Gio verrast Cherso's bij aankomst in Chersonissos

maandag 19 september 2011

Na twee castingafleveringen is de groep van 'Oh Oh Cherso' helemaal compleet. In de eerste uitzending van 'Oh Oh Cherso' op dinsdag 20 september reizen Barbie, Little Princess, Elize, Kabouter, Jokertje, Sterretje en Sniper samen met de nieuwe groepsleden, de Purmerendse Kayleigh en Brabo Thomas, richting Chersonissos.

Daar aangekomen ziet de groep eindelijk wie Matsoe Matsoe vervangt. Het blijkt de extravagante Gio uit Utrecht te zijn, die bij de casting al de voorkeur van de dames had. Vooral de mannen hebben wat moeite met een homo in huis, maar Barbie is door het dolle heen met haar eigen handtas. Terug op de strip blijken er wel wat dingen te zijn veranderd: er zijn hordes fans die allemaal met hun helden op de foto willen en dat is wel even wennen.

Gio en Kayleigh blijken mee te feesten alsof ze nooit anders hebben gedaan, alleen Thomas komt wat moeilijker op gang. Maar die versiert met de hulp van Tony wel mooi twee chickies. Er wordt weer ouderwets gedronken en gedaggerd en daarbij drinkt Roos traditiegetrouw net een drankje teveel. De avond eindigt met Roos die zoent met een wildvreemde jongen..

Kijkers die na het kijken van de uitzending van morgenavond meer willen zien, kunnen de volgende uitzending al direct bekijken via RTLXL.

'Oh Oh Cherso', dinsdag 20 september om 20.30 uur bij RTL 5.



DOSSIER: Najaar 2011: wat krijgt Nederland te zien?

volledig dossier
ohohcherso

TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

Carmen - 'F.C. De Kampioenen'

Carmen klaagt over het gebrek aan passie bij Xavier. Wanneer deze laatste bij Pascale het bed gaat repareren, wordt dit door Fernand anders geïnterpreteerd. Hij gaat stoken bij Carmen, met als gevolg dat zij Xavier buitengooit. Xavier gaat dan maar logeren bij Pascale, wat het misverstand nog verergert. Ondertussen papt Carmen aan met Fernand in de hoop Xavier jaloers te maken.

'FC De Kampioenen', om 19.45 uur op VRT 1.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 13:30
    Sporza: Veldrijden
    02:45
    Journaallus
  • 13:30
    Herfstbeelden
    06:00
    Radio 2 op VRT Canvas: Goeiemorgen Morgen!
  • 13:25
    Zig & Sharko
    06:00
    Tik Tak
  • 13:30
    Het Weer (middag)
    07:50
    De Buurtpolitie Extra
  • 13:20
    Parking Wars
    00:45
    Geen uitzending
  • 11:20
    Geen uitzending
    06:00
    Qmusic
  • 10:00
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 12:55
    Another Christmas Kiss
    06:50
    The Spirit of Christmas
  • 10:00
    Joe
    01:10
    Walker, Texas Ranger
  • 13:10
    De Zussen Coorevits
    01:30
    De Tafel van de Week
  • 13:05
    Rizzoli & Isles
    02:35
    Geen uitzending
  • 13:30
    Storage Wars
    07:45
    The First 48
  • 12:55
    The Sky is the Limit
    06:50
    The Block Australia
  • 12:55
    Snapped
    07:50
    Homicide: Hours to Kill
  • 13:18
    De CFO podcast
    04:22
    Herhalingslus
  • 13:32
    De tip
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 13:10
    Winterse Kost
    02:05
    Loïc zot van koken weekmenu
  • 13:05
    Midsomer Murders
    02:25
    The Great British Bake Off
  • 13:10
    Storage Wars
    07:20
    Zombie House Flipping
  • 13:10
    Bij ons op de Hondenacademie
    08:00
    NOS Journaal
  • 13:10
    2 voor 12
    08:00
    Nieuwsuur
  • 13:25
    Waku Waku
    07:55
    Dino Daan & Lucy