Qmusic breidt digitaal aanbod uit met zenders Qmusic Easy en Qmusic Energy

donderdag 1 oktober 2026

Qmusic breidt vanaf oktober het digitale portfolio uit met de lancering van twee nieuwe themazenders: Qmusic Easy en Qmusic Energy. Met deze nieuwe kanalen speelt het radiostation direct in op de dagelijkse bezigheden van de luisteraar. Waar Qmusic Easy zorgt voor ontspanning, brengt Qmusic Energy juist extra power.

De twee nieuwe themazenders zijn een toevoeging op het huidige digitale aanbod van Qmusic. Door deze uitbreiding is er voortaan voor elk moment van de dag een passend kanaal beschikbaar.


Qmusic Easy: relaxte classics op de achtergrond
Qmusic Easy is de zender voor momenten waarop de muziek wat meer op de achtergrond mag staan. Het station is ideaal voor tijdens een gezellig etentje, als er bezoek over de vloer is of voor een relaxte avond op de bank. De zender behoudt het herkenbare Qmusic-gevoel, maar laat de luide, energieke randjes achterwege. Het muziekprofiel bestaat uit de relaxte hits van nu en de afgelopen jaren, aangevuld met ontspannen classics. Hiermee brengt Qmusic Easy een fris en herkenbaar geluid.

Qmusic Energy: non-stop muzikale motivatie
Als tegenhanger brengt Qmusic Energy uitsluitend nummers die de luisteraar extra kracht geven. Dit kanaal is samengesteld voor situaties waarin extra motivatie welkom is, zoals tijdens het sporten, een productieve werkdag of om alvast in de stemming te komen voor een feest. Qmusic Energy draait non-stop energieke hits en opzwepende tracks om de dag van een flinke dosis power te voorzien.

'Met Qmusic Easy en Qmusic Energy geven we luisteraars twee nieuwe en heldere muziekkanalen. Op Qmusic hoor je de Top 40-hits en bruist het altijd met de verhalen van de dj’s. Met deze themazenders geven we de mogelijkheid om voor hele specifieke momenten de juiste muziek te hebben. Of je nu zoekt naar ontspanning of een extra energieboost', aldus Roland Snoeijer, programmadirecteur Qmusic.

Het totale digitale aanbod van Qmusic bestaat vanaf vandaag uit Qmusic non-stop, Qmusic Het Foute Uur, Qmusic Top 40, Qmusic 90s & 00s, Qmusic 10s, Qmusic Energy, Qmusic Easy, Qmusic Limburg en seizoensgebonden themakanalen als Qmusic Summer en Qmusic Kerst. 

Alle themazenders zijn gratis te beluisteren via de Q-app en Qmusic.nl.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm2 logo

Jeroen van het FAVV controleert een buurtwinkel, terwijl Peter en Kimberley schepen inspecteren die op Franse wateren onder Belgische vlag varen. Suzanne en Istvan van Natuur en Bos onderzoeken een bouwwerf waar nesten van een oeverzwaluw zijn ontdekt.

'De Inspecteurs', om 21.40 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Radio 2 op VRT 1: ann&daan
    06:00
    Mr. Magoo
  • 09:00
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 10:20
    Sarah zingt
    05:00
    Geen uitzending
  • 09:45
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:15
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:25
    Five Gold Rings
    05:25
    Spotlight on Christmas
  • 10:00
    Joe
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:00
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 09:45
    Castle
    02:40
    Geen uitzending
  • 10:10
    Two and a Half Men
    02:35
    Pawn Stars: Best Of
  • 09:25
    Masterchef New Zealand
    02:20
    A Place in the Sun
  • 10:20
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:17
    Roger
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Becoming Meewis
    02:10
    Chris Cooks Cymru
  • 10:05
    Murdoch Mysteries
    02:00
    Outrageous
  • 09:30
    Below Deck Down Under
    02:10
    NCIS
  • 10:15
    Nederland in Beweging
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 09:50
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:15
    Hoi Duggee
    02:05
    De Spookvoetballer