'Het Mooiste Meisje van de Klas': Yvonne uit Epe

zondag 19 juli 2020

In de bossen van Epe groeit in de jaren '70 een mooi, mysterieus meisje op: Yvonne. Yvonne hoort bij een bijzonder, artistiek gezin.

Nieuwsgierige Yvonne heeft als jong meisje met de uitgestrekte bossen een groot speelterrein. Maar na de middelbare school is er een hele wereld die verkend moet worden. Daarom vertrekt ze na de middelbare school voor twee jaar als au pair naar Marseille. Niet de meest veilige stad voor een jong meisje in de jaren '80, maar Yvonne ziet vooral het avontuur.


Een Frans vriendje, afkomstig van Martinique, laat Yvonne dromen naar de eilanden in Caraïben. En ook deze droom weet Yvonne weer om te zetten in avontuur, door bij terugkomst in Nederland een baan aan te nemen als stewardess op een zeiljacht. Acht jaar lang bevaart Yvonne de wereldzeeën en ziet de meest schitterende plekken. Maar haar hart wordt veroverd op Malta, door een Zuidafrikaanse Brit die ook de wereld over vaart.

Yvonne raakt zwanger van hem en hoewel er getrouwd wordt, staat huisje-boompje-beestje nog niet in hun woordenboek. Verschillende huisjes in verschillende landen worden bewoond, maar haar man blijft altijd varen, waardoor Yvonne soms maandenlang alleen met haar dochter is. Maar ook met z’n tweetjes staat Yvonne altijd haar mannetje. Jaap ontmoet Yvonne in haar huidige woonplaats: Epe. Waarom is Yvonne na zo'n turbulent leven toch weer teruggekeerd naar haar geboortegrond? En is hiermee haar leven ook in een rustiger vaarwater gekomen?

'Het Mooiste Meisje van de Klas', maandag 20 juli om 21.25 uur bij AVROTROS op NPO 1.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Flikken Maastricht' (AVROTROS)

Na een typisch Limburgs folklore schuttersfestival wordt de winnaar doodgeschoten aangetroffen. Is hier sprake van jaloezie, of zit er meer achter? Marion en Romeo krijgen te maken met aan jeugdzorg toevertrouwde kinderen die er alles aan doen om zich aan die zorg te onttrekken. Pubergedrag, of is er sprake van grotere problemen?

'Flikken Maastricht', om 20.40 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:55
    Thuis
    14:20
    Clips
  • 13:00
    Lentebeelden
    16:00
    Radio 1: De Wereld Vandaag
  • 14:00
    Tik Tak
    14:05
    Bumba
  • 13:40
    Familie
    14:15
    Wittekerke
  • 14:00
    MasterChef Australië - Back to Win
    14:55
    Urk!
  • 11:50
    Geen uitzending
    14:35
    Bel-Air
  • 13:00
    Geen uitzending
    15:15
    Police Interceptors
  • 09:15
    Geen uitzending
    16:05
    Baywatch
  • 10:00
    Joe
    15:15
    Geen uitzending
  • 12:55
    De Tafel van Tine
    14:05
    Komen Eten
  • 13:40
    CSI: Miami
    14:30
    Watson
  • 13:20
    Blood & Treasure
    14:10
    The First 48
  • 13:55
    Tot op de Graat
    14:20
    Zoete Zonde
  • 13:35
    Fear Thy Neighbour
    14:30
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 14:00
    PUUR Schlager
    14:55
    Dit Zijn De Classics van MENTpop-radio
  • 13:40
    Open Vuur
    14:20
    De Dagschotel
  • 14:00
    The Madame Blanc Mysteries
    15:00
    Murdoch Mysteries
  • 13:50
    NCIS
    14:50
    Rivals
  • 14:00
    NOS Journaal
    16:00
    Ivo op zondag
  • 13:20
    Zembla
    14:05
    Het Uur van de Wolf: Dolly verenigt de Staten
  • 13:56
    Rubble & Crew
    14:10
    Mike de Ridder