Qmusic nieuwe radiopartner NOC*NSF rondom Olympische Spelen en sport in algemeen

Qmusic en NOC*NSF gaan een meerjarige intensieve samenwerking aan. Dit betekent dat Qmusic officieel radiopartner wordt van de sportorganisatie en tijdens de Olympische Spelen verslag zal doen van de sportprestaties van TeamNL. Ook omarmt de radiozender de sport in de brede zin.
Marc van den Tweel, algemeen directeur NOC*NSF: 'Qmusic is een prachtig, vernieuwend radiostation dat al geruime tijd een grote vaste, maar nog steeds groeiende, groep luisteraars aan zich weet te binden. Voor ons een belangrijk platform om TeamNL onder de aandacht te brengen bij de fans. Zeker nu er geen Nederlandse fans bij de Winterspelen in Peking aanwezig mogen zijn. Dat de Qmusic dj’s tijdens de verschillende shows aandacht besteden aan de sportprestaties van onze TeamNL sporters, is een enorme meerwaarde.'
Robert Bernink, algemeen directeur Qmusic & directeur entertainment DPG Media: 'We kijken ernaar uit om de Olympische fakkel over te nemen als dé radiopartner van NOC*NSF. Het DNA van Qmusic en NOC*NSF sluit naadloos op elkaar aan. We hebben als gezamenlijk uitgangspunt om mensen te verbinden en te inspireren en dat gaan we de komende jaren doen, zowel bij de Olympische Spelen, als met sport in het algemeen.'
Qmusic-dj Mattie Valk vult aan: 'Bij de Olympische Spelen in Zuid-Korea heb ik zelf kunnen ervaren hoe sport mensen verbindt. En na het volgen van trainingen van TeamNL, met onder anderen Ireen Wüst, kan ik niets anders dan ontzettend veel respect hebben voor het harde werk dat de sporters leveren om te excelleren. Ik vind het dan ook fantastisch dat Qmusic en NOC*NSF de komende jaren intensief gaan samenwerken.'
Over een aantal weken zal Qmusic - als exclusief mediapartner- in verschillende shows uitgebreid verslag doen van de Olympische Spelen in Peking,. Daarnaast gaat de radiozender door het jaar heen content maken met de sporters van TeamNL. Exacte plannen worden in een later stadium bekendgemaakt.
Moederbedrijf DPG Media is sinds 2018 partner van NOC*NSF met het AD als belangrijkste partner van de sport en TeamNL. Met het toevoegen van Qmusic als exclusief radiopartner intensiveert DPG deze samenwerking. Bij de verschillende titels verschijnen er videoreeksen, acties, interviews en podcasts.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'De kinderen van de Jodenboerderij': tweeluik in 'Andere Tijden'
- Nieuw programma 'Echte Reizigersvrouwen' bij TLC
- Kijkcijfers: woensdag 18 februari 2026
- ‘Got Talent’ krijgt nieuwe jury: deze vijf sterren zoeken het beste talent van de Lage Landen
- Peter Van de Veire niet naar het Eurovisiesongfestival: 'EBU houdt onvoldoende rekening met gevoeligheden'
- Dotan is zaterdag 'De Geknipte Gast'
- Dit zijn zaterdag de onderwerpen van 'Kassa'
- Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice van Vlaanderen'
- Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' tijdens eerste citytrip
- Véronique De Kock openhartig over onvervulde kinderwens in 'Maison Verhulst': 'We waren zwanger, maar het is niet gelukt'
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- NPO Klassiek geeft startschot voor 'Filmmuziek Top 400': stembus geopend
- Luistercijfers! Nostalgie zet groei verder
- Luistercijfers! Qmusic en JOE bevestigen leiderschap, Willy breekt record
- Luistercijfers! Lichte groei voor TOP
Multimedia SPOTLIGHT
-
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'? -
Wat doet Jonathan Medart in de backstage van 'The Voice'? -
De tweede Lach van JOE is geraden! -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Ruzie bij de Badi’s in 'Konvooi' -
Vanaf dan zie je 'Rooster' op HBO Max -
Verrassing van formaat in 'Stukken Van Mensen' -
Nieuw seizoen van 'Komen Eten' op Play! -
Planckendael ontwaakt in 'Het Echte Leven in de ZOO' -
Hilarisch! Familie Gooris waagt zich aan de doedelzak. -
De coaches trappen 'The Voice' zélf zingend op gang -
Kijk het tweede seizoen van 'Cross' bij Prime Video -
Siska Schoeters overmand door emoties in 'Een Echte Job' -
Tinneke trekt ten strijde in 'Bestemming X' -
Konvooi-families op proef gesteld met 'schimmelteenwijn' van Bockie -
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

De knappe privédetectives Dylan, Natalie en Alex, die voor de mysterieuze Charlie werken, worden ingehuurd door miljonair Eric Knox van Knox Technologies. Het revolutionaire stemherkenningsprogramma dat hij heeft ontwikkeld, werd gestolen. De Angels brengen een bezoek aan Roger Corwin, Knox' grootste concurrent.
'Charlie's Angels', film uit 2000 met oa. Cameron Diaz, om 22.35 uur op VTM 3.



































