Nieuw seizoen 'Ladies Night' bij Net5

dinsdag 3 maart 2020

'Ladies Night' is terug. Vanaf woensdag 4 maart bespreekt Merel Westrik wekelijks met vaste vriendinnen en gasten wat hen opviel in het nieuws, op social media en in hun eigen leven. Ook social queen Marije Knevel is weer van de partij.

In het nieuwe seizoen schuiven naast vertrouwde gezichten als Linda de Mol, Stella Bergsma, Fidan Ekiz, Natacha Harlequin en Tjitske Reidinga ook nieuwe vriendinnen aan: Leonie ter Braak, Tina de Bruin en Carly Wijs.


In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen staat o.a. het thema inclusiviteit in de mode en reclame centraal. Vroeger werd je uitgelachen en gepest vanwege vlekken op je huid, vetrollen of een jongensachtig lijf met mini-tietjes: tegenwoordig zijn zulke kenmerken juist een pluspunt en verdienen de modellen van nu er bakken met geld mee. De Nederlandse internationale modellen Debora Moreno, Daniëlle van Grondelle en Montell van Leijen kunnen hierover meepraten en schuiven aan bij Merel. Samen met modedeskundige Manon Meijers praten ze over hoe de gigantische veranderingen die zich de afgelopen twee jaar hebben voltrokken.

Op 4 maart zitten Linda de Mol, Olcay Gulsen en Tina de Bruin op de bank. En iedere week staat er een andere 'leuke man' achter de bar. Jim Bakkum trapt het nieuwe seizoen af.

'Ladies Night', wekelijks vanaf woensdag 4 maart om 20.30 uur bij Net5.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Kotmadam' (VTM)

Het putje in de veranda stinkt en Victor ergert zich blauw. Jeanne verplicht Jef het meteen op te lossen. Maar Jef maakt het alleen maar veel erger: er ontsnapt nu ook een dikke groene wolk. Victor en Jeanne zijn ervan overtuigd dat het zeer giftig is.

'De Kotmadam', om 18.25 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 15:30
    Sporza: Baloise Belgium Tour
    17:30
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 15:45
    Saïd & Anna
    15:55
    Samson en Marie
  • 15:15
    The Good Doctor
    16:15
    America's Funniest Home Videos
  • 14:55
    Project Runway
    15:55
    Achter gesloten deuren
  • 14:25
    Meet Joe Black
    17:30
    9-1-1
  • 15:35
    Stargate SG-1
    16:30
    Cheers
  • 15:40
    Matlock
    16:35
    Suits
  • 15:50
    Geen uitzending
    16:25
    Wat nu weer?
  • 15:25
    Oogappels
    16:25
    Lang Leve de Liefde
  • 15:50
    SkyMed
    16:40
    This Is Us
  • 15:05
    Seal Team
    16:00
    Leverage: Redemption
  • 15:40
    First on Scene
    16:05
    Property Brothers
  • 15:50
    Snapped: Killer Couples
    16:35
    World's Most Evil Killers
  • 15:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 15:44
    Publireportage
    15:55
    Sorry Music Classics
  • 15:30
    Vanavond bij ons
    16:00
    BBQ Vanavond?!
  • 15:50
    The Doctor Blake Mysteries
    17:00
    Death in Paradise
  • 15:40
    Scrubs
    16:05
    American Housewife
  • 15:20
    NOS Journaal
    15:55
    The Great British Bake Off
  • 15:20
    Jongstof
    16:00
    NOS Journaal
  • 15:50
    Coop Troop
    16:05
    Peter Pan