst brengt laatste brieven aan Samson terug -
Maak het mee! De seizoensfinale van 'Familie' -
'Ex On The Beach: Double Dutch' exclusief te zien op Streamz -
Kijk eerste beelden van nieuw seizoen 'Ex on the Beach: Double Dutch' -
Laura krijgt het moeilijk in 'Huis Gemaakt' -
Jade Mintjens in gloednieuw Play-programma 'Jade & de Belgen' -
'Ze Zeggen Dat' Dina Tersago nog nooit zo gestrest was -
'Heel Mijn Hart' toont een emotionele onthulling -
'Spider-Noir' nieuw te zien op Prime Video -
'RAUW': een openhartig portret van sterrenchef Nick Bril -
Stan Van Samang brengt 'een ster' naar 'Florentina' -
Haar in de boter bij Spor-voorzitters Rik en Sam -
EOdoc 'Het Corioliseffect': een weergaloze ode aan het leven op aarde -
Dit was de Q-Lift Off met Berre! -
Coaches van 'The Voice' reageren op gemene comments over zichzelf -
Same city, final chapter. merci, Paris. -
Een heel weekend K3 bij VTM! -
Viktor Verhulst deelt eigen nostalgische herinneringen -
Joshua en Noah gooien traditioneel rollenpatroon om in 'SYTYCD' -
Kijk nu de officiële trailer van 'KYLIE' -
'Jack Ryan: Ghost War' nieuw te zien op Prime Video
Kijktip van de dag

Joke Devynck stapt het bos in op een vreemd moment in haar leven. Tien dagen eerder stond de tijd voor haar stil toen haar papa plots overleed. Nog geen twee jaar na het verlies van haar mama voelt ze zich voor het eerst in haar leven een wees. De natuur zet haar zintuigen op scherp en in de stilte van het bos vindt ze de rust om haar diepe verdriet toe te laten. Maar door de milde herinnering aan haar vrije kindertijd overvalt haar vooral een gevoel van grote dankbaarheid.
'Door de Bomen', om 20.40 uur op VRT 1.



































