Natasja Froger, Pepijn Gunneweg en Evert ten Napel te gast bij 'Tijd voor MAX'

zondag 15 december 2019

Van maandag 16 tot en met vrijdag 20 december schuiver er weer verschillende gasten aan bij 'Tijd voor MAX'. Deze week schuiven onder anderen Natasja Froger, Pepijn Gunneweg en Evert ten Napel aan.

Afgelopen weekend is de strijd om de Beste Thuisbakker van Nederland van 2019-2020 van start gegaan. Maandag 16 december zijn alle afvallers uit de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van 'Heel Holland Bakt' te gast. Zij maken weliswaar geen kans meer op de titel, maar hebben wel een bijzondere ervaring achter de rug. Ook is acteur Beppie Melissen te gast; op 27 december zendt MAX de film 'Oude Liefde' uit, waarin Melissen de hoofdrol speelt.


Dinsdag 17 december is schrijver en stand-upcomedian Raoul Heertje te gast om te vertellen over de achtdelige serie Het Israël van Heertje en Bromet, die vanaf 22 december door de NTR wordt uitgezonden. Raoul Heertje en televisiemaker Frans Bromet voelen vanwege hun Joodse achtergrond een onverbrekelijke band met Israël, maar hebben ook kritiek op de politiek die het land bedrijft. Heertje woonde als student in Israël, maar raakte daar teleurgesteld in wat hij ooit zag als het beloofde land. In de serie keert hij samen met Frans Bromet terug om uit te zoeken hoe Israël er heden ten dage voorstaat.

Op woensdag 18 december staat 'Tijd voor MAX' in het teken van het Aidsfonds, met medewerking van presentator Natasja Froger en muzikant Jim van der Zee.

Donderdag 19 december is acteur, presentator en komiek Pepijn Gunneweg, voorheen bekend als één van de Ashton Brothers, te gast. Op dit moment staat hij in het theater met zijn eerste solovoorstelling 'The Great Wonder', waarin gevaarlijke acts en bizarre trucs samen met poëtische nummers voor een magisch schouwspel zorgen. Een optreden is er van musicalartiest Celinde Schoenmaker. Zij speelt op 21 en 22 december de rol van Doornroosje in 'The Christmas Show' in de Ziggo Dome.

De week wordt afgesloten met sportpresentator Evert ten Napel. Vanaf 30 december zendt MAX de serie 'Op weg: Hunebed Highway' uit. In het programma volgt Carrie ten Napel in vier afleveringen de Hunebed Highway N34, de Route 66 van Drenthe. Ze bezoekt de naastgelegen hunebedden, historische dorpen en natuurgebieden. En in elke aflevering gaat Carrie ook met haar vader Evert op stap. Samen gaan ze naar de plekken in Drenthe die voor Evert belangrijk zijn geweest. In de uitzending haalt Evert alvast wat krenten uit de pap. Extra leuk, want Carrie presenteert deze uitzending van 'Tijd voor MAX'! In de keuken is Meester Patissier Robèrt van Beckhoven.

'Tijd voor MAX', maandag 16 december tot en met vrijdag 20 december om 17.10 uur op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 21:45
    De repair shop
    07:30
    Stresskippen
  • 21:30
    Dalgliesh
    00:40
    Nachtlus
  • 20:25
    Sporza: WK Basketbal Mannen Kwalificatie 2027
    07:00
    Kaatje zingt
  • 20:35
    The Masked Singer
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 20:35
    Escape Plan 3: The Extractors
    02:40
    Geen uitzending
  • 20:35
    Team Spirit II
    12:25
    Geen uitzending
  • 20:35
    Basic Instinct
    10:00
    Geen uitzending
  • 22:05
    Three Wise Men and a Baby
    13:55
    Snowmance
  • 20:35
    De Hel van Tanger
    06:00
    Joe
  • 20:40
    The Lord of the Rings: The Return of the King
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 21:30
    The Rookie
    06:35
    Coroner
  • 20:35
    Behind Enemy Lines
    12:30
    Cobra Kai
  • 21:40
    Love It or List It UK
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 21:30
    Social Media Murders
    12:55
    Snapped
  • 22:03
    Z-Nieuws
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 21:53
    Zo doe je het!
    07:00
    Good Morning Sunshine
  • 22:00
    Bon Appetit
    12:30
    Het Weekmenu
  • 22:00
    All Creatures Great and Small
    06:35
    Death in Paradise
  • 21:30
    NCIS
    12:55
    Storage Wars
  • 21:25
    BuZa
    13:00
    NOS Journaal
  • 21:30
    Nieuwsuur
    13:00
    NOS Journaal
  • 20:40
    NOS Voetbal: Oefeninterland Vrouwen
    12:35
    Peperbollen