Kijk vanaf donderdag naar Lena Dunham's 'Too Much' op Netflix

woensdag 9 juli 2025
Foto: © Netflix 2025

Too Much, de romantische komedieserie die Lena Dunham samen met haar man Luis Felber creëerde, is vanaf donderdag te zien op Netflix. De Britse serie bestaat uit tien afleveringen en volgt Jessica (Megan Stalter), een New Yorkse die na een pijnlijke break-up naar Londen verhuist.

Daar ontmoet ze Felix (Will Sharpe, bekend van 'The White Lotus'), met wie ze een onverwachte maar onmiskenbare klik opbouwt. De cast wordt aangevuld met vijf gaststerren: Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora en Jessica Alba.



'Too Much'
Jessica (Megan Stalter) is een workaholic uit New York van midden dertig die volledig uit het veld geslagen is wanneer haar relatie, waarvan ze dacht dat die voor altijd zou duren, onverwacht strandt. Terwijl ze langzaam iedereen van zich vervreemdt, besluit ze het roer drastisch om te gooien: ze verhuist naar Londen voor een nieuwe baan en zweert een teruggetrokken leven te gaan leiden in ware Brontë-stijl. Maar dan ontmoet ze Felix (Will Sharpe), een wandelende verzameling rode vlaggen, met wie ze een onverwachte en ingewikkelde band opbouwt. Terwijl hun relatie steeds complexer wordt, rijst de vraag: spreken Amerikanen en Britten eigenlijk wel dezelfde taal als het om liefde gaat? Too Much, van de maker van Girls en de producenten van Love Actually, is een romantische komedie voor iedereen die het geloof in ware liefde bijna is kwijtgeraakt, maar diep vanbinnen toch blijft hopen.

Cast: Megan Stalter, Will Sharpe, Michael Zegan, Janicza Bravo, Richard E. Grant, Leo Reich, Daisy Bevan, Adele Exarchopoulos, Dean-Charles Chapman, Rita Wilson, Naomi Watts, Andrew Scott, Prasanna Puwanarajah, Andrew Rannells, Rhea Perlman, Emily Ratajkowski, Stephen Fry, Kaori Momoi, Adwoa Aboah
Gaststerren: Andrew Scott, Jennifer Saunders, Kit Harington, Rita Ora en Jessica Alba.

'Too Much' is vanaf 10 juli wereldwijd te zien op Netflix.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Only Joling' (RTL 4)

Samen met zijn hechte buren reist Gerard naar Amsterdam, waar ze volop genieten van de levendige sfeer en unieke bezienswaardigheden die de stad te bieden heeft. Gerard, altijd actief op sociale media, beleeft online een groot succes: zijn vlog wordt bekroond.

'Only Joling', om 21.50 uur op VTM 2.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:10
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:50
    Nachtlus
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 23:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:00
    Geen uitzending
    06:10
    Kabouter Plop
  • 01:10
    Geen uitzending
    10:35
    Urk!
  • 00:55
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 00:55
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:55
    Geen uitzending
    15:25
    Matlock
  • 01:10
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:15
    Geen uitzending
    06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
  • 02:25
    Geen uitzending
    06:25
    This Is Us
  • 02:30
    Geen uitzending
    06:15
    Two and a Half Men
  • 02:00
    Geen uitzending
    06:45
    911 Crisis Center
  • 01:15
    Geen uitzending
    02:15
    CSI: Crime Scene Investigation
  • 00:17
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:49
    Roger
    00:00
    Oh What A Night
  • 03:35
    Beach Barbecue
    02:30
    Vanavond bij ons
  • 03:35
    Death in Paradise
    02:40
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 03:40
    Grey's Anatomy
  • 03:36
    NOS Journaal Laat
    05:50
    Nederland in Beweging
  • 01:00
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:40
    Eva
    02:20
    NOS Studio Sport