'Jacobine op 2': Kun je eenzaamheid oefenen?

vrijdag 25 september 2020

We worden allemaal wel eens overvallen door het gevoel van eenzaamheid. Juist in deze tijd voelen veel mensen zich langdurig eenzaam. Jacobine Geel gaat in deze aflevering van de vernieuwde 'Jacobine op 2' met drie gasten in gesprek over eenzaamheid.

Is het iets anders dan alleen zijn? Kun je het oefenen? Zit er zelfs kracht in eenzaamheid? Haar gasten zijn onder andere ontdekkingsreiziger Arita Baaijens die zelf de eenzaamheid op zocht en met een karavaan kamelen door de woestijn reisde. Ook sprak ze met filosofe Marjan Slob die het boek De lege hemel schreef, over eenzaamheid. Mooie gesprekken voorafgaand aan ‘de week van de eenzaamheid’.


'Jacobine op 2' is een breed levensbeschouwelijk programma van de KRO-NCRV, waarin ook iets te beleven valt. Jacobine zal regelmatig gasten ontvangen in de Oranjerie die inspireren door de schoonheid van taal, verbeelding of muziek. 'Soms zegt muziek meer dan woorden, of is een beeld de start van een verkenning', verduidelijkt Jacobine.

'Jacobine op 2', zaterdag 26 september om 17.35 uur op NPO 2.


TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

logo Play logo

De leden van het cryptozoölogische instituut Monarch nemen het op tegen immens grote monsters, waaronder de machtige Godzilla, die in botsing komt met Mothra, Rodan en zijn grootste aartsvijand: de driekoppige koning Ghidorah. Wanneer deze eeuwenoude monsters weer opstaan, strijden ze allemaal om de macht, waardoor het bestaan van de mensheid in gevaar komt.

'Godzilla: King of the Monsters', film uit 2019 met oa. Millie Bobby Brown, om 20.35 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:25
    Murder in the Skies: Who Downed MH17?