'Het Uur van de Wolf': Jochem Myjer – Nog eentje dan

Jochem Myjer is een van de meest succesvolle komieken van Nederland. Zijn voorstelling Adem in, Adem uit speelde hij zo'n 400 keer voor uitverkochte zalen. Hij won er zelfs de grootste cabaretprijs de Poelifinario mee.
Maar dit succesverhaal heeft een keerzijde: de ziekte die hem negen jaar geleden velde, heeft nog steeds grote gevolgen.
'Alles staat in het teken van die drie dagen dat hij moet optreden. Sinds Jochem ziek is geweest en die tumor in zijn nek heeft gehad is de energie die hij heeft significant minder geworden.' - Robert-Jan Veen, manager
Bekijk hier de trailer:
In de documentaire Jochem Myjer - Nog eentje dan, maandag 28 september in 'Het Uur van de Wolf', volgt regisseur Suzanne Raes Jochem gedurende de laatste reeks optredens van zijn drie jaar durende tournee. In deze maanden wordt de show voor televisie en daarmee voor de 'eeuwigheid' vastgelegd wat bij Jochem enorme spanningen meebrengt. Daarnaast is Jochem altijd en grenzeloos beschikbaar voor zijn publiek, gaat hij na afloop met honderden mensen op de foto en neemt hij wekelijks tientallen filmpjes op voor zijn fans. De tournee wordt groots afgesloten met het 100e optreden in Carré. Voor deze uitputtingsslag moet alles wijken, hij leeft als een monnik, zoekt het isolement op om vooral tot die 100e voorstelling overeind te blijven. In de film wordt zichtbaar hoe Jochem door minutieuze voorbereiding van ieder optreden de 'perfecte show' wil maken.
Hij slaapt drie keer per dag, trekt zich geregeld terug in z'n hotel om genoeg energie over te houden voor zijn optreden. In die afzondering houdt hij veel contact met zijn gezin maar echt deel uitmaken van het leven van zijn kinderen kan niet. Het is duidelijk dat er iets moet veranderen, maar hoe?
'Je kan niet meer dat leven leiden dat je altijd wilde doen. En toch…, hij doet het nog steeds, hij geeft nog steeds iedereen 100%. En de vraag waarom? Daar heb ik geen antwoord op.' - Marloes Myjer Nova, echtgenote.
'Jochem Myjer - Nog eentje' dan biedt een unieke kijk op Jochem Myjer achter de schermen en volgt hem dicht op de huid wanneer hij doorweekt en uitgeput van het podium af komt. De mensen om hem heen willen hem beschermen tegen zijn eigen grenzeloze behoefte het iedereen naar de zin te maken. Want daarmee doet hij uiteindelijk zichzelf tekort.
'Het is voor de mensen om me heen duidelijk dat het eigenlijk niet meer kan. Het zal altijd mijn strijd blijven. Ik heb het mooiste vak van de wereld en ik zal het altijd blijven doen. Er is nog nooit een cabaretier gestopt.' - Jochem Myjer.
'Het Uur van de Wolf': Jochem Myjer – Nog eentje dan, maandag 28 september om 20.25 uur bij de NTR op NPO 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- 'Met het Mes op Tafel' keert terug na de Olympische Spelen
- VRT 1 toont eerste beelden van 'De Twaalf - De Botoxmoorden'
- Ruben Van Gucht laat het tempo los in 'De Columbus'
- 'Chérie': unieke docu over volksheld en charmezanger Eddy Wally
- Aida Macpherson versterkt het team van 'Karrewiet'
- '3 Op Reis' gaat verder op ontdekking in Italië
- Minister Eelco Heinen bij Rick Nieman in 'WNL Op Zondag'
- Dit zie je deze week in 'Florentina' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Thuis' - PREVIEW
- Dit zie je deze week in 'Familie' - PREVIEW
- Arno voert met 'Les yeux de ma mère' voor vijfde keer op rij 'Radio 1 Belpop 100' aan
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Katwijk aan Zee
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio-dj’s Tom & Joe terug met eigen show op Qmusic
- Rosie Stuart, TROY en WASTE zijn de winnaars van De Nieuwe Lichting 2026
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Paul McCartney: Man on the Run' binnenkort te zien op Prime Video -
Kijk de trailer van Guy Ritchie's 'Young Sherlock' -
Netflix toont eerste beelden van tweede deel van 'Bridgerton' seizoen 4 -
De tijd dringt voor Lisa in 'Help, Mijn Man is Klusser' -
Stijn uit Oosterzele verdubbelde zijn jaarloon -
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!'
Kijktip van de dag

Vince en Sergio proberen wanhopig hun geheim te verbergen. Ondertussen bereiden Zoë en haar vrienden een gevaarlijke deal voor. Daarbovenop komt Gerrit gevaarlijk in de buurt van de waarheid.
'Badgast', om 21.00 uur op VRT 1.



































