Natasja Froger, Pepijn Gunneweg en Evert ten Napel te gast bij 'Tijd voor MAX'

Van maandag 16 tot en met vrijdag 20 december schuiver er weer verschillende gasten aan bij 'Tijd voor MAX'. Deze week schuiven onder anderen Natasja Froger, Pepijn Gunneweg en Evert ten Napel aan.
Afgelopen weekend is de strijd om de Beste Thuisbakker van Nederland van 2019-2020 van start gegaan. Maandag 16 december zijn alle afvallers uit de eerste aflevering van het nieuwe seizoen van 'Heel Holland Bakt' te gast. Zij maken weliswaar geen kans meer op de titel, maar hebben wel een bijzondere ervaring achter de rug. Ook is acteur Beppie Melissen te gast; op 27 december zendt MAX de film 'Oude Liefde' uit, waarin Melissen de hoofdrol speelt.
Dinsdag 17 december is schrijver en stand-upcomedian Raoul Heertje te gast om te vertellen over de achtdelige serie Het Israël van Heertje en Bromet, die vanaf 22 december door de NTR wordt uitgezonden. Raoul Heertje en televisiemaker Frans Bromet voelen vanwege hun Joodse achtergrond een onverbrekelijke band met Israël, maar hebben ook kritiek op de politiek die het land bedrijft. Heertje woonde als student in Israël, maar raakte daar teleurgesteld in wat hij ooit zag als het beloofde land. In de serie keert hij samen met Frans Bromet terug om uit te zoeken hoe Israël er heden ten dage voorstaat.
Op woensdag 18 december staat 'Tijd voor MAX' in het teken van het Aidsfonds, met medewerking van presentator Natasja Froger en muzikant Jim van der Zee.
Donderdag 19 december is acteur, presentator en komiek Pepijn Gunneweg, voorheen bekend als één van de Ashton Brothers, te gast. Op dit moment staat hij in het theater met zijn eerste solovoorstelling 'The Great Wonder', waarin gevaarlijke acts en bizarre trucs samen met poëtische nummers voor een magisch schouwspel zorgen. Een optreden is er van musicalartiest Celinde Schoenmaker. Zij speelt op 21 en 22 december de rol van Doornroosje in 'The Christmas Show' in de Ziggo Dome.
De week wordt afgesloten met sportpresentator Evert ten Napel. Vanaf 30 december zendt MAX de serie 'Op weg: Hunebed Highway' uit. In het programma volgt Carrie ten Napel in vier afleveringen de Hunebed Highway N34, de Route 66 van Drenthe. Ze bezoekt de naastgelegen hunebedden, historische dorpen en natuurgebieden. En in elke aflevering gaat Carrie ook met haar vader Evert op stap. Samen gaan ze naar de plekken in Drenthe die voor Evert belangrijk zijn geweest. In de uitzending haalt Evert alvast wat krenten uit de pap. Extra leuk, want Carrie presenteert deze uitzending van 'Tijd voor MAX'! In de keuken is Meester Patissier Robèrt van Beckhoven.
'Tijd voor MAX', maandag 16 december tot en met vrijdag 20 december om 17.10 uur op NPO 1.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Outfit Francesco Planckaert valt niet in de smaak in 'De Slimste Mens ter Wereld'
- Grote hits, fanatieke BN'ers en één vraag die iedereen bezighoudt in 'Hitster': wanneer kwam deze hit uit?
- FOX komt met nieuwe teaserbeelden van 'Baywatch'-reboot
- 'BASTA' grote winnaar bij Gouden Kalveren
- Nieuwe serie 'Ghosts Off Grid' vanaf zondag bij Discovery
- Hard tegen hard in 'De Verraders': 'Nu ben je weer de cold-hearted bitch'
- Deze gerechten heeft 'Dagelijkse Kost' deze week in petto
- Dit zie je deze week in 'Sturm der Liebe'
- Dit zie je deze week in 'Home and Away'!
- 'Dat is een verschrikkelijke fout': Thais restaurant serveert géén rijst in 'Mijn Restaurant'
- KRO-NCRV Radioschool zoekt nieuw radiotalent voor 2027
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Renkum
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Qmusic-luisteraar Gillian uit Utrecht pakt koffers voor Miley Cyrus in Hollywood
Multimedia SPOTLIGHT
-
Outfit Francesco Planckaert mikpunt van spot in 'De Slimste Mens' -
Zondag gaat het hard tegen hard in 'De Verraders' -
Een 'verschrikkelijke fout' in 'Mijn Restaurant' -
Zingende kok blaast jury omver in 'Got Talent'
-
'Kotmadam Sergeant' en studenten maken zich klaar voor de Foute Party -
Marc Coucke heeft opvallend advies voor duo in 'Mijn Restaurant' -
Regi en Linda blikken terug op 30 jaar Milk Inc. -
Vrachtwagenchauffeur onder vuur genomen in 'Real Life Patsers' -
'Verboden te Lachen' met Peter Van den Begin nieuw op Streamz -
Axel Daeseleire spreekt met de 'meest gehate familie van Amerika' -
Margriet en Celien Hermans keren terug naar de operatiekamer -
Mattias' papa niet onder de indruk van kersverse schoondochter -
Karen Damen krijgt opvallende 'K2 Zoekt K3'-reünie in 'Got Talent'
-
Farzad getuigt in 'Kotmadam Sergeant' over discriminatie -
Kom in actie voor De Warmste Week! -
De groep valt uiteen in 'De Verraders' -
Erik Van Looy trapt nieuw seizoen 'De Slimste Mens ter Wereld' op gang -
Paniek bij Karen Damen in 'Got Talent' -
Kijk nu 'Toy Story 5' op Disney+ -
Bekijk de trailer van 'Het Bestaat', aflevering 1 -
Willy Sommers verklapt zijn bezoek aan 'Maison Verhulst' -
Man van Ingeborg op bezoek in 'Kotmadam Sergeant' -
'Ochtendstond heeft granola in de mond' -
'Florentina' verwelkomt onverwachte nieuwkomer -
Tweestrijd barst los in 'De Verraders' -
'#LikeMe'-actrice Lotte De Clerck maakt pittige entree in 'Familie' -
Hangt er liefde in de lucht bij 'Blind Getrouwd'? -
Koningin Mathilde steunt STIP IT -
'Slechte chipolata' breekt Bockie zuur op -
Op startfeest 'De Slimste Mens' duikt plots een mysterieuze gast op
Kijktip van de dag

De jonge Whitney Houston heeft een stem als een nachtegaal. In de jaren 80 begint ze te zingen met haar moeder in het gospelkoor in New Jersey. Ze krijgt algauw een platencontract en scoort de ene nummer 1-hit na de andere. Uiteindelijk ontpopt Whitney zich als een van de grootste popartiesten, maar de roem en het sterrendom eisen een zware tol.
'Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody', film uit 2022 met oa. Naomi Ackie, om 20.35 uur op VTM 3.



































