Dit is Cartoon Network in juli!

woensdag 30 juni 2021

Craig is terug samen met zijn twee beste vrienden, Kelsey en JP, in 'Craig van de Kreek'. Ze beleven avonturen in de Kreek, een verwilderd stukje natuur bij hun dorp. In en rond de Kreek vinden we een echte samenleving van kinderen.

In de afleveringen ontdek je nieuwe gebieden van de Kreek, ontmoeten nieuwe 'Kreek Kinderen' elkaar, en komen Craig en zijn vrienden regelmatig in de problemen bij De Stomp, hun ontmoetingsplaats.


Kijk vanaf 12 juli naar de gloednieuwe afleveringen van 'Craig van de Kreek'. Doordeweeks om 9.25 uur, alleen bij Cartoon Network!

VICTOR EN VALENTINO
VANAF 26 JULI
Doordeweeks om 09.00 uur

Victor en Valentino komen allerlei wezens vanuit de oude folkore en onderwereld tegen tijdens hun verkenning van Monte Macabre. Ze komen op plekken die alleen in legendes bestaan en in mythes worden omschreven! Het is hun nieuwsgierigheid dat ervoor zorgt dat de bovennatuurlijke elementen zich onthullen.

Bekijk de gloednieuwe afleveringen van 'Victor en Valentino' vanaf 26 juli doordeweeks om 9.00 uur, alleen bij Cartoon Network!

TEEN TITANS GO! ZOMER DANSFEEST
VANAF 10 JULI
Elke dag om 7.40 uur

De T'een Titans' – Robin, Starfire, Cyborg, Beast Boy en Raven – zijn terug met gloednieuwe, hilarische avonturen in 'Teen Titans Go!'. Kom erachter hoe het leven van een tiener-superheld er nou echt uitziet wanneer de cape eraf komt. Stap in de wereld van deze superhelden en beleef alle avonturen die uiteenlopen van het redden van de wereld tot het samenwonen zonder volwassen toezicht, en natuurlijk alle hilarische momenten daar tussenin. Eén ding is zeker met deze Titans: ze staan altijd klaar voor avontuur.

Trek je dansschoenen aan en doe mee met het 'Teen Titans Go! Zomer Dansfeest', vanaf 10 juli elke dag om 7.40 uur bij Cartoon Network.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Telefacts Zomer' - Birgit Van Mol (VTM)

Een vader en zoon uit de UK, Andrew en Macauly Dodd, willen veel geld verdienen. Ze rollen de business van de illegale steroïden in: importeren grondstoffen, bouwen een lab en een dsitributienetwerk op. Heel lang gaat het goed, tot ze opgepakt worden en de cel in vliegen. Ze vertellen uitgebreid hoe ze te werk zijn gegaan en welke mensen ze allemaal gebruikt hebben om hun doel te bereiken.

'Telefacts Zomer', om 21.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 06:00
    Mr. Magoo
    02:00
    VRT NWS laat
  • 06:00
    Radio 2: Goeiemorgen morgen
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 06:00
    Tik Tak
    06:05
    Bumba
  • 05:45
    Geen uitzending
    06:25
    Plop & de Peppers
  • 01:55
    Geen uitzending
    09:55
    Wordt aangekondigd
  • 06:00
    Qmusic
    01:30
    Geen uitzending
  • 00:30
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 00:45
    Geen uitzending
    15:30
    La Brea
  • 06:00
    Joe
    09:30
    Geen uitzending
  • 06:00
    Nostalgie: Sta Op! met Véronique De Kock
    04:50
    Geen uitzending
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:40
    Manifest
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:25
    Seal Team
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:05
    First on Scene
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    The Rookie
  • 02:04
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:59
    De perfecte tuin
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:50
    Snel, Makkelijk & Lekker - Het Weekmenu
    02:45
    Open Vuur
  • 06:00
    Death in Paradise
    02:30
    Inspector George Gently
  • 06:00
    Hot Yachts
    02:05
    Below Deck Mediterranean
  • 05:50
    Nederland in Beweging
    02:50
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
  • 02:00
    Nieuwsuur
    03:10
    NOS Gesprek minister-president
  • 06:00
    Olly, het kleine witte busje
    02:25
    De Grannies van Amsterdam