Maroesja Lacunes en Ruud Brood op 'De Perstribune' van MAX

zaterdag 1 oktober 2022

Actrice Maroesja Lacunes en voetbaltrainer Ruud Brood zijn zondag 2 oktober te gast in het media- en sportprogramma 'De Perstribune' van MAX. Tussen 12.00 en 14.00 uur bij MAX op NPO Radio 1.

Maroesja Lacunes, de mediagast in het eerste uur van 'De Perstribune' tussen 12.00 en 13.00 uur, werd wereldberoemd in Nederland door haar rol als Tika in de legendarische kinderserie Tita Tovenaar. Het is dit weekend precies vijftig jaar geleden dat de eerste aflevering van Tita Tovenaar werd uitgezonden op de Nederlandse televisie. Lacunes (77) is haar hele leven 'achtervolgd' door haar rol als Tika. Dit jaar schreef ze het autobiografische boek De Tovenaarsdochter.


Ruud Brood, de sportgast in het tweede uur van 'De Perstribune' tussen 13.00 en 14.00 uur, is oud-voetballer en voetbaltrainer. Afgelopen seizoen werd hij vanwege teleurstellende resultaten ontslagen bij ADO Den Haag. Brood werd als trainer drie keer kampioen in de eerste divisie, twee keer met RKC Waalwijk en een keer met NEC. Verder was hij onder meer assistent-trainer bij PSV. Brood voetbalde onder meer bij FC Den Bosch en NAC Breda. In 1988 behoorde hij tot de voorselectie van Oranje voor het EK van dat jaar.

Mediajournalist Ron Vergouwen gaat in zijn archief op zoek naar passende en verrassende fragmenten bij beide gasten. Ook reikt Vergouwen traditiegetrouw zijn Mediaweek Awards uit voor de meest opvallende radio- en tv-fragmenten van afgelopen week.

'De Perstribune', elke zondag van 12.00 tot 14.00 uur bij MAX op NPO Radio 1.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo vtm3 logo

De grofgebekte Elizabeth Halsey heeft één doel in haar leven: een man met veel geld aan de haak slaan. Wanneer ze door haar verloofde in de steek wordt gelaten, heeft ze geen andere keuze dan terug voor de klas te gaan staan. Daar zet ze al snel haar zinnen op de knappe en rijke vervangleerkracht Scott Delacorte. Ze is echter niet de enige. Ook haar overenthousiaste collega Amy heeft haar oog laten vallen op Scott.

'Bad Teacher', film uit 2011 met oa. Cameron Diaz en Justin Timberlake, om 22.15 uur op VTM 3.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:40
    Dagelijkse kost
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:25
    Midsomer Murders
    19:54
    Het weer
  • 18:40
    Grizzy & the Lemmings
    18:50
    Hoe moeilijk kan het zijn?
  • 18:15
    Lili en Marleen
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:05
    Kees van der Spek: Oplichters Aangepakt
    19:30
    Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
  • 18:30
    Happiest Season
    20:30
    Unhinged
  • 18:40
    Police Interceptors
    22:30
    Triassic World
  • 17:00
    Candy Cane Christmas
    18:45
    Christmas Plus One
  • 18:25
    'Allo 'Allo!
  • 18:15
    Huizenjagers
    19:20
    Nonkels
  • 18:30
    NCIS
    23:05
    Criminal Minds
  • 18:35
    Two and a Half Men
    20:35
    No Sudden Move
  • 17:45
    Het Roer Om
    20:35
    Oh Oh Den Haag
  • 18:30
    World's Most Evil Killers
  • 18:31
    Z-Weekoverzicht
    19:01
    Trends Talk
  • 18:43
    Publireportage
    18:55
    Seventies To Seven
  • 18:10
    De Garde van Gert
    18:45
    De Sterrenkaart - Nederland
  • 18:10
    Inspector George Gently
    20:00
    Silent Witness
  • 18:10
    Hudson & Rex
    19:05
    Scandal
  • 18:35
    EenVandaag
    19:05
    Meer dan verwacht
  • 18:35
    Ik mis je
    19:00
    Kassa
  • 18:40
    Gillen & Schrikken
    19:00
    NOS Jeugdjournaal