Philip Freriks en Sharon van Rouwendaal op 'De Perstribune' van MAX

zaterdag 4 april 2020

In het media- en sportprogramma 'De Perstribune' staan komende zondag twee 'Franse' gasten centraal. Zowel mediagast Philip Freriks als sportgast Sharon van Rouwendaal zitten vanwege corona vast op hun verblijfsplaats in Frankrijk.

Philip Freriks, de mediagast in 'De Perstribune' tussen 12.00 en 13.00 uur, zit in quarantaine in zijn vakantiehuis op Corsica. Daar verricht hij ook het laatste werk voor de nieuwe MAX-serie 'In de Voetsporen van de Bevrijding'. In de serie komt ook Freriks' eigen bevrijdingsverhaal aan bod. Bij de bevrijding van Groningen kwam Philips broertje Jan om het leven.


Zwemster Sharon van Rouwendaal, de sportgast in het tweede uur van 'De Perstribune' tussen 13.00 en 14.00 uur, woont en traint in Zuid-Frankrijk - al liggen de zwemtrainingen als gevolg van corona grotendeels stil. Eind vorige maand kreeg ze te horen dat er een streep gaat door het grote doel van dit jaar: de Spelen van Tokyo. Bij de vorige Spelen in Rio won Van Rouwendaal goud op de 10 kilometer open water. Deze week verscheen een biografie over haar: Bruut.

In 'De Perstribune' signaleert de vaste mediakenner Ron Vergouwen opvallende mediatrends uit heden en verleden.

'De Perstribune' wordt zondag gepresenteerd door Margreet Reijntjes.

'De Perstribune', elke zondag van 12.00 tot 14.00 uur bij MAX op NPO Radio 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Nieke kondigt met veel bravoure aan dat ze wil trouwen met nonkel Frans. Ze zal in een andere buurt een café openen en er samen met Frans en Henrieke gaan wonen. Met de hulp van moeder Lisa kan Nieke haar vader overtuigen om zich neer te leggen bij het feit dat nonkel Frans zijn nieuwe schoonzoon wordt. Aangezien dit zijn enige alternatief is om zijn kleinzoon Henrieke bij zich te houden, stemt Rik toe. Het grote slachtoffer van deze transactie wordt Stavros, voor wie er geen plaats meer overblijft in café De Lichttoren. Ida springt voor hem in de bres.

'Lili en Marleen', om 20.35 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 17:55
    VRT NWS Update
    06:00
    In bed met Olly
  • 17:25
    Hans Zimmer: Hollywood Rebel
    08:00
    Herfstbeelden
  • 17:45
    Dag Sinterklaas
    04:50
    Geen uitzending
  • 16:25
    The Masked Singer
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:50
    Darts
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    La Brea
    01:25
    Geen uitzending
  • 17:50
    All New Traffic Cops
    00:30
    Most Daring
  • 17:30
    A Christmas Cookie Catastrophe
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:30
    Matlock
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:15
    Huizenjagers
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 17:45
    NCIS
    01:25
    Criminal Minds
  • 17:35
    Cobra Kai
    01:40
    NCIS: Los Angeles
  • 17:45
    Project Bakeover
    01:20
    Botched
  • 17:45
    World's Most Evil Killers
  • 17:53
    Business Branding Infini Nieuwpoort
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 17:49
    Het zelfbouwhuis
    05:55
    Sixties To Six
  • 17:25
    Het feestmenu van ..
    01:05
    Guten Appetit
  • 17:00
    Grantchester
    01:45
    Midsomer Murders
  • 17:10
    The Real Housewives of Beverly Hills
    03:05
    Nancy Drew
  • 17:05
    NOS Sport: ISU World Tour Shorttrack
    01:18
    Wie is de Mol? 25 jaar
  • 17:50
    Nederland Zingt
    01:00
    Dit is de Week
  • 17:45
    Dierendokter in het wild
    01:45
    Onderweg naar liefde