'De Rijdende Rechter': de boer zijn ganzen

maandag 16 december 2019

Jan van Ettekoven rijdt graag met zijn motor rond, het liefste met zijn vrouw achterop. Als blijkt dat de dynamo stuk is, komt hij terecht bij Sevior, het hobbybedrijf van Hans Belt.

De rotor blijkt kapot en Belt gaat ermee aan de slag. Uiteindelijk maakt hij de dynamo, test hem op de testbank en stuurt hem per post toe, want meneer van Ettekoven is een zelfklusser en wil hem zelf monteren. Als meneer van Ettekoven de dynamo installeert, blijkt na een kort ritje dat de stroom wegvalt. Hij is ervan overtuigd dat Belt een dynamo met kapotte koolborstel heeft toegestuurd. Belt zegt: onzin, dit heeft puur te maken met verkeerde montage. Hij stelt voor hem te repareren, maar dit wilt van Ettekoven niet.


Als Belt doorheeft dat van Ettekoven voet bij stuk houdt, is hij het zat en geeft hij van Ettekoven de kosten van de revisie terug om ervan af te zijn. Maar van Ettekoven laat het er niet bij zitten. Hij heeft de dynamo laten demonteren, repareren en hermonteren bij een andere garage en is nu 771 euro lichter. Gevolgschade waarvoor Belt moet opdraaien, vindt hij.

'De Rijdende Rechter', dinsdag 17 december om 22.20 uur op NPO 2.


Vind onze artikels makkelijker op Google!
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google

TVvisie Nieuwsbrief
Start je dag goed met iedere ochtend het compleetste tv-nieuws in je mailbox!



TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'Knokke Tof' (Play)

Robin Rouquart richtte op zijn 28ste een skincaremerk op dat afgelopen jaar één miljoen producten verkocht. Jake Atlass ruilt Knokke in voor LA als aanstormende popartiest met een Sony-deal op zak. De familie Verspecht kent zijn vintage horloges en vastgoed als geen ander. Tine Vandenberghe verkoopt de exclusiefste villa's van de badstad. Charlotte De Deken bouwde haar eigen pilatesstudio uit. Seppe Riolo zweert bij zijn eigen granola. Yannick Bouts maakt van La Réserve dé place to be. Océane Neslany ontwerpt juwelen in haar eigen winkels. En ook kunstenaar Sigurd Tanghe, gekend van 'The Sky Is the Limit', maakt zijn opwachting.

'Knokke Tof', om 21.15 uur op Play.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 00:35
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:45
    Het weer
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 04:55
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 02:40
    Geen uitzending
    05:30
    Plop & de Peppers
  • 01:30
    Geen uitzending
    10:40
    Achter gesloten deuren
  • 01:55
    Geen uitzending
    01:20
    S.W.A.T.
  • 01:45
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:40
    Geen uitzending
    15:15
    La Brea
  • 01:35
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 05:00
    Geen uitzending
    02:10
    Wordt aangekondigd
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:25
    FBI: Most Wanted
  • 05:00
    Geen uitzending
    05:50
    Heavy Rescue: 401
  • 05:00
    Geen uitzending
    07:00
    Virgin Island
  • 05:00
    Geen uitzending
    06:50
    Without a Trace
  • 04:26
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 05:38
    De perfecte werkplaats
    05:55
    Sixties To Six
  • 05:15
    Becoming Meewis
    02:10
    Urban Barbecue
  • 05:15
    Father Brown
    02:35
    Ripper Street
  • 05:10
    Hot Yachts
    02:05
    Below Deck Down Under
  • 02:20
    NOS Journaal
    06:25
    Nederland in Beweging
  • 01:10
    Nieuwsuur
    08:10
    Sue Perkins ontdekt Alaska
  • 02:55
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:40
    Sluipschutters