Dit is Cartoon Network in juli!

woensdag 30 juni 2021

Craig is terug samen met zijn twee beste vrienden, Kelsey en JP, in 'Craig van de Kreek'. Ze beleven avonturen in de Kreek, een verwilderd stukje natuur bij hun dorp. In en rond de Kreek vinden we een echte samenleving van kinderen.

In de afleveringen ontdek je nieuwe gebieden van de Kreek, ontmoeten nieuwe 'Kreek Kinderen' elkaar, en komen Craig en zijn vrienden regelmatig in de problemen bij De Stomp, hun ontmoetingsplaats.


Kijk vanaf 12 juli naar de gloednieuwe afleveringen van 'Craig van de Kreek'. Doordeweeks om 9.25 uur, alleen bij Cartoon Network!

VICTOR EN VALENTINO
VANAF 26 JULI
Doordeweeks om 09.00 uur

Victor en Valentino komen allerlei wezens vanuit de oude folkore en onderwereld tegen tijdens hun verkenning van Monte Macabre. Ze komen op plekken die alleen in legendes bestaan en in mythes worden omschreven! Het is hun nieuwsgierigheid dat ervoor zorgt dat de bovennatuurlijke elementen zich onthullen.

Bekijk de gloednieuwe afleveringen van 'Victor en Valentino' vanaf 26 juli doordeweeks om 9.00 uur, alleen bij Cartoon Network!

TEEN TITANS GO! ZOMER DANSFEEST
VANAF 10 JULI
Elke dag om 7.40 uur

De T'een Titans' – Robin, Starfire, Cyborg, Beast Boy en Raven – zijn terug met gloednieuwe, hilarische avonturen in 'Teen Titans Go!'. Kom erachter hoe het leven van een tiener-superheld er nou echt uitziet wanneer de cape eraf komt. Stap in de wereld van deze superhelden en beleef alle avonturen die uiteenlopen van het redden van de wereld tot het samenwonen zonder volwassen toezicht, en natuurlijk alle hilarische momenten daar tussenin. Eén ding is zeker met deze Titans: ze staan altijd klaar voor avontuur.

Trek je dansschoenen aan en doe mee met het 'Teen Titans Go! Zomer Dansfeest', vanaf 10 juli elke dag om 7.40 uur bij Cartoon Network.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Lili en Marleen' (VTM)

Terwijl moeder Lisa herstelt van een maagzweer, proberen Jef en Ida vergeefs sfeer te brengen in het café. De klanten blijven weg uit 'De Lichttoren' en Rik stelt voor te verkopen. Dan duikt onverwacht Kostas Papadopoulos op.

'Lili en Marleen', om 20.00 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 20:20
    Sporza: FIFA WK Voetbal 2026
    23:20
    VRT NWS laat
  • 20:35
    De Afspraak op vrijdag
    21:30
    The Tower
  • 21:00
    Geen uitzending
    22:30
    VRT NWS Journaal
  • 20:40
    Familie
    21:15
    I Can See Your Voice
  • 19:00
    World Cup of Darts 2026
    00:00
    Boss Level
  • 20:35
    Skyscraper
    22:30
    Enough
  • 20:35
    Arachnophobia
    22:30
    Uncle Buck
  • 20:50
    Narcos
    22:45
    ER
  • 20:35
    Coppers
    22:30
    Airwolf
  • 20:40
    What Happens in Vegas
    22:40
    RAUW: Nick Bril
  • 20:35
    Elsbeth
    22:25
    CIA
  • 20:35
    Into the Storm
    22:10
    Transfusion
  • 20:35
    Celebrity MasterChef Vlaanderen
    21:45
    48 Hours to Buy
  • 20:30
    Death Row Confidential: Secrets of a Serial Killer
    23:40
    Without a Trace
  • 20:59
    Z-Nieuws
    21:10
    Z-Beurs
  • 20:55
    Simple diy
    22:00
    More Than A Feeling
  • 20:40
    Loïc zot van koken weekmenu
    21:30
    Open Vuur
  • 21:00
    Silent Witness
    23:15
    McDonald and Dodds
  • 20:35
    Scandal
    22:25
    Soul
  • 20:40
    NOS FIFA WK Voetbal 2026
    23:25
    NOS Journaal Laat
  • 21:05
    Café Kockelmann
    22:00
    Nieuwsuur
  • 20:20
    Toppers in Concert 2025
    23:40
    De Grannies van Amsterdam