Luistercijfers: JOE bereikt record marktaandeel met 'JOE Singalong Top 500'

Radiozender JOE heeft afgelopen week een nieuw hoogtepunt bereikt met een record marktaandeel van 8,5%. Dit is gepubliceerd in de luistercijfers van week 9 van het NMO.
Daarnaast behaalt JOE ook een record in haar weekbereik met ruim 2,6 miljoen unieke luisteraars. Inmiddels is JOE, sinds de lancering in september 2023, uitgegroeid tot het 4e radiostation van Nederland.
In een periode van slechts anderhalf jaar heeft JOE een breed en loyaal publiek opgebouwd. Het record van afgelopen week wordt voornamelijk gedreven door de succesvolle 'JOE Singalong Top 500'. JOE introduceerde afgelopen week het unieke concept, met de beste meezingers uit de jaren 70, 80 en 90 en heeft daarmee veel nieuwe luisteraars aangetrokken. De week werd spectaculair afgesloten met een live optreden van Paul de Leeuw, die de eerste plek veroverde met zijn nummer 'Vlieg Met Me Mee'.
Jorn Agterberg, Head of Programmering & Content JOE, is trots op het resultaat van JOE: 'Het is fantastisch om te zien hoeveel mensen in korte tijd JOE met de tijdloze en herkenbare 70s, 80s en 90s hits weten te vinden. De Singalong is niet alleen iedere ochtend om 9.30 uur in 'De Coen & Sander Show' een populair moment, het meezingen werkt enorm aanstekelijk en wordt dus ook goed gewaardeerd als nieuwe toplijst!'
'De Coen & Sander Show': een ochtendshow die radio verovert
Een van de meest opvallende succesverhalen van JOE is 'De Coen & Sander Show'. Sinds hun komst naar JOE hebben zij hun gloednieuwe ochtendshow in sneltreinvaart populair gemaakt. Afgelopen week haalde ook de ochtendshow een record met een marktaandeel van 8,9%. De show, die elke werkdag tussen 6.00 en 10.00 uur te horen is, heeft zich inmiddels gepositioneerd als de vierde populairste ochtendshow van Nederland. Het markeert de eerste keer in hun radiocarrière dat Coen Swijnenberg en Sander Lantinga samen een ochtendshow presenteren. Tijdens de ochtendshow delen Coen en Sander unieke verhalen, bespreken de opvallendste items uit het nieuws en draaien ze de beste muziek uit de 70s, 80s en 90s. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die de luisteraars op de hoogte houdt van het laatste nieuws.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Dit koppel levert de beste woonkamer af in 'Huis Gemaakt'
- Nederlandse tv-première 'Sergio in Italië' met Marco Borsato op 25 april op SBS6
- Ticketverkoop van de 21ste Nederland Zingt Dag van start
- Kijkcijfers: maandag 13 en dinsdag 14 april 2026
- Ankers los! Tom Waes is vertrokken voor opnames 'Zeilen Waes'
- 'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn': tussen zware trainingssessies door oefent Ward Lemmelijn zijn skills als... verpleger
- 'Pointer' legt vinger op jarenlang verkeerde aanpak intieme terreur
- In 'Meldpunt Actueel': vaker diagnose ADHD bij ouderen
- 'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht: 'Ik durf er niks meer tegen zeggen, anders wordt hij boos'
- Donderdag in 'Nomaden': 'Destination Ghana – Pim'
- Qmusic lanceert AI-gestuurd stemmen via DM als extra kanaal voor 00s hitlijst
- NPO 3FM zoekt ultieme festivalganger voor het 3FM Gouden Festivalbandje
- Genomineerden NPO FunX Awards 2026 bekend: Qlas grootste kanshebber
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal'
Kijktip van de dag

Charlie ontdekt onder zijn huis een geheim hoofdkwartier dat van een mysterieuze superheld lijkt te zijn. Samen met zijn vrienden gaat hij op onderzoek uit, maar hun avontuur verandert in een nachtmerrie wanneer de plek aangevallen wordt door slechteriken. Om het hoofdkwartier te verdedigen en de wereld te redden, moeten Charlie en zijn vrienden hun krachten bundelen en elk hulpmiddel inzetten dat ze kunnen vinden.
'Secret Headquarters', film uit 2022 met oa. Owen Wilson, om 20.35 uur op VTM 3.


































