Dit is Cartoon Network in juli!

woensdag 30 juni 2021

Craig is terug samen met zijn twee beste vrienden, Kelsey en JP, in 'Craig van de Kreek'. Ze beleven avonturen in de Kreek, een verwilderd stukje natuur bij hun dorp. In en rond de Kreek vinden we een echte samenleving van kinderen.

In de afleveringen ontdek je nieuwe gebieden van de Kreek, ontmoeten nieuwe 'Kreek Kinderen' elkaar, en komen Craig en zijn vrienden regelmatig in de problemen bij De Stomp, hun ontmoetingsplaats.


Kijk vanaf 12 juli naar de gloednieuwe afleveringen van 'Craig van de Kreek'. Doordeweeks om 9.25 uur, alleen bij Cartoon Network!

VICTOR EN VALENTINO
VANAF 26 JULI
Doordeweeks om 09.00 uur

Victor en Valentino komen allerlei wezens vanuit de oude folkore en onderwereld tegen tijdens hun verkenning van Monte Macabre. Ze komen op plekken die alleen in legendes bestaan en in mythes worden omschreven! Het is hun nieuwsgierigheid dat ervoor zorgt dat de bovennatuurlijke elementen zich onthullen.

Bekijk de gloednieuwe afleveringen van 'Victor en Valentino' vanaf 26 juli doordeweeks om 9.00 uur, alleen bij Cartoon Network!

TEEN TITANS GO! ZOMER DANSFEEST
VANAF 10 JULI
Elke dag om 7.40 uur

De T'een Titans' – Robin, Starfire, Cyborg, Beast Boy en Raven – zijn terug met gloednieuwe, hilarische avonturen in 'Teen Titans Go!'. Kom erachter hoe het leven van een tiener-superheld er nou echt uitziet wanneer de cape eraf komt. Stap in de wereld van deze superhelden en beleef alle avonturen die uiteenlopen van het redden van de wereld tot het samenwonen zonder volwassen toezicht, en natuurlijk alle hilarische momenten daar tussenin. Eén ding is zeker met deze Titans: ze staan altijd klaar voor avontuur.

Trek je dansschoenen aan en doe mee met het 'Teen Titans Go! Zomer Dansfeest', vanaf 10 juli elke dag om 7.40 uur bij Cartoon Network.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Got Talent' (VTM)

De tien finalisten brengen voor de laatste keer een gloednieuwe act. De jury kiest een top drie, waarna het publiek de winnaar bepaalt. Wie kroont zich tot winnaar van 'Got Talent' en gaat naar huis met de prijzenpot van 50.000 euro?

'Got Talent', om 20.45 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 18:30
    Blokken
    19:00
    VRT NWS journaal 19u
  • 18:20
    Behind artificial intelligence
    19:20
    De ideale wereld
  • 18:45
    Lettersoep
    19:05
    Grizzy & the Lemmings
  • 18:10
    Expeditie Pairi Daiza
    19:00
    VTM Nieuws
  • 18:05
    24 Hours in A&E
    19:05
    Home and Away
  • 18:50
    Ghosts
    19:15
    The Simpsons
  • 18:35
    Police Interceptors
    20:35
    A Day to Die
  • 17:35
    A Christmas Cookie Catastrophe
    19:00
    Once Upon a Holiday
  • 18:05
    Sturm der Liebe
    19:05
    De keuken van Sofie
  • 18:50
    Stukken van mensen
    20:00
    De Tafel van de Week
  • 18:45
    Elsbeth
    19:40
    NCIS: Hawaii
  • 18:25
    Storage Wars
    19:35
    See No Evil
  • 18:05
    Love It or List It UK
    19:10
    Say Yes to the Dress: Atlanta
  • 18:40
    The Killer in My Family
    19:35
    Snapped
  • 14:00
    Herhalingslus
    20:00
    Z-Nieuws
  • 18:54
    Het appartement
    19:00
    Evergreen Friday
  • 18:55
    De Smaaktoerist
    19:25
    Wordt aangekondigd
  • 18:05
    Death in Paradise
    19:10
    Father Brown
  • 18:45
    Below Deck Mediterranean
    20:35
    Scandal
  • 18:45
    NOS Gesprek minister-president
    19:05
    Carrie op Vrijdag
  • 18:30
    Noord-Zuid-Oost-West
    19:10
    BinnensteBuiten
  • 18:45
    Het Klokhuis
    19:00
    NOS Jeugdjournaal