'Klaas Kan Alles': Kan Klaas zich binnen 2 minuten van het ene dak naar het andere dak verplaatsen?

In het populairwetenschappelijk familieprogramma 'Klaas Kan Alles' draait alles om technologie, wetenschap en slimme gadgets.
Presentator Klaas van Kruistum krijgt elke week een aantal spannende opdrachten die hij met behulp van technologie en wetenschap probeert te laten slagen.
Deze week staat Klaas voor één van de engste uitdagingen uit de geschiedenis van 'Klaas Kan Alles'. De missie van deze week is: Kan Klaas zich binnen 2 minuten van het ene dak naar het andere dak verplaatsen bij een 25 meter hoog kantoorpand in Heerlen?
Als eerste probeert Klaas via het trappenhuis van het ene dak naar het andere dak te komen. Daarvoor heeft hij hulp ingeroepen van de Nederlands Kampioen in traplopen: Jonine Hofstra. Maar zoveel trappen in zo’n korte tijd is onmogelijk en daarom zal Klaas op een andere manier naar de overkant moeten komen.
Yuri Rhodenborgh is highliner, dat is slacklinen op extreme hoogtes. Zo maakte hij de oversteek tussen de 130 meter hoge daken van twee Rotterdamse gebouwen.. In 2014 verbrak hij het wereldrecord van het lopen van de langste polyester lijn, van maar liefst 405 meter. Over een lijn lopen tussen de twee daken is voor Yuri een makkie, maar lukt het Klaas ook en durft hij het aan?
Wie maakt de lekkerste mocktail (een cocktail zonder alcohol), Klaas of presentatrice Geraldine Kemper? Dillan van Heusden heeft zijn eigen bar-school in Amsterdam. In 2012 werd hij Nederlands kampioen flair bartenden. Dat betekent dat hij niet alleen de lekkerste cocktails kan maken, maar dit ook met een vette show aan de gasten kan presenteren. Lukt het Klaas met zijn charmes om Geraldine te verslaan in dit duel?
Voor het bijzondere beroep van deze week gaat Klaas aan de slag als paleontoloog. Anne Schulp is paleontoloog en weet alles van dinosaurussen. Hij doet opgravingen in Noord-Amerika, Afrika en het Midden-Oosten. Maar vandaag gaat hij samen met Klaas aan de slag in museum Naturalis in Leiden. Het Dinosaur Museum in Nagasaki in Japan wil de T-rex van Naturalis tentoonstellen. Maar zo’n groot skelet vervoer je niet zomaar. Daarom maken ze een levensechte kopie met 3d scans van de botten. Die worden geprint en dan bouwen Klaas en Anne de T-Rex botje voor botje op.
'Klaas Kan Alles', zaterdag 30 januari om 19.25 uur bij KRO-NCRV op NPO Zapp.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Rosanne Pits nieuw gezicht van 'Zin in Zappelin'
- Bert van Leeuwen ontmoet mensen die niet worden opgegeven 'Soep, Sores en Soelaas'
- Elke dag feest in de tent bij 'Heel Holland Bakt'
- TV-icoon Sonja Barend (86) overleden
- 'Nomaden' brengt opnieuw journalistiek door jonge makers
- Documentaire Ida Does laat zien hoe het Mauritshuis omgaat met zijn koloniale geschiedenis
- 'Beyond Paradise' seizoen 4 in première op BBC NL en op BBC NL+
- Dit zie je maandag in een nieuwe aflevering van 'Radar'
- Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'So You Think You Can Dance'?
- Welke 'Dagelijkse Kost' eten we deze week?
- Al 25 jaar de luisteraar centraal in Stand.nl op NPO Radio 1
- De hits bij JOE zijn geld waard dankzij nieuw radiospel 'Het Winnende Woord'
- Wietze de Jager en Chris Bergström hoor je deze zomer op 100% NL
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit De Werf in Enkhuizen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk -
Het gaat stuiven in 'Thuis'! -
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol'
Kijktip van de dag

De allerlaatste auditiedag is aangebroken. De plaatsen voor de Callback zijn schaars, de Golden Tickets nog schaarser. Onder anderen een dansende advocaat, een dokter en een klassieke ballerina wagen hun kans.
'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.



































