Radio 538 reist met luisteraars Oranje achterna

Nu het Nederlands elftal het tot de achtste finales heeft geschopt, staat Radio 538 ook deze week volledig in het teken van het EK voetbal. De radiozender geeft de hele week geheel verzorgde EK-trips weg voor aanstaande zondag.
538-dj Igmar Felicia neemt de Oranjefans mee om de sfeer ter plaatse te proeven. Ook doet hij verslag in aanloop naar de wedstrijd van Oranje vanuit Boedapest. Daarnaast vervolgen 538-dj's Coen en Sander deze week hun tocht door het land in de EK Tourbus. Dinsdag parkeren zij de bus bij voetbalclub Almere City, woensdag trekken ze richting de kust en donderdag sluiten ze de week af met Guus Meeuwis in Tilburg.
538-dj Igmar Felicia: 'Ik neem je mee! De hele week maken luisteraars kans op tickets voor de wedstrijd van zondag. Die ochtend reis ik samen met de winnaars en vele andere Oranjefans af naar Boedapest. Heerlijk om weer met z'n allen zo achter Oranje te kunnen staan en het EK te beleven. Tussen 12.00 en 15.00 uur schakel ik live met Niek van der Bruggen om verslag te doen.'
Vanaf vandaag tot en met vrijdagochtend maken luisteraars van Radio 538 kans op tickets voor de wedstrijd van het Nederlands elftal. Wanneer zij tussen 6.00 en 19.00 uur de stadiontoeter horen, maken ze kans op een ééndaagse EK-trip naar Boedapest, door te bellen naar de studio.
Ook 'De Coen & Sander Show' staat deze week weer volledig in het teken van het EK voetbal. Tijdens de groepsfase parkeerden Coen en Sander de bus onder andere in de leukste Oranjestraat van Nederland, op de oprit van Andy van der Meijde en tijdens Frankrijk-Duitsland waren de dj’s bij Frans Duijts. Ook namen ze een kijkje op het trainingscomplex van de KNVB en nodigde Jack van Gelder hen uit bij AFC in Amsterdam. Vandaag sluiten zij de groepsfase af in Breda en ook voor de komende dagen is de route uitgestippeld.
538-dj Coen Swijnenberg: 'Niet alleen de temperatuur steeg in de afgelopen week, ook de Oranjekoorts liep steeds verder op. Nu we de achtste finale hebben bereikt kunnen we de Leeuw zeker niet meer in zijn hempie laten staan en dus trekken we er ook de komende dagen op uit.'
538-dj Sander Lantinga: 'Dit toernooi is tot nu toe in alle opzichten bijzonder en spraakmakend. De wedstrijden vanuit verschillende landen, het uitstel door corona en natuurlijk het 5-3-2-systeem van Frank de Boer. In onze rijdende oranje-studio volgen we het EK ook deze week op de voet, vanuit de (middag)spits.'
'De Coen & Sander Show', van maandag tot en met donderdag tussen 16.00 en 19.00 uur te horen op Radio 538.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Britt Van Marsenille en Dieter Vanoutrive zijn terug met 'Kunnen We Overeenkomen?'
- Ziggo Sport blijft the Home of European Football tot en met 2031
- Kijkcijfers: maandag 2 maart 2026
- Opnames nieuw Play-programma 'Bockie Gaat Naar School' gestart in GO! Atheneum Dendermonde
- De gele box gaat open: mysterie én mindgames in eerste aflevering van 'De Box'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- 'Ik Vertrek' volgt Loes en Bart naar Spanje
- Onverwacht tafereel in 'Geheimen van het Museum'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden!
Kijktip van de dag

Tien onbekende Vlamingen starten aan een spel waarvan ze de regels niet kennen. Het enige wat ze weten is dat elke keer de boxen openen, de opdracht meteen begint en ze zelf moeten zoeken wat de bedoeling is. Dit zorgt voor hilariteit en onzekerheid.
'De Box', om 20.40 uur op VTM.



































