Maroesja Lacunes en Ruud Brood op 'De Perstribune' van MAX

zaterdag 1 oktober 2022

Actrice Maroesja Lacunes en voetbaltrainer Ruud Brood zijn zondag 2 oktober te gast in het media- en sportprogramma 'De Perstribune' van MAX. Tussen 12.00 en 14.00 uur bij MAX op NPO Radio 1.

Maroesja Lacunes, de mediagast in het eerste uur van 'De Perstribune' tussen 12.00 en 13.00 uur, werd wereldberoemd in Nederland door haar rol als Tika in de legendarische kinderserie Tita Tovenaar. Het is dit weekend precies vijftig jaar geleden dat de eerste aflevering van Tita Tovenaar werd uitgezonden op de Nederlandse televisie. Lacunes (77) is haar hele leven 'achtervolgd' door haar rol als Tika. Dit jaar schreef ze het autobiografische boek De Tovenaarsdochter.


Ruud Brood, de sportgast in het tweede uur van 'De Perstribune' tussen 13.00 en 14.00 uur, is oud-voetballer en voetbaltrainer. Afgelopen seizoen werd hij vanwege teleurstellende resultaten ontslagen bij ADO Den Haag. Brood werd als trainer drie keer kampioen in de eerste divisie, twee keer met RKC Waalwijk en een keer met NEC. Verder was hij onder meer assistent-trainer bij PSV. Brood voetbalde onder meer bij FC Den Bosch en NAC Breda. In 1988 behoorde hij tot de voorselectie van Oranje voor het EK van dat jaar.

Mediajournalist Ron Vergouwen gaat in zijn archief op zoek naar passende en verrassende fragmenten bij beide gasten. Ook reikt Vergouwen traditiegetrouw zijn Mediaweek Awards uit voor de meest opvallende radio- en tv-fragmenten van afgelopen week.

'De Perstribune', elke zondag van 12.00 tot 14.00 uur bij MAX op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De jonge Reggie Dwight, een verlegen pianotalent, gaat in Londen naar het beroemde conservatorium Royal Academy of Music. Zo maakt hij kennis met songwriter Bernie Taupin, met wie hij een succesvolle samenwerking aangaat. Reggie zal uiteindelijk uitgroeien tot de extravagante wereldster Elton John.

'Rocketman', film uit 2019 met oa. Taron Egerton, om 22.30 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    First dates
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:20
    The Brokenwood Mysteries
    19:55
    Het weer
  • 18:20
    Wrappers met een W
    18:35
    Waiko: reis door de ruimte
  • 18:10
    Lili en Marleen
    19:00
    VTM Nieuws
  • 17:25
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    18:50
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 17:40
    The Good Doctor
    18:40
    Daddy Day Care
  • 17:35
    Caught on Dashcam
    22:30
    The Black Demon
  • 17:15
    A Christmas to Savour
    18:55
    Amazing Winter Romance
  • 18:05
    'Allo 'Allo!
  • 18:25
    Huizenjagers
    19:25
    Nonkels
  • 17:45
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 18:15
    Two and a Half Men
    20:45
    Samaritan
  • 17:45
    Het Roer Om
    20:35
    Oh Oh Den Haag
  • 17:50
    World's Most Evil Killers
  • 18:24
    Fleet TV
    18:41
    Business Branding
  • 18:21
    Hobbyklus
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:10
    De Garde van Gert
    18:50
    De Open Vuur Roadtrip naar Zweden
  • 18:10
    Inspector George Gently
    20:00
    Silent Witness
  • 18:10
    White Collar
    20:00
    Costiera
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    18:30
    EenVandaag
  • 18:10
    Nederland Zingt
    18:35
    Ik mis je
  • 18:10
    Pokerface
    18:40
    Gillen & Schrikken