Dit zie je dinsdag in 'Opsporing Verzocht'

In het Zuid-Hollandse Rozenburg loopt een onderzoek naar de aanval op een destijds 19-jarige inwoonster. De jonge vrouw liep 29 april rond 10 uur 's avonds door een woonwijk toen ze merkte dat ze werd achtervolgd door een nog altijd onbekende jonge man.
Op de Beukenlaan viel hij haar zonder iets te zeggen aan met een mes. Ze raakte daarbij ook gewond, vóór de inzittenden van een toevallig langsrijdende auto ingrepen. De politie maakt zich grote zorgen dat deze dader nog altijd vrij rondloopt, mede omdat zijn motief niet duidelijk is. Wilde hij haar beroven, had hij een seksueel of ander motief? Vanavond in 'Opsporing Verzocht' meer details en beelden van de verdachte.
Criminelen lokken slachtoffers op dating-apps
In het landelijke opsporingsprogramma daarnaast aandacht voor twee misdrijven, waarbij criminelen zich hebben gericht op mensen die gebruik maken van dating-apps. Op 6 september zou een man in Noord-Brabant een afspraak hebben met ene ‘Mike’. Mike kwam echter nooit opdagen, wèl twee nep-agenten die het slachtoffer voor een groot bedrag wisten te bestelen. In de uitzending wordt uitgelegd hoe ze dat voor elkaar kregen. De politie is bang dat meer mensen op dezelfde manier benaderd zijn of gaan worden. Ook in Tilburg werd een man slachtoffer door een nep-date. Hij had afgesproken met een vrouw op een afgelegen plek, maar werd daar aangevallen door twee mannen die hem neerknuppelden. Dit slachtoffer wacht momenteel op een oogprothese.
Politie toont voetbalvandalen PEC Zwolle - FC Den Bosch
Op 3 maart won voetbalclub PEC Zwolle in het thuisstadion met 13-0 van FC Den Bosch. Op beelden is te zien hoe twee mannen daarna - mogelijk uit frustatie - beginnen met vernielingen. Al eerder bracht een brandstichter de vele bezoekers in gevaar. De politie hoopt met tips onder meer de gemaakte schade op de verdachten te kunnen achterhalen.
Verder aandacht voor onder meer: meerdere winkeldiefstallen, een intimiderende overval op een tankstation in Rucphen en een aantal mooie aanhoudingen naar aanleiding van eerdere uitzendingen.
'Opsporing Verzocht', dinsdag 5 december om 20.30 uur bij AVROTROS op NPO 2.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- PowNed zendt 'Nationaal Plattelandsdebat' uit over groeiende kloof tussen Den Haag en platteland
- Muzikale gameshow 'I’ve Got The Music In Me' op SBS6
- Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte sluiten de week af in nieuw tv-programma 'Jan-Willem Ruimt Op!'
- Forse bezuiniging raakt KRO-NCRV met verlies van programma's en 35 arbeidsplaatsen
- Aaron Blommaert schittert in eerste hoofdrol naast topactrices Charlotte Timmers en Ini Massez
- Sam Gooris schittert als een echte Schot in origineel filmkostuum van Mel Gibson
- Verrassende wending in 'De Box': wie durft de rode box te openen?
- Maart vol humor: Comedy Central serveert comedyklassiekers en publieksfavorieten
- Gemeentelijke geldzaken onder de loep in 'Meldpunt Actueel Debat'
- Advocaten over pleiten in assisenzaken in 'Justice For All'
- Lloyd Byloos nieuwe directeur van RTL Belgium Radio
- Luistercijfers: Qmusic en JOE sluiten februari sterk af met Olympische Winterspelen en 'JOE Singalong Top 500'
- Dubbele winst voor Roxy Dekker bij 3FM Awards
- De Camper van Sven & Anke is vertrokken
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanuit Herberg Van Ouds 't Nest
Multimedia SPOTLIGHT
-
Sam Gooris zijn droom komt uit in 'Expeditie Gooris' -
Netflix deelt officiële teaser van 'Pride and Prejudice'
-
Deelnemers begeven zich op glad ijs in 'De Box' -
'Harry Styles. One Night in Manchester.' op Netflix
-
Kijk de nieuwe Blind Auditions van 'The Voice' -
De Camper van Sven & Anke is vertrokken! -
De kleren maken 'De Mol'… Dan start het nieuwe seizoen! -
'Huis Gemaakt' gaat meteen hard van start -
Ruben Van Gucht opent 'Komen Eten' met een bekentenis -
Grote angst in skilift bij Bockie -
Wie wint de finale van 'Bestemming X'? -
Netflix deelt trailer van 'Jo Nesbo’s Detective Hole' -
Nieuwe Q-podcastreeks '1 to 10 Miles' zet 10 BV’s aan het lopen én praten -
Ontdek hier de vibe van 'So You Think You Can Dance' -
Het Verboden Woord is terug bij Qmusic! -
Netflix kondigt start opnames 'Wednesday' S3 aan -
Conrad Janssens openhartig over mama Ilse De Meulemeester -
Kijk naar 'The Bluff' op Prime Video -
'Datenight' nu ook te bekijken op VTM GO -
Koen Wauters zet zijn medecoaches een hak! -
Kijk de emotionele finale van 'Winter Vol Liefde' -
Kijk het tweede seizoen van 'Paradise' op Disney+ -
Geen tijd voor een knuffel in 'Bestemming X' -
Jeroom krijgt niet mis te verstane boodschap -
Poetshulp Michelle brengt opera naar 'The Voice' -
Netflix onthult trailer van 'Peaky Blinders: The Immortal Man' -
Sam Gooris doet meteen 'een Sammeke' -
Kijk nieuwe afleveringen van 'Lil" Kleine: Geen Rem' op Prime Video -
Kijk vanaf 3 maart naar 'De Box' -
Wie verdient zijn eigen droomhuis in 'Huis Gemaakt'?
Kijktip van de dag

Emma en Gerard komen elkaar na meer dan vijftig jaar weer tegen. Ooit waren ze geliefden, maar het leven liep anders. Zij trouwde met zijn beste vriend. Vijftig jaar later vinden ze elkaar terug en worden opnieuw verliefd. Kan je aanknopen met wat je vijftig jaar eerder achterliet?
'Achter de Wolken', film uit 2016 met oa. Chris Lomme en Jo De Meyere, om 20.45 uur op VRT 1.



































