Radio 538 introduceert dagelijks 90's-format als optimale start van de werkdag
Nederland gaat weer massaal de deur uit en de verkeersdrukte is toegenomen. Nu het ritme na de coronapandemie weer is verschoven, wil Radio 538 er met een nieuw, dagelijks format in 'De 538 Ochtend' voor iedereen in de file, net op kantoor of in hun thuisoffice zijn.
Vanaf aanstaande maandag 16 mei trakteert de radiozender haar luisteraars daarom met '90's @ 9:00' iedere maandag tot en met vrijdag op één uur lang de beste 90's hits om de werkdag mee te beginnen. Het muzikale uurtje is onderdeel van 'De 538 Ochtend' met dj's Wietze de Jager en Klaas van der Eerden.
Wietze de Jager: 'Als kind van de 90’s weet ik hoeveel goede muziek er gemaakt is dat decennium. Of je nou in de file staat, in je eerste meeting op kantoor zit of een muurtje staat te metselen: je begint je werkdag optimaal met één uur lang 90's throwbacks!'
Klaas van der Eerden vult aan: 'Ik heb veel mooie herinneringen aan de jaren 90 en eigenlijk elke hit uit dit muzikale tijdperk brengt me terug naar die memorabele tijd! De eerste keer naar de kroeg en uit volle borst meebleren met ‘Wonderwall’ van Oasis of wegzwijmelen met de klassiekers van Volumia!. Het wordt een muzikale trip down memory lane!'
Elke vrijdagochtend zet dj Chris Deluxe van 09.00 uur tot 09.30 uur de 538-studio op z’n kop met 'De Wake-Up Call met Chris Deluxe' waarin hij hits in de mix gooit. Ook deze mix staat vanaf nu in het teken van 90’s.
'90’s @ 9:00' is vanaf maandag 16 mei iedere werkdag tussen 9.00 uur en 10.00 uur te horen in 'De 538 Ochtend'. 'De Wake-Up Call met Chris Deluxe' is elke vrijdagochtend tussen 09.00 uur en 10.00 uur te horen.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De gele box gaat open: mysterie én mindgames in eerste aflevering van 'De Box'
- Van de kerk naar 'The Voice': pastoorsdochter maakt indruk met haar stem én met een song in het Lingala
- Kijkcijfers: 27 en 28 februari & 1 maart 2026
- Karine Claassen trekt naar onbekende leefwerelden in 'Op een Ander'
- Nieuw seizoen van 'Ugliest House in America' op HGTV
- 'Vol gas door de modder': over de onzekere toekomst van motorcross in Nederland
- Strijd om dorpsbehoud in nieuwe BNNVARA documentaire: 'Knokke in Cadzand'
- 'Ik Vertrek' volgt Loes en Bart naar Spanje
- Onverwacht tafereel in 'Geheimen van het Museum'
- Ontdek wat de Disney Channels deze maand te bieden hebben
Multimedia SPOTLIGHT
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden!
Kijktip van de dag

Tien onbekende Vlamingen starten aan een spel waarvan ze de regels niet kennen. Het enige wat ze weten is dat elke keer de boxen openen, de opdracht meteen begint en ze zelf moeten zoeken wat de bedoeling is. Dit zorgt voor hilariteit en onzekerheid.
'De Box', om 20.40 uur op VTM.



































