Opening stembus 'Evergreen Top 1000' van NPO Radio 5

De stembus voor de 'Evergreen Top 1000' van NPO Radio 5 wordt zaterdag 31 oktober kort na 8.00 uur geopend in het programma 'Wekker-Wakker-Weekend' van Jan Rietman.
Tot vrijdag 6 november 18.00 uur kan Nederland via nporadio5.nl stemmen op de lekkerste evergreens uit de jaren 60, 70, 80 en recentere klassiekers.
Tijdens de Stemweek draaien de dj’s van NPO Radio 5 alleen muziek uit de keuzelijst, zoals Abba, The Cats, Aretha Franklin, The Beatles, Boudewijn de Groot, Dusty Springfield, Joe Cocker, Adele, Golden Earring, Cliff Richard, Amy Winehouse, Eagles, Klein Orkest, Ellen Foley, Carpenters, Liesbeth List en Charles Aznavour. Natuurlijk kunnen luisteraars ook op hun favoriete nummers stemmen die niet in de keuzelijst staan.
Stemfinaledag: lijstjes van luisteraars
Op vrijdag 6 november sluit de stembus. NPO Radio 5 staat dan van 6.00 tot 20.00 uur volledig in het teken van de Stemfinaledag. Elk half uur bespreken de dj’s de stemlijst van een luisteraar, die ook een aantal nummers mag laten horen. Stemmen kan tot 18.00 uur. Rond 18.30 uur begint de onthulling van de top 5. De volledige 'NPO Radio 5 Evergreen Top 1000' wordt dinsdag 17 november bekendgemaakt.
Aftellen naar nummer 1
De 'Evergreen Top 1000' wordt uitgezonden van maandag 23 november tot en met vrijdag 27 november, dagelijks van 6.00 tot 20.00 uur. Het dj-team bestaat uit Bert Haandrikman, Hans Schiffers, Daniel Dekker, Tom Herlaar, Bert Kranenbarg, Manuëla Kemp en Henkjan Smits. In vijf dagen tellen zij af naar de nummer 1.
Televisie
Manuëla Kemp en Henkjan Smits presenteren ook dit jaar weer het televisieprogramma NPO 'Radio 5 Evergreen Top 1000' (Omroep MAX), vanaf maandag 23 november elke werkdag rond 16.00 uur op NPO 1. Vanuit Studio 5 in Hilversum vertellen zij de verhalen áchter de bekende hits uit de lijst en laten Manuëla en Henkjan de mooiste videoclips zien.
NPO Radio 5 is dé zender met muziek uit de jaren 60, 70 en 80 en is te beluisteren via kabel, internet, digitale tv, satelliet en digitale radio (DAB+).
https://www.nporadio5.nl/
Meer artikels over NPO - Nederlandse Publieke Omroep
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- VRT dreigt met boycot Eurovisiesongfestival : 'Kans klein dat we volgend jaar een artiest afvaardigen'
- Finale van ‘De Mol’ 2026: eindelijk valt het masker af
- Erben Wennemars neemt afscheid als schaatsanalist bij de NOS
- Loïc Van Impe & Sarah Renson presenteren nieuw njam!-programma 'Vanavond Bij Ons'
- Documentaire 'The Bus Driver: Britain's Cocaine King' op Discovery
- Dit kookt Jeroen Meus deze week in 'Dagelijkse Kost'
- Vurige groepsbattle laat studio van 'So You Think You Can Dance' ontploffen
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- 'Ziggo Sport Finals': alle UEFA Europese clubfinales gratis te zien voor heel Nederland
Multimedia SPOTLIGHT
-
Amy's 30ste verjaardag ontploft na verrassende onthullingen in 'The Real Housewives of Antwerp' -
'Vanavond Bij Ons' is nieuw op njam! -
Hoe ver gaat Andreas in 'Thuis'? -
Kijk de trailer van het nieuwe seizoen van 'Rivals' -
Zo klonk Essyla tijdens de halve finale van het Eurovisiesongfestival -
Mathieu Terryn geeft exclusieve inkijk in de backstage van 'The Voice' -
Eerste vrouwelijke dansduo raast over het 'SYTYCD'-podium -
Allesbehalve saai: 'A BORING YEAR'! -
Bartel Van Riet brengt Elie van z’n melk in 'Huis Gemaakt' -
Nieuw seizoen van '3FF' brengt 'D5R' terug! -
Anne en Hannelore moeten toegevingen doen in 'Blind Gekocht' -
Chemie spat van scherm in 'So You Think You Can Dance' -
'The Miniature Wife' is nu nieuw te zien op Streamz -
Er zijn nieuwe verleidsters op 'Temptation Island' -
Thomas Smith en Begijn le Bleu blikken terug op auditie 'SYTYCD' -
Bart De Wever ongewoon in 'A-typisch' -
'Heel Mijn Hart': Verliefdheid na verlies? -
Check nu de teaser van 'House of the Dragon' -
Annelies viert haar 25ste cosmetische ingreep met een Plastic is Fantastic-feest -
Deze talenten stoten door naar de liveshows van 'The Voice' -
Ward Lemmelijn toont geheim mentaal wapen -
Heeft Alex Callier een nieuwe zangeres voor Hooverphonic gevonden? -
Camilia Blereau doet Hugo Sigal schrikken in 'Familie' -
Bloeit er iets moois in 'So You Think You Can Dance'? -
Andy Peelman confronteert jonge ondernemer in 'Ze Zeggen Dat' -
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance'
Kijktip van de dag

Door zijn moeilijke thuissituatie verblijft de veertienjarige Johnny in een instelling. Hij maakt deel uit van de bende van Luca en dealt drugs, maar stiekem droomt hij van een beter leven. Op een dag krijgt hij de beroemde acteur Antony als vaste klant. Er ontstaat een bijzondere band tussen de twee.
'Dealer', film uit 2021 met oa. Ben Segers en Veerle Baetens, om 20.35 uur op VTM 3.



































