'Tiny Toons' zijn terug! Beleef hun doldwaze avonturen in de gloednieuwe serie 'Tiny Toons Looniversiteit'

zondag 28 april 2024

Het is de eerste schooldag op ACME Looniversity en dat is gieren en brullen van het lachen! 'Tiny Toons Looniversiteit', een productie van Amblin Television en Warner Bros. Animation, laat ons kennismaken met Babs, Buster en hun vrienden Hamton, Plucky en Sweetie Bird.

Samen beleven ze de maffe wereld van ACME Looniversity, het belangrijkste instituut voor hoger onderwijs in het maken van grappen en waar jonge dromers professionele toons worden. Tijdens hun studie sluiten ze vriendschap met elkaar en perfectioneren ze hun cartooneske vaardigheden, terwijl ze les krijgen van de grootste stripfiguren uit de geschiedenis, de Looney Tunes.


Maak kennis met de hoofdpersonen:

- Babs, een mix van klassenpresident en clown van de klas
- Buster, de tweelingbroer van Babs. Een natuurtalent met een encyclopedische kennis van de tooncultuur
- Hamton, een angstig en empathisch varken
- Plucky, een verwaande wilde eend die altijd verwikkeld is in een strijd met Buster
- Sweetie Bird, een rebelse kanarie op een missie om het patriarchaat te ontmantelen en het systeem op haar eigen manier uit te dagen

'Tiny Toons Looniversiteit' brengt de Emmy Award-winnende 'Tiny Toon Adventures' naar een nieuw publiek. De serie wordt geproduceerd door Amblin Television in samenwerking met Warner Bros. Animation. Steven Spielberg is de uitvoerend producent, naast Sam Register, directeur van Warner Bros. Animation en Cartoon Network Studios, en Amblin Television-directeuren Justin Falvey en Darryl Frank. Erin Gibson ('Attitudes!') en Nate Cash ('Adventure Time') zijn de showrunners en co-executive producers.

Maak je klaar voor avonturen boordevol gekkigheid met ‘Tiny Toons Looniversiteit’ dat vanaf 29 april dagelijks word uitgezonden om 15.00 uur op Cartoon Network.


Persbericht Cartoon Network/Media Tornado
https://www.cartoonnetwork.nl/
Meer artikels over Cartoon Network NL
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Na zijn gevecht met Voldemort wordt Harry Potter bij de Duffelingen opgehaald door een groep tovenaars van de Orde van de Feniks, opgericht door Perkamentus om Voldemorts plannen te dwarsbomen. Maar binnen de tovenaarsgemeenschap gelooft bijna niemand dat Voldemort is teruggekeerd. Op Zweinstein is er een nieuwe lerares Verweer tegen de Zwarte Kunsten aangesteld. Ook zij ontkent de terugkeer van Voldemort en wil haar leerlingen niets van waarde bijbrengen.

'Harry Potter and the Order of the Phoenix', film uit 2007 met oa. Daniel Radcliffe en Emma Watson, om 20.00 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:20
    Amelie Albrecht: 'Goe genoeg'
  • 21:30
    Je verrai toujours vos visages
    23:25
    The Tourist
  • 22:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:05
    Geldwolven
    23:05
    Gevangenisdirecteurs
  • 22:20
    Milk Inc. Forever - Live In Concert
    00:40
    Police Interceptors
  • 22:20
    Mr. Bean's Holiday
  • 22:30
    Charlie's Angels: Full Throttle
  • 22:10
    A Christmas Love Story
    23:40
    Christmas Bedtime Stories
  • 22:35
    Tegen de Sterren Op
    00:05
    Cheers
  • 22:25
    Daan & Jani
    23:15
    De Tafel van de Week
  • 22:10
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 20:30
    Empire of the Sun
    23:30
    Blade Runner
  • 22:35
    Naked Attraction
    00:45
    De Moeite Waard?!
  • 22:25
    Her Son's Secret
  • 22:28
    CEO van mijn leven
    22:40
    Business Branding
  • 22:30
    Hallo Roger
    22:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 22:10
    De Smaaktoerist
    22:45
    Indian Summer
  • 22:05
    Ms. X
    23:05
    Blue Lights
  • 21:50
    The Resident
    05:00
    First Dates Australia
  • 22:30
    NOS Studio Sport Voetbal
    23:15
    NOS Studio Sport
  • 22:00
    Nieuwsuur
    22:40
    Leven tot het laatst: de wandeling
  • 22:35
    Herinneringen Top 50 concert
    00:15
    First Dates