Het zomert op Cartoon Network

zondag 30 juni 2019

'Craig van de Kreek 'gaat over Craig en zijn twee beste vrienden, Kelsey en JP. Zij beleven avonturen in de Kreek, een verwilderd stukje natuur bij hun dorp.

In en rond de Kreek vinden we een echte samenleving van kinderen.


In de afleveringen ontdek je nieuwe gebieden van de Kreek, ontmoeten nieuwe 'Kreek Kinderen' elkaar, en komen Craig en zijn vrienden regelmatig in de problemen bij De Stomp, hun ontmoetingsplaats.

Kijk vanaf maandag 8 juli naar de gloednieuwe afleveringen van 'Craig van de Kreek'. Doordeweeks om 09.05 uur, alleen bij Cartoon Network.

BEN 10
VANAF 15 JULI
Doordeweeks om 20.15 uur

'Ben 10' is terug met gloednieuwe afleveringen! De 10-jarige, energieke Ben Tennyson, die met zijn Omnitrix buitenaardse krachten oproept, zet ook dit keer verschillende situaties naar zijn hand. Samen met Gwen redt hij de wereld van vele vijanden en het kwaad.

'Ben 10' draait om actie, spanning en heel veel plezier, waarbij favoriete en gloednieuwe aliens hun opwachting maken. Samen met zijn nichtje Gwen en Opa Max weet deze onvervalste tiener keer op keer de dag te redden.

In de nieuwe afleveringen moet Ben o.a. van opa Max de Roestbak schoonmaken terwijl twee gemuteerde insecten van plan zijn om hem te stelen. Ben moet ze achterna voordat ze een onoverwinnelijk maden-monster oproepen om Las Vegas te verwoesten.

Gloednieuwe 'Ben 10' afleveringen vanaf 15 juli doordeweeks te zien om 20.15 uur, alleen bij Cartoon Network.

TEEN TITANS GO! ZOMER DANSFEEST
VANAF 1 JULI
Iedere dag om 07.55 uur

De Teen Titans – Robin, Starfire, Cyborg, Beast Boy en Raven – zijn terug met gloednieuwe, hilarische avonturen in 'Teen Titzans Go!' Kom erachter hoe het leven van een tiener-superheld er nou echt uitziet… wanneer de cape eraf komt. Stap in de wereld van deze superhelden en beleef alle avonturen die uiteenlopen van het redden van de wereld tot aan het samenwonen zonder volwassen toezicht, en natuurlijk alle hilarische momenten daar tussenin. Eén ding is zeker met deze Titans: ze staan altijd klaar voor avontuur, binnen en buitenshuis.

Trek je dansschoenen aan en doe mee met het 'Teen Titans Go! Zomer Dansfeest', vanaf 1 juli iedere dag om 07.55 uur bij Cartoon Network.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'De Laatste Lach' - Donald en Janne (VRT 1)

In Wommelgem kent iedereen Donald (66) als de goedlachse friturist, die zelfs na twee maagomleidingoperaties ook nog eens het lekkerste ijs blijft draaien. Na dertig jaar hard werken in hun frituur droomden hij en zijn vrouw Lieve ervan meer tijd in Kreta door te brengen, waar ze hun hart verloren. Maar toen kreeg Donald een harde diagnose. Janne Desmet gaat mee op een van zijn laatste trips naar Kreta.

'De Laatste Lach', om 21.00 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 22:50
    Het weer (laat)
    22:55
    Sporza: Veldrijden
  • 20:35
    Sporza: UEFA Europa League
    23:05
    De ideale wereld
  • 21:25
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 22:30
    Chicago P.D.
    23:30
    Vrederechters
  • 22:45
    PI Haaglanden
    00:05
    America's Toughest Jails
  • 22:35
    Blackhat
    00:55
    The Big Bang Theory
  • 22:25
    Foute vrienden
    23:05
    Foute Vrienden Australië
  • 22:10
    Coyote Creek Christmas
    23:35
    'Tis the Season to Be Merry
  • 22:35
    Cheers
    23:05
    Slisse & Cesar
  • 22:35
    De Verhulstjes
    23:50
    De Tafel van Ruben
  • 22:25
    Friends
    23:25
    Modern Family
  • 22:20
    Twisted Metal
    23:40
    Hawaii Five-0
  • 22:45
    Huizenjagers
    23:50
    Love It or List It
  • 22:25
    Without a Trace
    23:15
    Strike
  • 22:49
    Z-Insurance
    22:56
    Z-Nieuws
  • 22:50
    De perfecte energieoplossing
    22:55
    Sorry Music Classics
  • 22:40
    A la carte
    23:00
    Winterse Kost
  • 22:00
    Agatha Christie's Marple
  • 22:00
    NCIS
    23:45
    NCIS: Los Angeles
  • 22:25
    Pauw & De Wit
    23:20
    NOS Journaal Laat
  • 22:45
    De Joodse Wereld
    23:20
    De Boeddhistische Blik
  • 22:10
    Hard
    23:00
    Reizen Waes