'TROS Muziekcafé' verhuist naar Podium de Vorstin

vrijdag 20 mei 2011

Vanaf zaterdag 21 mei komen de live-uitzendingen van het radioprogramma 'TROS Muziekcafé' uit Podium de Vorstin in Hilversum. In dit muzikale programma ontvangt Daniël Dekker iedere week vier (inter) nationale artiesten voor een optreden en een interview. Zaterdag 21 mei staat er gelijk een speciaal programma op de planken van de Vorstin: niemand minder dan Guus Meeuwis bijt het spits af. Andere gasten zijn Dotan en Daisy Cools.

Van 17.00 tot 18.00 uur het optreden van Guus Meeuwis. Hij zit ruim 15 jaar in het artiestenvak en vierde dat vorig jaat zomer al uitbundig met maar liefst zes uitverkochte concerten in Heerenveen en Eindhoven. De kers op de jubileumtaart was natuurlijk de Edison die hij onlangs kreeg in de categorie Beste Mannelijke Popartiest. Vorige week heeft Guus niet alleen het eerste exemplaar van zijn nieuwe album 'Armen Open' ontvangen, maar ook al een Gouden Award voor de verkoop van meer dan 25.000 stuks.


Van 16.00 tot 17.00 uur zijn Daisy Cools en Dotan te gast:

Daisy Cools is een singer/songwriter en presenteert met trots haar nieuwe EP 'The Paris File': een verzameling van songs die ze schreef toen ze een paar maanden in Parijs woonde. De single is 'Be Good'.

Dotan werd in februari verkozen tot Serious Talent. Vrijdag 20 mei komt zijn debuut cd 'Dream Parade' uit en de volgende dag staat hij in het TROS MUZIEKCAFE om het album te promoten. Zijn eerste single 'This Town' werd een 3FM Megahit.

'TROS Muziekcafé', zaterdag 21 mei om 16.00 uur bij de TROS op Radio 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 19:45
    F.C. De Kampioenen
    20:30
    Is er een dokter in de zaal
  • 18:25
    Midsomer Murders
    19:57
    Het weer
  • 19:40
    Spelbrekers
    19:50
    Athleticus Urban Games
  • 19:45
    Het Weer
    19:55
    De Wereld van Plopsa
  • 19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
    20:30
    Venom: Let There Be Carnage
  • 18:45
    Trolls World Tour
    20:30
    Despicable Me 4
  • 19:35
    Police Interceptors
    22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 18:55
    Write Before Christmas
    20:35
    Holiday Crashers
  • 19:25
    'Allo 'Allo!
  • 18:55
    De Verhulstjes
    20:00
    Harry Potter and the Order of the Phoenix
  • 19:25
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 18:40
    Formule 1
    20:30
    Empire of the Sun
  • 19:40
    Het Roer Om
    20:35
    Personal trainers
  • 19:30
    World's Most Evil Killers
  • 19:45
    Z- Work different
    19:56
    Z-Defensie
  • 19:45
    Publireportage
    20:00
    De Muziekshow
  • 19:10
    De Sterrenkaart - Nederland
    19:50
    De Eregast
  • 18:10
    Inspector George Gently
    20:00
    Silent Witness
  • 19:00
    Scandal
    20:00
    White Collar
  • 19:05
    Meer dan verwacht
    20:00
    NOS Journaal 20.00 uur
  • 19:00
    Kassa
    19:55
    Blauw Bloed
  • 19:45
    Klaas kan alles
    20:10
    Vlogmania kort