'MAX Maakt Mogelijk' trekt naar de Veluwe

vrijdag 27 november 2020

Voor de wens van Annemarie uit Aalsmeer krijgt Jan Slagter hulp van niemand minder dan Prof. Mr. Pieter van Vollenhoven. Annemarie is veel alleen en door een moeilijke jeugd heeft ze weinig contact met familie. In haar leven moest ze 42 operaties ondergaan, om te revalideren ging ze graag de natuur in met een fotocamera.

Haar inspiratie haalt ze uit een bijzonder fotoboek van Prof. Mr. Pieter van Vollenhoven. Jan Slagter verrast Annemarie thuis en neemt haar mee naar de Veluwe. Daar staat de professor op haar te wachten, om samen prachtige dieren op de Veluwe te fotograferen.


In het Albanese dorp Barbullush staat sinds 2016 een verzorgingshuis voor ouderen. Dit huis konden de Nederlanders Helene en Dick, met 'MAX Maakt Mogelijk', dankzij donateurs bouwen. Het gaat daar goed met de ouderen en dankzij de inzet van de gemeente draait dit huis zelfstandig. Zelfs corona is het huis nog niet binnengedrongen. Buiten de muren van het huis zijn de problemen onder ouderen echter groot. Zoals bij Lula. Ze woont in een rotsachtig huisje, waar binnen niets is. Zij en vele anderen hebben dringend behoefte aan hout en voedsel, om de naderende winter te overleven.

'MAX Maakt Mogelijk', zaterdag 28 november om 18.50 uur op NPO 2.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Stephanie Planckaert met 'Families XXL'

Het nieuwe schooljaar gaat van start en bij de familie Luki brengen ze hun zevende kind naar school. De familie Leys staat voor een dilemma tijdens het winkelen: wordt het schoolgerief of toch speelgoed? Voor de familie Naudts, met hun acht dochters, brengt het nieuwe schooljaar eveneens extra kosten met zich mee. Stephanie bezoekt ook Kevin en Nena, die helaas minder goed nieuws hebben ontvangen over hun baby Yarne.

'Families XXL', om 21.20 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    Journaallus
    08:00
    De Raad van Soekie
  • 01:20
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: sta op met Radio 2
  • 05:00
    Geen uitzending
    08:00
    Annabet zapt terug
  • 05:30
    Geen uitzending
    08:00
    Echte Verhalen: De Buurtpolitie
  • 03:05
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:25
    Geen uitzending
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 01:55
    Geen uitzending
    11:05
    Sturm der Liebe
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:00
    TEAM OCHTEND
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:35
    Dexter: New Blood
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Two and a Half Men
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:30
    Grime & Punishment: Dirty Britain
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:55
    Without a Trace
  • 02:47
    Herhalingslus
    08:00
    Wijzer Wonen
  • 05:37
    Zelf gedaan, goed gedaan
    06:44
    Roger
  • 05:25
    Lekker Messy
    08:00
    Snel, Makkelijk & Lekker
  • 05:10
    Joanna Lumley's Trans-Siberian Adventure
  • 05:05
    Resident Alien
    07:10
    Zombie House Flipping
  • 02:35
    NOS Journaal
    10:15
    Nederland in Beweging
  • 02:10
    Nieuwsuur
    08:00
    Noord-Zuid-Oost-West
  • 05:35
    Buurman en Buurman
    07:50
    Waffel de wonderhond