'Tiny Toons' zijn terug! Beleef hun doldwaze avonturen in de gloednieuwe serie 'Tiny Toons Looniversiteit'

zondag 28 april 2024
Foto: © Cartoon Network/Day One MPM 2024

Het is de eerste schooldag op ACME Looniversity en dat is gieren en brullen van het lachen! 'Tiny Toons Looniversiteit', een productie van Amblin Television en Warner Bros. Animation, laat ons kennismaken met Babs, Buster en hun vrienden Hamton, Plucky en Sweetie Bird.

Samen beleven ze de maffe wereld van ACME Looniversity, het belangrijkste instituut voor hoger onderwijs in het maken van grappen en waar jonge dromers professionele toons worden. Tijdens hun studie sluiten ze vriendschap met elkaar en perfectioneren ze hun cartooneske vaardigheden, terwijl ze les krijgen van de grootste stripfiguren uit de geschiedenis, de Looney Tunes.


Maak kennis met de hoofdpersonen:

- Babs, een mix van klassenpresident en clown van de klas
- Buster, de tweelingbroer van Babs. Een natuurtalent met een encyclopedische kennis van de tooncultuur
- Hamton, een angstig en empathisch varken
- Plucky, een verwaande wilde eend die altijd verwikkeld is in een strijd met Buster
- Sweetie Bird, een rebelse kanarie op een missie om het patriarchaat te ontmantelen en het systeem op haar eigen manier uit te dagen

'Tiny Toons Looniversiteit' brengt de Emmy Award-winnende 'Tiny Toon Adventures' naar een nieuw publiek. De serie wordt geproduceerd door Amblin Television in samenwerking met Warner Bros. Animation. Steven Spielberg is de uitvoerend producent, naast Sam Register, directeur van Warner Bros. Animation en Cartoon Network Studios, en Amblin Television-directeuren Justin Falvey en Darryl Frank. Erin Gibson ('Attitudes!') en Nate Cash ('Adventure Time') zijn de showrunners en co-executive producers.

Maak je klaar voor avonturen boordevol gekkigheid met ‘Tiny Toons Looniversiteit’ dat vanaf 29 april dagelijks word uitgezonden om 15.00 uur op Cartoon Network.


Persbericht Cartoon Network/Media Tornado
https://www.cartoonnetwork.nl/
Meer artikels over Cartoon Network NL
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Superrijke mensen nemen niet zomaar een vliegtuig, maar een privéjet die ingericht is als een appartement. Of ze nemen een helikoptertaxi om enkele honderden kilometers verderop een hobby te gaan uitoefenen. Wanneer ze op een lijnvliegtuig stappen, dan willen ze een privé-suite met salon, slaapkamer en badkamer. En als ze nog exclusiever willen, dan vliegen ze naar de ruimte.

'Telefacts Zomer', om 22.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:30
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 22:05
    The Favourite
    00:00
    Het weer
  • 22:45
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:25
    Telefacts Zomer
    23:25
    Chicago Med
  • 23:05
    9-1-1: Lone Star
    00:00
    Familie Gillis: massa is kassa
  • 22:25
    The Mauritanian
    00:55
    How I Met Your Mother
  • 22:45
    Ozark Law
    23:40
    Night Coppers
  • 22:25
    ER
    00:05
    Suits
  • 22:25
    Airwolf
    23:25
    Bompa
  • 23:05
    Lang Leve de Liefde
    23:40
    Blind Gekocht
  • 23:05
    Friends
    00:10
    Modern Family
  • 22:30
    Leverage: Redemption
    23:30
    Seal Team
  • 22:45
    Komen Eten
    23:40
    Hello Goodbye
  • 22:15
    Without a Trace
    23:10
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 23:07
    Z-Beurs
    23:19
    Z-Extra
  • 22:51
    Het perfecte terras
    23:55
    5-voor-12
  • 23:00
    Lekker Messy
    23:30
    Lekker Messy - Weekmenu
  • 22:50
    Grantchester
    23:45
    Scott & Bailey
  • 22:40
    Law & Order: Special Victims Unit
    00:20
    Burn Notice
  • 20:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:40
    NOS De Avondetappe
  • 22:40
    Het Uur van de Wolf: Paul McCartney en de vermiste bas
    00:05
    NOS Journaal
  • 22:35
    Dertigers
    23:10
    De slimste mens België