Nieuw seizoen 'Je Zal Het Maar Hebben' bij BNNVARA

Een huid hebben die zo dun is als een vlinder, wat bij het minste of geringste voor pijnlijke wonden zorgt. Kampen met Body Dismorphic Disorder waardoor je continu met je uiterlijk bezig bent, omdat je jezelf of een onderdeel van je lichaam lelijk vindt. En zo autistisch zijn dat je 'poepen' op een to do lijst zet omdat het anders vergeten wordt.
In het nieuwe seizoen van ’Je Zal Het Maar Hebben’ ontmoet Jurre Geluk weer zestien inspirerende, jonge mensen met een zeldzame ziekte of aandoening. De een is zo geboren, de ander heeft het later in zijn leven gekregen. Maar één ding hebben ze met elkaar gemeen: ze proberen alles uit het leven te halen en jagen hun dromen na. Maar hoe doen ze dat als hun ziekte of aandoening het minder makkelijk maakt om mee te draaien in de maatschappij? Hoe zorgen ze ervoor dat hun aandoening niet de baas over hun leven wordt?
Jurre Geluk: 'Zelfs na twintig seizoenen komen er in dit seizoen ziektes en aandoeningen voorbij die ik nog niet eerder heb gezien; zoals Sikkelcelziekte. Een bloedziekte die alleen voorkomt bij mensen die roots hebben in landen waar Malaria heerst. Het was echt weer inspirerend om dit programma te maken. Het zijn stuk voor stuk mensen die het leven vol aangaan en er plezier uit halen. En dat laatste hebben we veel gehad tijdens de opnames.'
In de eerste aflevering zien we de 29-jarige Priscilla. Zij heeft sikkelcelziekte, een zeldzame bloedziekte waarvoor ze vaak opgenomen moet worden in het ziekenhuis. Dit is ook de plek waar ze Jurre ontmoet. Door de ophoping van bloedcellen krijgen haar gewrichten soms geen zuurstof en dat zorgt voor helse pijnaanvallen. Ondanks haar ziekte leidt ze een zo normaal mogelijk leven en werkt ze als verpleegkundige. Jurre loopt een dagje met haar mee in het ziekenhuis. Hij draagt een pak waardoor hij dezelfde soort pijn ervaart die Priscilla dagelijks voelt. Sarah (20) heeft het Sturge-Weber syndroom: een wijnvlek op haar gezicht die doorgaat over haar hoofd en zelfs in haar gehemelte. Hierdoor ziet ze met één oog slecht en is haar gezicht vervormd. Ze kan nog net genoeg zien om auto te kunnen rijden, dus Sarah is druk bezig met rijlessen. Jurre gaat met haar mee. Ook gaat ze met Jurre naar een huidtherapeut om te kijken of haar wijnvlek weg getatoeëerd kan worden.
'Je Zal Het Maar Hebben', vanaf dinsdag 15 februari om 20.25 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Proximus gaat opnieuw op zoek naar nieuw talent in 'Play that Song Open Stage'
- Kijkcijfers: donderdag 6 augustus 2026
- 'Proximus Presenteert: Antwerp Pride Live 2026' volledig in beeld
- NPO-manager geschorst na versturen dickpic
- Celien Hermans neemt deel aan nieuw seizoen van 'De Slimste Mens'
- NOS start nieuw Eredivisieseizoen
- Hondenasiel op stelten: Team 'Taakstraf' slaat weer toe!
- Camera’s volgen Beau Coppens van Zweden naar het podium van 'Tien Om Te Zien'
- Louis van Gaal en Danny Blind in 'Tussen de Palen' op Ziggo Sport
- Kleurrijke nazomer bij MAX met drie bloemencorso’s
- Luistercijfers: JOE groeit sterk in juli, Qmusic blijft absolute marktleider
- BNNVARA presenteert nieuwe ochtendshow NPO Radio 2 'Daniël & Roelof Zijn Al Op'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Speciale MAX-uitzending op NPO Radio 1: kan Nederland nog zonder vrijwilligers?
- Radiospecial over vrouwenstraten in 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Prime Video deelt officiële trailer van 'L*VE KLEINE' -
Check nu de officiële trailer van 'The Last Sunrise' -
Neem samen met VTM een kijkje op 'Kamping Kitsch' -
Goedele Liekens zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
'Niet opnemen!': de nepagent die 30 staten in zijn greep hield -
'Niets houdt me tegen' door Celien Hermans, Siska, Niels & Zita tijdens VRT Zomerhit -
100-jarige Annie Geeraerts wordt verrast op de set van 'Familie' -
Tara heeft een zaadje geplant -
CAMILLE & MAKSIM zingen nummer uit Circus Camille exclusief in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk vanaf maandag naar 'Furious' op Disney+ -
Kijk naar de bijzondere kasteelweek van 'Met Vier In Bed' -
Wouter laat het strand spreken in 'B&B Zoekt Lief' -
Herinneringen aan Margriet Hermans in 'Tien Om Te Zien' -
Kijk nu naar 'Pompeii: Out of Time with Tom Hiddleston' -
Alain Remue getuigt over de hel in Pepinster -
'Charlotte ZKT. Lief' nieuwe Play Short -
'Met Vier In Bed' in het spoor van Brad Pitt -
Onverwachte onthulling in 'B&B Zoekt Lief' -
Belle Perez brengt de zomer naar 'Tien Om Te Zien' -
Kijk de trailer van 'Goens Docu: Cel Vermiste Personen' -
Kijk de trailer van 'Echte Jongens op Safari' -
'Familie'-iconen Annie en Ray op audiëntie bij de Koning -
Kijk binnenkort 'The Whisper Man' op Netflix
-
Isaura vertelt openhartig over panseksualiteit in 'B&B Zoekt Lief' -
Veel competitiedrang deze week in 'Met Vier in Bed' -
Check nu de trailer van 'The Gentlemen S2' -
Kijk nu de trailer van 'Koppels in Crisis 2' -
Marc Coucke zonder taboes in interviewreeks 'A-typisch' -
Ruben Van Gucht beleeft de Tour de France op VTM GO -
Dominique Van Malder over gastric bypass in 'Viva 50'
Kijktip van de dag

Vanavond stellen de volgende vijf kanshebbers zich voor: Aaron Blommaert & Zoë Livay met 'Tranen van goud', Dana Winner met ' De stilte van de stad', DJ Licious x Milow met 'Forever Young', Gert Verhulst & James Cooke met 'Madiwodo' en Line De Dauw met 'Plankgas'. Ook deze artiesten maken hun opwachting: #LikeMe, KAMRAD, Glennis Grace, Rutger van Barneveld, Dressed Like Boys en Kat Deluna.
'VRT Zomerhit', om 20.55 uur op VRT 1.



































