Radio 10 maakt een sprong in de tijd met 'De 70's Top 710'

Van maandag 27 tot en met vrijdag 31 oktober herleeft Radio 10 met 'De 70's Top 710' een van de meest invloedrijke decennia uit de popgeschiedenis.
Denk aan de energie van Fleetwood Mac, de tijdloze hits van ABBA, de groove van Stevie Wonder en de disco van de Bee Gees: allemaal te horen in een muzikale ode aan de jaren zeventig.
De seventies sound
In de jaren ’70 ontstonden stromen zoals disco, funk en soul die vooral draaiden om rijke groovy arrangementen en experimentele productie. Tegenwoordig is die klassieke sound opnieuw veel terug te horen in populaire hits en televisieseries van nu. Het laat zien hoe het muzikale erfgoed van die jaren nog steeds vorm geeft aan moderne cultuur en dát is voor Radio 10 dan weer reden genoeg voor een erelijst met de 710 allerbeste tracks uit die tijd.
Vijf dagen genieten van de mooiste en meest geliefde tracks uit de seventies. Met 'De 70's Top 710' staat Radio 10 volledig in het teken van het decennium waarin vinyl heerste en glitter en bakkebaarden hoogtij vierden. Een feest van herkenning voor liefhebbers van soul, rock, disco én pop.
'De 70's Top 710' is van 27 t/m 31 oktober iedere werkdag te horen van 6.00 tot 19.00 uur op Radio 10, via Radio10.nl en de Radio 10-app.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Maria vertegenwoordigt Nederland tijdens de internationale finale van het Junior Eurovisie Songfestival
- Hila Noorzai krijgt opnieuw eigen talkshow op NPO 1
- NOS zendt ook de komende vier jaar het Nederlandse schaatsen en shorttrack uit
- Douwe Bob wil 'De Beste Singer-Songwriter van Nederland' terugbrengen
- Talpa haalt Saudi Pro League exclusief naar Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Onderling verraad in 'De Verraders'? Marc-Marie neemt Kürt onder vuur! -
Annelien Coorevits scherp voor Sydney Sweeney in 'Happy Hour' -
Koor zonder stembanden maakt indruk in 'Got Talent'
-
Netflix onthult nieuwe trailer van 'Animals' met Ben Affleck -
Kotmadam Sergeant zet de puntjes op de i -
Chantal neemt oud recreatiepark onder de loep in 'De Inspecteurs' -
YES DAY bij 'Vincent Live'! -
Vincent Fierens en Emma Salden praten in 'Kraamkost' over maatschappelijke druk op ouderschap -
Margriet en Celien Hermans herbeleven hun eigen ingreep in 'De Operatiekamer' -
Axel Daeseleire wordt dikke zeemeermin -
Danira over RVG in 'De Verraders' -
Ellen en Matti hebben het moeilijk op huwelijksreis -
Bockie loopt gevreesde beeptest -
Kotmadam Sergeant neemt studenten mee naar trampolinepark -
Krijgt 'Kip Curry' concurrentie van Bo in 'Got Talent'! -
Bekijk de trailer van 'Bankzitters: Overleven In Het Wild' -
Opdracht met een geurtje aan in 'Kamp Jeroom' -
Jury kijkt met open mond naar mysterieuze act in 'Got Talent'
-
Kotmadam Sergeant in the house! -
Netflix deelt eerste beelden van 'The Mosquito Bowl' -
Jade Mintjens over ongemakkelijk eerste gynaecoloogbezoek -
Barbara Sarafian neemt emotioneel afscheid -
Elke heeft Denzel iets te vertellen in 'Blind Getrouwd' -
Seppe maakt zijn opwachting in 'Knokke Tof' -
Anke Buckinx over bizar tv-moment in 'Honderd Hete Vragen' -
Biecht verrader Marc-Marie zijn leugen op? -
Newlyweds Hyndi en Valentijn bezegelen jawoord in het zwembad -
'De Mutti’s Extra: Els Van Doesburg' nu op VTM GO -
De bom barst in 'Kotmadam Sarafian' -
Ontdek de harde realiteit in 'De Inspecteurs'
Kijktip van de dag

Max wordt beroofd van al zijn bezittingen en kan nog net de stad Bartertown, die gerund wordt door Aunt Entity, bereiken. Hij sluit een deal met Entity en vecht namens haar in de Thunderdome, een kooi waarin gevechten op leven en dood worden gehouden. Entity belazert hem en gooit hem de woestijn in. Met de hulp van een groep kinderen, die hij bij een oase vindt, gaat Max terug naar Bartertown om met Entity af te rekenen.
'Mad Max Beyond Thunderdome', film uit 1985 met oa. Mel Gibson en Tina Turner, om 20.35 uur op Play Actie.



































