'Het Mooiste Meisje van de Klas': Yvonne uit Epe

zondag 19 juli 2020

In de bossen van Epe groeit in de jaren '70 een mooi, mysterieus meisje op: Yvonne. Yvonne hoort bij een bijzonder, artistiek gezin.

Nieuwsgierige Yvonne heeft als jong meisje met de uitgestrekte bossen een groot speelterrein. Maar na de middelbare school is er een hele wereld die verkend moet worden. Daarom vertrekt ze na de middelbare school voor twee jaar als au pair naar Marseille. Niet de meest veilige stad voor een jong meisje in de jaren '80, maar Yvonne ziet vooral het avontuur.


Een Frans vriendje, afkomstig van Martinique, laat Yvonne dromen naar de eilanden in Caraïben. En ook deze droom weet Yvonne weer om te zetten in avontuur, door bij terugkomst in Nederland een baan aan te nemen als stewardess op een zeiljacht. Acht jaar lang bevaart Yvonne de wereldzeeën en ziet de meest schitterende plekken. Maar haar hart wordt veroverd op Malta, door een Zuidafrikaanse Brit die ook de wereld over vaart.

Yvonne raakt zwanger van hem en hoewel er getrouwd wordt, staat huisje-boompje-beestje nog niet in hun woordenboek. Verschillende huisjes in verschillende landen worden bewoond, maar haar man blijft altijd varen, waardoor Yvonne soms maandenlang alleen met haar dochter is. Maar ook met z’n tweetjes staat Yvonne altijd haar mannetje. Jaap ontmoet Yvonne in haar huidige woonplaats: Epe. Waarom is Yvonne na zo'n turbulent leven toch weer teruggekeerd naar haar geboortegrond? En is hiermee haar leven ook in een rustiger vaarwater gekomen?

'Het Mooiste Meisje van de Klas', maandag 20 juli om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Daar Zijn Beelden Van' (VRT 1)

Average Rob brengt beelden van enkele van zijn idolen mee, te beginnen met waaghals Tom Waes in 'Tomtesterom'. Ook beelden van 'Taboe' met comedian Philippe Geubels komen aan bod. Sander en Cato hebben het met Rob ook nog over zijn eigen wielerwedstrijd, de Turbocross. Ze leren hem ook een krachtpatser kennen die wel wat gemeen heeft met Rob zelf: tandacrobaat John Massis, die je gerust de Average Rob van de jaren 70 en 80 kan noemen.

'Daar Zijn Beelden Van', om 20.50 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 10:00
    Lentebeelden
    02:15
    Journaallus
  • 10:00
    Lentebeelden
    06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
  • 09:00
    Geheim agent Marnie
    06:00
    Tik Tak
  • 09:55
    Geen uitzending
    01:20
    De Branche-Expert
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:15
    Urk!
  • 09:40
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    01:30
    Police Interceptors
  • 09:00
    Geen uitzending
    15:30
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 09:50
    Het zelfbouwhuis
    03:05
    Geen uitzending
  • 09:25
    Sullivan's Crossing
  • 10:05
    Seal Team
    02:30
    Geen uitzending
  • 10:05
    Het Blok
    02:15
    Geen uitzending
  • 09:40
    Stolen by Their Father
    02:15
    Geen uitzending
  • 09:33
    Trends Talk
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 09:55
    Het appartement
    05:55
    Sixties To Six
  • 09:35
    Open Vuur
    02:10
    De Garde van Gert
  • 10:05
    Shakespeare and Hathaway: Private Investigators
    02:20
    Happy Valley
  • 09:30
    Grey's Anatomy
  • 09:30
    Project Dans
    02:00
    EenVandaag
  • 09:40
    Keurmeesters
    07:00
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 10:00
    Lucas de spin
    02:45
    Eva