'Força Koeman II': Een emotionele achtbaan vol euforie, verdriet en onzekerheid

Het voetbalseizoen '21/22 is net begonnen en Ronald Koeman is nog steeds trainer van FC Barcelona. Maar zo vanzelfsprekend is dat zeker niet. Het vorige seizoen werd gekenmerkt door sportieve successen, maar ook diepe dalen en grote onzekerheden.
In het eerste deel van 'Força Koeman' werd de overstap van Koeman naar de Spaanse topclub gevolgd en zien we de bewogen eerste seizoenshelft. Het tweede deel van deze Videoland Original, vanaf 10 september bij Videoland, wordt opgepakt waar het vorige deel gestopt is en volgt, in drie afleveringen, de spectaculaire en knotsgekke ontknoping van het meest bijzondere seizoen uit het trainersleven van Koeman.
De sportieve ontknoping van het seizoen wordt gevolgd vanuit het perspectief van Koeman en zijn familie. De voorbereidingen op de bruiloft van Tim vinden plaats en sportief gezien weet Koeman de weg omhoog te vinden. De Spaanse beker wordt gewonnen, maar als FC Barcelona ook de landstitel lijkt te kunnen grijpen, stort Barça plots als een kaartenhuis in elkaar. Koeman moet zelfs serieus vrezen voor zijn baan, als de nieuwe president van de club, Laporta, openlijk zijn twijfels uitspreekt en geen duidelijkheid geeft. Een onzekere periode volgt, niet alleen voor Ronald zelf, maar ook voor zijn steun en toeverlaat Bartina en zijn zaakwaarnemer Rob Jansen.
Videoland kent inmiddels al diverse succesvolle Videoland Originals waaronder de documentaires 'FC Utrecht: No Guts, No Glory', 'Gewoon Boef', 'De Jacht Op De Mocro Maffia', 'Fred: Het Andere Gezicht', 'Bont Girl' en er zijn nog veel nieuwe documentaires in ontwikkeling. Videoland, weet wat speelt.
'Força Koeman II' bestaat uit drie afleveringen, wordt geproduceerd door Captains Studio en Wasserman en is vanaf vrijdag 10 september te zien bij Videoland.
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Een zieke, een mogelijke dode, een vertrek en een onverwachte plottwist? Met deze 4 vragen gaan de 'Thuis'-fans de zomer in
- Warre is nu echt de absolute 'Blokken'-kampioen!
- Kijkcijfers: donderdag 25 juni 2026
- VRT spreekt Filip Joos aan na uitspraken over Iraans regime tijdens WK-commentaar
- Chaima Saysay verlaat ochtendshow van Radio 2 voor nieuwe uitdaging
- Het mooiste motorsportweekend van het jaar: TT van Assen 2026 live op Ziggo Sport
- Dit zie je in 'Opsporing Verzocht'
- Maandag in 'Close Up': Thom Browne - Op maat gemaakte dromen
- Dit zijn de laatste gerechten van 'Dagelijkse Kost' voor dit seizoen
- Dit zie je deze week in 'Home and Away' - PREVIEW
- Deze week zomerse klanken in 'FM op 5'
- Maximum Summer: Qmusic steekt Q-Beach House in nieuw jasje en trapt de zomer af met liveoptreden van CAMILLE
- JOE-luisteraars bepalen starttijd Coen & Sander Show morgen na nachtelijke wedstrijd van Oranje
- Mattie & Marieke stoppen als duo in de ochtend van Qmusic
- Van dance-classics tot latino-vibes: Milk Inc., Aaron Blommaert en Belle Perez op de affiche van JOE Parad’ice Beach in Westende
Multimedia SPOTLIGHT
-
Play brengt iconische spelprogramma 'Zeg eens Euh' terug -
Annie Geeraerts en Ray Verhaeghe officieel in Guinness Book of Records -
'Lil Kleine: Terug' binnenkort nieuw op Prime Video -
Emoties bereiken hoogtepunt in seizoensfinale 'Florentina' -
Kijk het nieuwe seizoen van 'Lekker Messy' op njam! -
Netflix kondigt derde en laatste seizoen van 'Haantjes' aan -
Meyrem Almaci openhartig in 'Viva 50' bij Willy -
Ward Lemmelijn reageert op deelname na WK Hyrox -
Ward Lemmelijn gaat nog een laatste keer Hard! -
Kijk het sluitstuk van 'Heartstopper' in juli op Neflix! -
Cupido raakt als nooit tevoren in 'B&B Zoekt Lief' -
Ruben Van Gucht openhartig in 'Viva La Vida' -
Kijk 'Suzan & Freek: We Vieren Het Leven' nu bij VTM GO+ -
Eén week voor het WK HYROX stijgt de spanning bij Ward Lemmelijn -
Sherlock is verdwenen! -
Bent Van Looy te gast in 'Viva 50' -
'Telefacts Zomer' deze week in het kielzorg van rapper Ye -
Daan heeft kopzorgen in 'Blind Gekocht' -
Mathias gaat uit de kleren in 'Heel Mijn Hart' -
'Medisch Centrum West' is terug bij VTM -
De trailer voor de seizoensfinale van 'Thuis' is er! -
Alex Agnew duikt in het universum van David Bowie op JOE Gold -
Play lanceert microdrama’s -
'Single Mom Candice' nieuw op VTM GO -
Maaike Cafmeyer zonder taboes in 'A-typisch' -
Kijk de trailer van '2DEZIT' seizoen 5! -
De Meilandjes klinken op nieuw Italiaans verbouwavontuur -
Bloedhete tango in finale van 'So You Think You Can Dance' -
Wie wint 'So You Think You Can Dance'? -
Herbeleef seizoen 10 van 'The Voice' in drie minuten
Kijktip van de dag

April 1912. De Titanic verlaat de haven van Queenstown. Meer dan 2.000 passagiers zullen de overtocht over de Atlantische Oceaan meemaken. Het vaartuig is voor velen het schip der dromen, maar de jonge Rose beschouwt de Titanic als een slavenschip dat haar geketend terug naar huis terug zal brengen. Om de financiële problemen van haar ouders op te lossen is ze immers verplicht om met de rijke Cal te trouwen. Rose houdt niet van haar verloofde en besluit overboord te springen.
'Titanic', film uit 1997 met Kate Winslet en Leonardo DiCaprio, om 20.30 uur op VTM.



































