Indierockband Personal Trainer uitgeroepen tot NPO 3FM Talent

maandag 8 augustus 2022

Personal Trainer is uitgeroepen tot nieuw 3FM Talent van 2022. Dat hebben Mark van der Molen en Mai Verbij zojuist bekendgemaakt in de ochtendshow. Acts die tot 3FM Talent worden benoemd staan op het punt van doorbreken en kunnen rekenen op uitgebreide support van de radiozender.

Eerder waren dat Kensington en Chef’Special en S10, momenteel maken MEAU, KUZKO, Elephant en MAXINE deel uit van het traject dat 3FM in het leven heeft geroepen om de meest veelbelovende nieuwe Nederlandse artiesten allround te steunen. Zo is de muziek van Personal Trainer de komende tijd veelvuldig te horen op 3FM, komen ze langs in de studio voor live-optredens en is zijn ze te vinden op de online- en social kanalen van 3FM.


De bandleden van Personal Trainer zijn geen onbekenden in de muziekscene. Zo kennen we frontman Willem Smit van Canshaker Pi en Casper van der Lans van Pip Blom. De Amsterdamse indierockers hebben met Personal Trainer een zeer eigen 90’s-geinspireerde sound ontwikkeld. Met hun levendige optredens en energieke sound was de band op diverse podia te vinden. Dit jaar stonden ze op Eurosonic Noorderslag, waarna ze het clubcircuit en festivalseizoen indoken. Zo stond Personal Trainer eerder op Into the Great Wide Open, Eurosonic/Noorderslag, Best Kept Secret, Welcome To The Village en Down The Rabbit Hole. Ondertussen brengen ze sterke songs uit als ‘Rug Busters’, die al in de 3FM playlist werd opgenomen. Hun eerdere track ‘The Lazer’ poetsten ze op tot nieuwe single en dat laat de stappen horen die ze de afgelopen tijd gemaakt hebben. Er staat veel moois op de planning in het najaar voor Personal Trainer, 3FM gaat ze hierbij volgen met extra veel aandacht als 3FM Talent.

Roosmarijn Reijmer, Music Director 3FM: 'We besteden bij 3FM onvermoeibaar veel aandacht aan alle lagen van muzikaal talent uit Nederland. Dat doen de dj’s in hun programma’s en als zender supporten we deze acts door ze al in een vroeg stadium op de playlist te zetten. 3FM Talent is daarna een serieuze volgende stap, waarbij we langere tijd luisteraars op radio en via de online kanalen van 3FM kennis laten maken met Nederlandse acts die op het punt staan om door te breken. Naast momenteel MEAU, Elephant, KUZKO en MAXINE, is indierockband Personal Trainer het volgende 3FM Talent. Ze zijn uitzonderlijk met hun sterke hooky rocktracks en bewijzen ook op steeds meer plekken in binnen- en buitenland uitstekende liveshows neer te zetten voor een snelgroeiend publiek.'

Over 3FM Talent
3FM Talent richt zich op niet te missen up-and-coming acts uit Nederland. Ze hebben al meters gemaakt en staan op het punt voor een groter publiek door te breken. 3FM helpt 3FM Talent-acts door ze langere tijd op allerlei manieren op de voet te volgen. Zo wordt hun muziek gedraaid op 3FM en komen ze regelmatig langs in de 3FM-studio. Via de programma's en op de 3FM online- en social-kanalen leer je de 3FM Talent-acts nog beter kennen. Ook mogen ze niet ontbreken op evenementen als 3FM Serious Request of de 3FM Awards. Eerder dit jaar werden KUZKO, Elephant en MAXINE uitgeroepen tot 3FM Talent. Andere recente 3FM Talents zijn MEAU, Banji, Antoon, Froukje, The Vices, Remme, S10, GIAN en Goldband.


Persbericht NPO 3FM
https://www.npo3fm.nl/
Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Is't gelukt?' met Sven de Leijer

Fien Germijns, Ward Lemmelijn, Annemie Struyf, Bart Cannaerts, Birgit Aertgeerts, Mohsin Abbas, Stephanie Planckaert en Timon Verbeeck moesten het afgelopen jaar in alle discretie uitdagingen tot een goed einde brengen. Elke aflevering stellen drie van hen hun uitdaging voor aan hun tegenspelers, die moeten inschatten of het wel of niet gelukt is. In de studio krijgen ze voor het eerst beelden te zien van elkaars uitdagingen.

'Is 't Gelukt?', om 20.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:45
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:15
    Het weer
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 20:50
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:25
    Geen uitzending
    05:35
    Kabouter Plop
  • 00:50
    Ozark Law
    01:50
    Geen uitzending
  • 00:35
    American Horror Story: Delicate
    01:35
    Geen uitzending
  • 01:15
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Suits
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:25
    Slisse & Cesar
    02:35
    Geen uitzending
  • 01:05
    De Tafel van de Week
    02:15
    Geen uitzending
  • 01:00
    Criminal Minds
    02:10
    Geen uitzending
  • 01:05
    Godzilla: King of the Monsters
    03:05
    Geen uitzending
  • 00:30
    Luxe Listings Sydney
    02:05
    De Hanslers: van de Piste naar de Playa
  • 01:10
    CSI: Crime Scene Investigation
    05:00
    Geen uitzending
  • 00:49
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 00:48
    De perfecte badkamer
    01:55
    Hobbyklus
  • 01:10
    Lekker Messy - Weekmenu
    02:15
    De Zomerkeuken
  • 01:00
    Hope Street
    01:45
    Murdoch Mysteries
  • 01:10
    NCIS
    03:50
    Grey's Anatomy
  • 01:05
    Beste Zangers
    02:20
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 00:55
    Nieuwsuur
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 01:20
    De Grannies van Amsterdam
    02:25
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal