Jurgen van den Berg presenteert nieuw NPO Radio 1- programma 'Villa VdB' bij MAX

woensdag 27 oktober 2021

MAX komt in januari met een nieuw middagprogramma van maandag t/m donderdag op NPO Radio 1. Het programma 'Villa VdB', dat tussen 14.00 uur en 15.30 uur wordt uitgezonden, wordt gepresenteerd door de nieuwe MAX-presentator Jurgen van den Berg, geflankeerd door Sophie Verhoeven.

Jurgen van den Berg: 'Ik heb ongelooflijk veel zin om dit nieuwe radio-avontuur aan te gaan. Ik moest de afgelopen tijd vaak terugdenken aan de jaren 80 film Cocoon van regisseur Ron Howard. Echt zo'n feelgoodfilm, waarbij een groep senioren een enorme energie-boost krijgt nadat ze 's nachts stiekem baantjes zijn gaan trekken in een zwembad in de buurt. Vergelijkbare energie heb ik gekregen uit de gesprekken met MAX. En ik heb helemaal een goed gevoel omdat m'n huidige collega Sophie Verhoeven meeverhuist naar 'Villa VdB' en voor- en achter de schermen een belangrijke rol gaat vervullen. Ze wordt daarmee straks de op één-na-belangrijkste vrouw in m'n leven.'


MAX-directeur Jan Slagter: 'Met Jurgen hebben we een geweldige radiopresentator binnen gehaald. Iemand die vol op het nieuws zit, maar ook tussendoor voldoende luchtigheid biedt. Ik ben enorm trots dat we hem welkom mogen heten bij MAX.'

Met de nieuwe middagshow krijgt MAX extra uren op NPO Radio 1. Naast 'Nachtzuster' in de zaterdagnacht, 'Nieuwsweekend' op zaterdagochtend en 'De Perstribune' op zondagmiddag, is MAX vanaf januari ook doordeweeks te horen op deze zender.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

Wanneer Gandalf ontdekt dat de duistere Sauron zijn zinnen heeft gezet op de verovering van Minas Tirith, reist hij in allerijl naar de versterkte stad af. Hij waarschuwt stadhouder Denethor voor het nakende gevaar en hij wil hem overtuigen de hulp in te roepen van de koning van Rohan en zijn trouwe volgelingen. Daar wil Denethor echter niets van weten. Hij wil zijn macht met niemand delen. Ondertussen worstelt Aragorn met zijn lot als leider. Hij moet de bewoners van Midden-Aarde aanvoeren in de strijd tegen de troepen van Sauron.

'The Lord of the Rings: The Return of the King', film uit 2003 met oa. Elijah Wood, om 20.40 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:55
    Karrewiet met VGT
    07:30
    Stresskippen
  • 06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
    00:40
    Nachtlus
  • 06:59
    Sam & Julia
    07:00
    Kaatje zingt
  • 07:00
    Jabaloe
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 02:55
    Geen uitzending
    07:15
    Secrets of the World's Most Expensive Cruise Ship
  • 06:00
    Qmusic
    12:25
    Geen uitzending
  • 07:00
    Willy
    10:00
    Geen uitzending
  • 01:00
    JOE XMAS
    12:15
    Three Wise Men and a Baby
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Radio Nostalgie
    13:00
    De Zussen Coorevits
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:35
    Coroner
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:30
    Cobra Kai
  • 06:55
    The Block Australia
    12:50
    The Sky is the Limit
  • 05:00
    Geen uitzending
    12:55
    Snapped
  • 06:00
    Herhalingslus
    10:00
    Wordt aangekondigd
  • 07:00
    Good Morning Sunshine
    07:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 06:45
    Het feestmenu van ..
    12:30
    Het Weekmenu
  • 06:55
    Death in Paradise
    08:55
    Murdoch Mysteries
  • 06:45
    Storage Wars
    15:20
    The Real Housewives of Beverly Hills
  • 07:00
    NOS Journaal 07.00 uur
    13:00
    NOS Journaal
  • 07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
    13:00
    NOS Journaal
  • 07:00
    Ta-daaa!
    12:35
    Peperbollen