De gasten van Omroep MAX op NPO Radio 5

Van zaterdag 6 juli tot en met vrijdag 12 juli staan er weer veel leuke dingen op de planning bij de MAX-programma's op NPO Radio 5. Hieronder een overzicht.
'Wekker-Wakker-Weekend!' – Elke zaterdag van 06.00 tot 10.00 uur op NPO Radio 5
Je weekend begint goed met 'Wekker-Wakker-Weekend!' op NPO Radio 5. Zaterdag 6 juli is er in de rubriek Country Roads extra aandacht voor het nieuwe album van de 86-jarige countryheld Willie Nelson. En er wordt teruggeblikt op het festival Live Earth, met songs van onder meer Bon Jovi, UB40 en Crowded House. Verder praat Jan Rietman met Cees Grimbergen. Hij is net begonnen aan een nieuwe serie 'Hollandse Zaken', elke donderdag te zien bij MAX op NPO 2.
'Je Dag is Goed' – Elke werkdag van 07.00 tot 10.00 uur op NPO Radio 5
Volgende week in 'Je Dag is Goed' gaat Jeroen op zoek naar verdwenen zaken die iedereen mist, waaronder het papieren treinkaartje. Verder vertelt pitreporter Jack Plooij over de Formule 1 Grand Prix van Groot-Brittannië. En cabaretier Roel C. Verburg sluit de week af met een zelfgeschreven lied.
'Haandrikman!' – Elke maandag t/m donderdag van 12.00 tot 14.00 uur op NPO Radio 5
Het middagprogramma 'Haandrikman!' is elke maandag tot en met donderdag te horen. Met de mooiste nummers en natuurlijk belt Bert Haandrikman met de jarige van de dag.
'De MAX!' – Elke werkdag van 18.00 uur tot 20.00 uur op NPO Radio 5
Dinsdag 9 juli is Dwight Dissels te gast in De MAX!. In 2016 nam Dwight deel aan 'The Voice Of Holland'. Met zijn eerste optreden bij The Blind Auditions maakte hij een verpletterende indruk. Verder speelde hij in 2017 de rol van Jezus in 'The Passion'.
Donderdag 11 juli staat Lori Lieberman op het podium van Club De MAX!. Lori kun je kennen van het lied Killing me softly, een nummer dat Lori schreef en een wereldhit werd toen Roberta Flack het opnam. Lieberman komt met een verrassend album waarop liedjes te horen zijn die zijn geschreven door Nederlandse muzikanten. Zo vertaalde ze samen met Stephanie Struijk Als De Liefde Maar Blijft Winnen, een lied van Daniël Lohues.
'TinekeShow' – Elke vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 14.00 uur op NPO Radio 5
Vrijdag 12 juli wordt het lekker rocken in 'TinekeShow', want Toni Macaroni and The Swinging Devils is te gast, een Gooise band die al sinds jaar en dag bestaat, en medleys brengt van hits uit de jaren 60 en 70. Vrijdag hoort de luisteraar onder andere twee fijne hits van The Who.
'Ron Wacht op de Nacht' – Elke vrijdag van 22.00 tot 00.00 uur op NPO Radio 5
Ron Brandsteder presenteert wekelijks het programma 'Ron Wacht op de Nacht'. Elke vrijdag tussen 22.00 en 00.00 uur hoort de luisteraar verhalen, bijzondere herinneringen en natuurlijk de allermooiste muziek. Ron strooit zand in de ogen en muziek in de oren van de luisteraars.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- En toen waren ze plots met 12... Twee extra kandidaten duiken op in 'De Mol'
- Eindelijk bevestiging! RTL stopt met 'RTL Tonight' en zet in op nieuwe talkshow met Renze Klamer
- Cruciale week breekt aan in 'Huis Gemaakt': welke koppels verbouwen verder en wiens droom spat uit elkaar?
- NPO reikt Movies that Matter Audience Award uit aan 'Cutting Through Rocks'
- Kijkcijfers: 23, 24, 25 en 26 maart 2026
- Dit staat op stapel bij STAR Channel in april
- Van verborgen schatten tot historische moordzaken in april op The HISTORY Channel
- Dit zie je in april bij National Geographic
- Dit staat in april op het vuur bij 24Kitchen
- Geniet van een maand met grote filmhits en premières bij Comedy Central
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit De Lèghe Polder in Beuningen
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
- Rene van Kooten in 'FM op 5'
- De Nostalgie-luisteraar eert Prince met een plek op nr. 1 in de '80's Top 1500'
Multimedia SPOTLIGHT
-
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'? -
Check de eerste teaser van 'Harry Potter en de Steen der Wijzen' -
Luisteraar Nathalie vindt Q-dj Vincent Fierens -
Dit zie je woensdag in 'Justice For All' -
'Strijder' van Arjen Lubach is binnenkort te zien op Streamz -
Dit zijn de nieuwe 'Celebrity MasterChefs'! -
Jo Vally laat deelnemers van 'De Box' een toontje lager zingen -
Joost Klein breekt de regels in 'The Voice van Vlaanderen' -
'Blind Gekocht' is terug! -
Deze familie wint de finale van 'Konvooi' -
Dit zijn de 10 kandidaten van 'De Mol' seizoen 14 -
HBO Max lanceert teaser van DC Studios-serie 'Lanterns' -
Kijk 'The Comeback' seizoen 3 op HBO Max -
Bockie en Jeroom pranken elkaar nog eens goed in finale 'Konvooi' -
Dansende vuilnisman Yusri grijpt zijn kans in 'SYTYCD' -
Carlo Bonte kan Olga Leyers niet bekoren -
De prijs van de De Jacht op Vincent Live is pure luxe -
Zita Wauters verrast vader Koen in 'The Voice' -
Ontdek de trailer van 'The Chestnut Man: Hide and Seek' -
Jean-Marie Pfaff verrast een Griekse taxichauffeur -
Kandidaten staan voor spectaculaire uitdaging in 'De Box' -
HOO-RAY! Ray 'Albert' Verhaeghe wordt 100! -
Willy duikt (letterlijk) in de jaren '90 -
'En dan zeggen ze dat ne sjotter dom is' -
'De Trein' is een exclusieve rit achter de schermen van NMBS -
Helmut Lotti over zijn 'verborgen' huwelijk
Kijktip van de dag

Tien onbekende Vlamingen zitten vast op een onbewoond eiland voor de kust van Portugal, klaar voor het avontuur van hun leven. Maar niet iedereen zal het vasteland bereiken.
'De Mol', om 20.00 uur op Play.



































