Kris Kross Amsterdam verlengt contract bij Qmusic en primeurt nieuwe single 'Stay'

donderdag 5 oktober 2023
Foto: Qmusic - © Vincent van Dordrecht 2023

De mannen van Kris Kross Amsterdam blijven de komende jaren te horen op de zaterdagavond van Qmusic. Dit is bekend gemaakt tijdens de Q-middagshow met Domien Verschuuren, waar ze ook de primeur gaven van hun nieuwste single 'Stay', een samenwerking met SERA en Conor Maynard.

Het bekende dj-trio Kris Kross Amsterdam, bestaande uit Jordy Huisman, Sander Huisman en Yuki Kempees, is niet meer weg te denken uit de Nederlandse hitlijsten. Naast het maken van hitsingles hebben ze elke zaterdagavond hun eigen show op Qmusic tussen 21.00 en 22.00 uur. Een energiek uur vol hits met een unieke touch van Kris Kross Amsterdam. Het drietal blijft de komende jaren op de zaterdagavond te horen op Qmusic.


Tijdens de Q-middagshow onthulden de heren ook hun nieuwste single, 'Stay', een samenwerking met Conor Maynard en SERA. Eerder scoorde Kris Kross Amsterdam met Conor Maynard al drie Top 40 hits waaronder, 'Are You Sure' en 'Early in the Morning'. SERA brak in 2021 door met haar debuutsingle 'Only Us' en heeft inmiddels al vier Top 40 hits op haar naam.

Kris Kross Amsterdam
De mannen van Kris Kross Amsterdam scoren hit na hit met hun typerende sound. Met nummers als ‘Vluchtstrook’, Hij is van mij’, ‘Whenever’ en ‘How You Samba’ heeft Kris Kross Amsterdam de afgelopen jaren maar liefst elf keer de top 10 en zelfs 8 keer de top 3 van de Top 40 bereikt. Ze staan bekend om hun spraakmakende samenwerkingen met artiesten, onder wie Antoon, Sigourney K, Tino Martin en zelfs de Amerikaans-Jamaicaanse rapper Shaggy. Met hem namen ze het nummer ‘Early In The Morning’ op.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Elixer' (NTR)

Het bestuur heeft Isabelles onderzoek in Roemenië met Hamza ontdekt en ontslaat haar. Dit, in combinatie met het feit dat ze Art al dagen niet kan bereiken, zorgt ervoor dat ze hevig protesteert. Om reputatieschade te voorkomen, wordt Isabelle gedwongen opgenomen. Art ondervindt nog steeds bijwerkingen van het abrupt stoppen met Aspergon en komt op Bali in ernstige problemen. Julien stelt orde op zaken binnen het bedrijf, terwijl Riekje naar Indonesië afreist om haar kleinzoon te redden. Quinten wil niets meer met de familie te maken hebben. Isabelle vindt belangrijke informatie in Lola's dagboek.

'Elixir', om 22.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:10
    Dagelijkse kost
    07:00
    Karrewiet met VGT
  • 18:10
    Het oude Egypte, rijk van de farao's
  • 18:25
    Videoclips #likeme
    07:00
    Kaatje zingt
  • 18:20
    Behind The Mask
    13:00
    VTM Nieuws (13 uur)
  • 17:20
    B&B zoekt Lief NL: Winter
    03:00
    Geen uitzending
  • 18:20
    Parks and Recreation
    11:50
    Geen uitzending
  • 17:55
    All New Traffic Cops
    07:00
    Willy
  • 17:45
    Christmas Scavenger Hunt
    05:45
    The Christmas Promise
  • 18:10
    Sturm der Liebe
    06:00
    Joe
  • 18:05
    Kijken en Kijken Kijken
    06:00
    Radio Nostalgie
  • 17:50
    My Life is Murder
    06:40
    Friends
  • 18:05
    Two and a Half Men
    06:50
    Wordt aangekondigd
  • 17:45
    Love It or List It UK
    12:45
    Winters Grillen
  • 17:40
    Social Media Murders
    12:50
    Cold Justice
  • 14:00
    Herhalingslus
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:19
    Roger
    06:00
    Wordt aangekondigd
  • 18:15
    Chris Cooks Cymru
    06:55
    Sarah's Sweet Table
  • 17:45
    Death in Paradise
    07:05
    Midsomer Murders
  • 17:45
    The Real Housewives of Beverly Hills
    12:00
    First Dates Australia
  • 18:15
    NOS Sportjournaal
    07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
  • 18:15
    NOS Journaal Regio
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 18:20
    Super surprise
    08:13
    Zin in Zappelin