Qmusic Limburg nu ook in Noord-Limburg te beluisteren via FM en op nieuwe frequentie in Roermond

Qmusic Limburg is voortaan óók te beluisteren in Noord-Limburg via 104.4 FM. Daarmee breidt de zender haar FM-bereik uit naar een belangrijk deel van de provincie en kunnen nog meer Limburgers genieten van de grootste hits, gecombineerd met regionaal nieuws en lokale acties.
Tegelijkertijd heeft Roermond een nieuwe en betere FM-frequentie gekregen: luisteraars stemmen daar af op 104.2 FM. Om dit te vieren organiseert Qmusic Limburg deze week de actie ‘Wao is Lex in Limburg?’, waarbij luisteraars op zoek kunnen gaan naar presentator en Venlonaar Lex Uiting en €104,40 kunnen winnen.
Sinds de start in 2014 is Qmusic Limburg uitgegroeid tot een vaste waarde op de Limburgse radio. De combinatie van populaire muziek en Limburgse inhoud zorgt al jaren voor herkenning en energie in de regio. Door de dekking verder te vergroten, kunnen nu ook inwoners van Noord-Limburg via FM luisteren naar programma’s als 'Goedemorgen Limburg' en 'Het Foute Uur' en genieten van de grootste hits uit de Nederlandse Top 40.
De uitbreiding en frequentiewijziging zijn mogelijk dankzij de succesvolle verlenging van de samenwerking tussen Qmusic en Zuidelijke Media Groep en de recente toewijzing van nieuwe regionale FM-vergunningen.
Wao is Lex in Limburg?
Om te vieren dat Qmusic Limburg nu ook in Noord-Limburg te horen is via 104.4 FM, organiseert de zender deze week een speciale actie genaamd 'Wao is Lex in Limburg?'. Presentator Lex Uiting, geboren en getogen Venlonaar, trekt hiervoor door Limburg en verschijnt telkens op een geheime locatie in de regio. Het spel wordt gespeeld tijdens de ochtendshow met Daniël Smulders, waarbij luisteraars hints kunnen verzamelen over de locatie. De eerste luisteraar die Lex voor 09.00 uur weet te vinden, wint €104,40.
Michael Bartelet, eigenaar van Zuidelijke Media Groep, reageert enthousiast: 'Dat Qmusic Limburg nu ook in Noord-Limburg via FM te horen is, is een mijlpaal voor onze zender en voor alle radioluisteraars in de provincie. We zijn er trots op dat steeds meer Limburgers kunnen genieten van onze unieke combinatie van landelijke hits en lokale verhalen. Met acties als ‘Wao is Lex in Limburg?’ brengen we onze luisteraars en de vele mooie plekken in de regio op een bijzondere manier samen bij deze feestelijke aftrap van het nieuwe radioseizoen.'
Frequenties Qmusic Limburg per 1 september 2025:
Venlo: 104.4 FM (nieuw)
Roermond: 104.2 FM (nieuw)
Weert: 98.5 FM
Heuvelland: 98.1 FM
Maastricht: 97.6 FM
Parkstad: 97.7 FM
Qmusic Limburg wordt geproduceerd door Qmusic Nederland in opdracht van de Zuidelijke Media Groep. Sinds 2014 brengt Qmusic Limburg een unieke combinatie van de beste Qmusic hits en Limburgse content. De zender is in de provincie te beluisteren via verschillende FM frequenties, DAB+ en online.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Uitreiking Edisons live op NPO 1
- Dit zijn de kandidaten van deze week in ‘De Dag van Vandaag’
- Nieuwe EO-serie 'Klinkt als een sekte' met Israel van Dorsten
- Nieuwe dramaserie 'Rust en Vreugd' bij MAX op NPO 1
- 'Ivo op Zondag' keert terug met nieuwe rubriek over bijzondere vriendschappen
- Beleef wilde en energieke jungleavonturen met de gloednieuwe 3D-animatieserie 'De Marsupilami’s' op Nickelodeon
- Paramount Network presenteert 'Transformers Week' en tv-première van 'Transformers One'
- Beleef wilde en energieke jungleavonturen met de gloednieuwe 3D-animatieserie 'De Marsupilami's' op Nickelodeon
- Elke maandag een Film van de Week bij FilmBox
- In maart bij Film1 Premiere en Film1 on demand
Multimedia SPOTLIGHT
-
Bizar interieurplan verbaast Dina Tersago in 'Huis Gemaakt' -
Kandidaten zetten blijvende herinnering aan 'Bestemming X' -
Kostelijke fout zondag in 'Konvooi' -
Netflix deelt trailer van 'Harry Styles. One Night in Manchester.' -
Q-dj's zeiden nog nooit zo vaak 'Het Verboden Woord' -
Yaro ontmoet zijn celebrity crush in 'The Voice van Vlaanderen' -
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap
Kijktip van de dag

Na overleg met de psychologen beslist Philippe om Veronica op een heel kordate manier bloot te stellen aan haar angst voor water. Peter krijgt steeds meer grip op zijn vliegangst tot hij zijn grootste angst onder ogen moet komen en echt alle controle moet loslaten. Philippe wil Mies en Nel helpen bij het overwinnen van hun podiumangst. De tweeling kan prachtig zingen, alleen niet voor publiek en zeker niet voor een jury. Philippe ziet alvast een eerste logische stap voor hen: meedoen aan een auditie.
'Gene Paniek', om 20.05 uur op VRT 1.



































