John Williams krijgt zijn eigen radioprogramma op Sublime

donderdag 24 maart 2022

John Williams gaat vanaf vrijdag 25 maart het programma 'Johnny's Friday' maken op radiozender Sublime. Het programma zal iedere vrijdag te horen zijn tussen 16.00 en 19.00 uur.

John Williams is voor het grote publiek vooral bekend als presentator van televisieprogramma’s als 'Help Mijn Man Is Klusser' en 'De Slechtste Chauffeur van Nederland'. Maar muzikaal is John Williams al jaren de host van zijn eigen concept RNB OLDSKOOL HITS. Een voorstelling waarin hij met een liveband, vocalisten en dansers de grootste R&B en Neo-soul hits uit de 90s en 00s ten gehore brengt. In zijn jeugd is de liefde voor deze muziek ontstaan. Het delen van de liefde voor deze muziek gaat John Williams voortaan ook in zijn eigen radioshow delen, waar funk, soul en r&b centraal staan in 'Johnny’s Friday' op Sublime.


'Johnny’s Friday'
In het programma 'Johnny’s Friday' sluit John de werkweek van Sublime af en luidt daarmee gelijk het weekend in. De vrijdagmiddagshow zal een 'trip down memorylane' zijn van John Williams en voor de luisteraars waarin vele oude en nieuwere funk, soul en r&b tracks worden afgewisseld. De lijnen staan open om nummers aan te vragen en DJ Irwan zal als onderdeel van het programma wekelijks een mix verzorgen. 

John Williams: 'Een eigen radioshow op vrijdagmiddag is een langgekoesterde jongensdroom die voor mij uitkomt. Ik ben ontzettend blij met deze kans bij Sublime. Naast televisie, een eigen theatershow én een Ahoy show, vanaf 25 maart ook een radioshow. Voor de luisteraars en liefhebbers van funk, soul én r&b wordt 'Johnny's Friday' de perfecte opwarmer van het weekend. Dat is mijn uitdaging, ik kan niet wachten!'

Rick Waltmann (Station Manager Sublime): 'Wij zijn heel erg blij en trots dat John Williams dit muzikale avontuur met ons aangaat. De samenwerking is ontstaan vanuit een oriënterend gesprek dat wij hadden voor zijn evenement RNB OLDSKOOL HITS. Tijdens dit gesprek werd duidelijk dat er een klik was en dat we dezelfde passie delen voor funk soul en r&b. Toen werd het idee geboren om 'Johnny’s Friday' te gaan maken. En nu gaan we vrijdag 25 maart om 16.00 uur aanstaande starten.'


Persbericht Sublime
https://sublime.nl/

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Blind Gekocht' (Play)

Anne en Hannelore geven de experten twee opties: een woning voor Anne alleen of een huis voor hen samen. Britt en Nils hopen dan weer op een laagbouwwoning voor henzelf en hun dochtertje Gloria.

'Blind Gekocht', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:45
    Pano
    23:28
    Eurodreams
  • 23:05
    90 minutes
    01:05
    Nachtlus
  • 21:00
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 23:00
    Ze Zeggen Dat
    00:15
    The Good Doctor
  • 22:50
    The Good Doctor
    23:40
    Blind getrouwd: Australië
  • 22:15
    Underworld
    00:25
    The Big Bang Theory
  • 23:10
    Mee met de Flikken
    00:10
    Police Interceptors
  • 23:10
    ER
    00:00
    Suits
  • 22:40
    Baywatch
    23:30
    Nonkel Jef
  • 23:10
    Brieven aan Samson
    00:10
    De Tafel van Tine
  • 20:35
    The Girl With the Dragon Tattoo
    23:35
    Friends
  • 22:25
    Doom Patrol
    23:30
    Blood & Treasure
  • 23:15
    Million Dollar Listing Los Angeles
    00:10
    Love Triangle Australia
  • 23:20
    Alaska Daily
    00:10
    The Rookie
  • 23:13
    Z-Nieuws
    23:24
    Z-Beurs
  • 23:14
    Mijn tuin
    23:55
    5-voor-12
  • 23:15
    Lekker Messy - Weekmenu
    23:55
    Het Weekmenu
  • 23:05
    Vienna Blood
    00:00
    Scott & Bailey
  • 22:40
    NCIS: Los Angeles
    23:35
    Law & Order: Special Victims Unit
  • 23:15
    NOS Vuur van de Vrijheid
    00:10
    NOS Journaal
  • 22:40
    Close Up: Hokusai - Impressies van de rijzende zon
    23:40
    Pauscast
  • 23:05
    NPO Doc: Alles moet beter
    00:05
    First Dates