Paul Elstak, Party Animals en Mattie & Marieke's Meezingfestijn op Foute Party

donderdag 9 juni 2022
Foto: © Qmusic 2022

Naast onder anderen Atomic Kitten en Mart Hoogkamer treden ook DJ Paul Elstak, de Party Animals en Vieze Jack op bij de Foute Party. Ook de Qmusic-dj's gaan de foute feestgangers verblijden met optredens.

Zo organiseren Mattie en Marieke een groots meezingfestijn en zingt Kai Merckx de grootste polonaiseknallers.


Over twee weken gaat het dak van de Brabanthallen er weer als vanouds af als verklede karavanen foute feestgangers uit het hele land afzakken naar Den Bosch voor de Foute Party. Naast Atomic Kitten, de meidenband die rond de millenniumwisseling wereldwijd hits scoorde met nummers als 'Whole Again' en 'Eternal Flame', is er een keur aan artiesten van eigen bodem aanwezig. Bovendien stelen ook de eigen Qmusic-dj's de show, met onder andere Mattie en Marieke's Meezingfestijn en Kai's Polonaiseknallers. De zaterdagavond is helemaal uitverkocht, voor de vrijdagavond zijn nog kaarten beschikbaar.

De volledige line-up tot nu toe:

Atomic Kitten
Mart Hoogkamer
Gebroeders Ko
Paul Elstak
Party Animals
Vieze Jack
De Foute Party Band
Qmusic-dj's

Foute traditie
Direct na de oprichting van Qmusic in 2005 introduceerde de feelgood-zender het Foute Uur, met nummers waarop iedereen meezingt of -danst. Al snel vond de eerste Foute Party plaats in de toenmalige kantine van de radiozender. In 2008 verhuisde het feest naar de Brabanthallen, waar het uitgroeide tot een jaarlijks festijn met 40.000 bezoekers en artiesten van wereldformaat. Onder anderen Peter Andre, ToyBox, 5ive, Rednex, Cascada en een scala aan Nederlandse artiesten traden er al op. Juni is traditiegetrouw de Foute Maand, met als klap op de vuurpijl de Foute 1500, die samengesteld wordt door de luisteraars.

Tickets voor de Foute Party zijn hier te krijgen.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Geld Gezocht' (VRT 1)

Lore (38) is een energieke alleenstaande mama van twee kinderen. Ze woont in Kessel-Lo, werkt als zorgleerkracht en is het zonnetje in haar vriendengroep. Onder de mensen komen, dat is haar lang leven. Overal bij zijn, niets willen missen - haar vriendinnen noemen haar niet voor niets FOMO-Lore. Maar dat kost ook heel wat geld.

'Geld Gezocht', om 20.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 11:00
    Winterbeelden
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 09:00
    Winterbeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 11:30
    Sarah knutselt
    14:20
    Sarah zingt
  • 09:45
    Geen uitzending
    19:00
    VTM Nieuws
  • 10:45
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:25
    St. Denis Medical
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 10:00
    Geen uitzending
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 08:50
    Geen uitzending
    18:45
    9-1-1: Lone Star
  • 10:00
    Joe
    14:50
    Geen uitzending
  • 11:00
    Geen uitzending
    18:15
    De Rechtbank
  • 11:05
    FBI
    18:45
    Family Law
  • 10:50
    Bar Rescue
    19:40
    Borderforce USA: The Bridges
  • 11:00
    Retour Masters
    19:40
    Chateau Meiland
  • 10:55
    World's Most Evil Killers
  • 10:00
    Herhalingslus
    18:00
    Wordt aangekondigd
  • 11:26
    Jong geleerd
    13:00
    Geen Nieuws - Goed Nieuws
  • 11:30
    Chris Cooks Cymru
    18:40
    Comfort Food
  • 11:25
    Death in Paradise
    12:00
    Recipes for Love and Murder
  • 11:15
    First Dates Australia
    19:45
    NCIS: New Orleans
  • 11:15
    Tijd voor Max
    19:00
    Een huis vol
  • 10:35
    Buitenhof
    18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 11:30
    Clangers
    19:00
    NOS Jeugdjournaal