Qmusic nieuwe radiopartner NOC*NSF rondom Olympische Spelen en sport in algemeen

donderdag 13 januari 2022
Foto: © Qmusic 2022

Qmusic en NOC*NSF gaan een meerjarige intensieve samenwerking aan. Dit betekent dat Qmusic officieel radiopartner wordt van de sportorganisatie en tijdens de Olympische Spelen verslag zal doen van de sportprestaties van TeamNL. Ook omarmt de radiozender de sport in de brede zin.

 


Marc van den Tweel, algemeen directeur NOC*NSF: "Qmusic is een prachtig, vernieuwend radiostation dat al geruime tijd een grote vaste, maar nog steeds groeiende, groep luisteraars aan zich weet te binden. Voor ons een belangrijk platform om TeamNL onder de aandacht te brengen bij de fans. Zeker nu er geen Nederlandse fans bij de Winterspelen in Peking aanwezig mogen zijn. Dat de Qmusic dj’s tijdens de verschillende shows aandacht besteden aan de sportprestaties van onze TeamNL sporters, is een enorme meerwaarde.”
Robert Bernink, algemeen directeur Qmusic & directeur entertainment DPG Media: "We kijken ernaar uit om de Olympische fakkel over te nemen als dé radiopartner van NOC*NSF. Het DNA van Qmusic en NOC*NSF sluit naadloos op elkaar aan. We hebben als  gezamenlijk uitgangspunt om mensen te verbinden en te inspireren en dat gaan we de komende jaren doen, zowel bij de Olympische Spelen, als met sport in het algemeen."
Qmusic-dj Mattie Valk vult aan: "Bij de Olympische Spelen in Zuid-Korea heb ik zelf kunnen ervaren hoe sport mensen verbindt. En na het volgen van trainingen van TeamNL, met onder anderen Ireen Wüst, kan ik niets anders dan ontzettend veel respect hebben voor het harde werk dat de sporters leveren om te excelleren. Ik vind het dan ook fantastisch dat Qmusic en NOC*NSF de komende jaren intensief gaan samenwerken."
Over een aantal weken zal Qmusic - als exclusief mediapartner- in verschillende shows uitgebreid verslag doen van de Olympische Spelen in Peking,. Daarnaast gaat de radiozender  door het jaar heen content maken met de sporters van TeamNL. Exacte plannen worden in een later stadium bekendgemaakt. 
Moederbedrijf DPG Media is sinds 2018 partner van NOC*NSF met het AD als belangrijkste partner van de sport en TeamNL. Met het toevoegen van Qmusic als exclusief radiopartner intensiveert DPG deze samenwerking. Bij de verschillende titels verschijnen er videoreeksen, acties, interviews en podcasts.
image
Robert Bernink, credits Qmusic
image
Mattie Valk, credits Qmusic
Noot voor de redactie / niet voor publicatie:
Beeld:
Partnership, credits Qmusic.jpg
406.62 KB

 

Marc van den Tweel, algemeen directeur NOC*NSF: 'Qmusic is een prachtig, vernieuwend radiostation dat al geruime tijd een grote vaste, maar nog steeds groeiende, groep luisteraars aan zich weet te binden. Voor ons een belangrijk platform om TeamNL onder de aandacht te brengen bij de fans. Zeker nu er geen Nederlandse fans bij de Winterspelen in Peking aanwezig mogen zijn. Dat de Qmusic dj’s tijdens de verschillende shows aandacht besteden aan de sportprestaties van onze TeamNL sporters, is een enorme meerwaarde.'

Robert Bernink, algemeen directeur Qmusic & directeur entertainment DPG Media: 'We kijken ernaar uit om de Olympische fakkel over te nemen als dé radiopartner van NOC*NSF. Het DNA van Qmusic en NOC*NSF sluit naadloos op elkaar aan. We hebben als  gezamenlijk uitgangspunt om mensen te verbinden en te inspireren en dat gaan we de komende jaren doen, zowel bij de Olympische Spelen, als met sport in het algemeen.'

Qmusic-dj Mattie Valk vult aan: 'Bij de Olympische Spelen in Zuid-Korea heb ik zelf kunnen ervaren hoe sport mensen verbindt. En na het volgen van trainingen van TeamNL, met onder anderen Ireen Wüst, kan ik niets anders dan ontzettend veel respect hebben voor het harde werk dat de sporters leveren om te excelleren. Ik vind het dan ook fantastisch dat Qmusic en NOC*NSF de komende jaren intensief gaan samenwerken.'

Over een aantal weken zal Qmusic - als exclusief mediapartner- in verschillende shows uitgebreid verslag doen van de Olympische Spelen in Peking,. Daarnaast gaat de radiozender  door het jaar heen content maken met de sporters van TeamNL. Exacte plannen worden in een later stadium bekendgemaakt. 

Moederbedrijf DPG Media is sinds 2018 partner van NOC*NSF met het AD als belangrijkste partner van de sport en TeamNL. Met het toevoegen van Qmusic als exclusief radiopartner intensiveert DPG deze samenwerking. Bij de verschillende titels verschijnen er videoreeksen, acties, interviews en podcasts.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

De Britse miljonair Shrien Dewani en zijn kersverse vrouw Anni vertrekken op huwelijksreis naar Zuid-Afrika. Maar tijdens een taxirit in Kaapstad overvallen gewapende criminelen hen. De man wordt vrijgelaten, de vrouw ontvoerd. Een dag later wordt ze dood teruggevonden. Eerst lijkt het op een roofmoord, maar is dat ook zo? Of heeft de bruidegom huurmoordenaars ingeschakeld?

'Telefacts Zomer', om 22.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 09:00
    Radio 2 aan zee
    12:00
    Zomerbeelden
  • 09:00
    Zomerbeelden
    12:00
    Radio 1: #Weetikveel
  • 09:00
    Strijder
    10:25
    Grizzy & the Lemmings
  • 09:30
    Geen uitzending
    11:35
    Met Vier in Bed
  • 01:30
    Geen uitzending
    11:05
    My Kitchen Rules
  • 09:00
    Geen uitzending
    14:55
    Community
  • 10:00
    Geen uitzending
    14:20
    Stargate SG-1
  • 08:50
    Geen uitzending
    15:55
    Matlock
  • 10:00
    Joe
    15:00
    Geen uitzending
  • 09:00
    Geen uitzending
    11:35
    Oogappels
  • 09:50
    Castle
    10:40
    FBI: Most Wanted
  • 10:10
    Two and a Half Men
    11:00
    Geen uitzending
  • 09:30
    Love it or List it Australia
    10:35
    A Place in the Sun
  • 10:00
    Snapped
    10:50
    Death of the Party
  • 10:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 10:22
    Het perfecte terras
    10:55
    De Classics van MENTpopradio
  • 10:05
    Becoming Meewis
    10:45
    Sarah's Sweet Table
  • 10:00
    Midsomer Murders
    10:55
    Murdoch Mysteries
  • 10:10
    Below Deck Sailing Yacht
    11:00
    Storage Wars
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    10:30
    MAX Geheugentrainer
  • 09:50
    Nieuwsuur
    10:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 10:10
    Maan en ik
    10:30
    Simon