'De Coen en Sander Show' live vanuit drie landen

woensdag 12 juni 2019

538-dj's Coen en Sander gaan voor een nieuwe bucketlist-uitzending de grens over. Op donderdag 13 juni komt 'De Coen en Sander Show' live vanaf het drielandenpunt in Vaals.

Speciaal voor deze uitzending wordt de radiostudio op een draaischijf geplaatst. Hierdoor presenteren de heren hun middagshow ieder uur vanuit een ander land. Het programma wordt die dag ook live uitgezonden via radiostations in België en Duitsland, wat nog nooit eerder in de radiogeschiedenis is gedaan.


Coen Swijnenberg: 'De uitzending zal vanaf verschillend grondgebied komen en ook de muziek, jingles en het nieuws staan per uur in het teken van het land. Daarnaast ontvangen we ieder uur een speciale gast uit dat land die als ambassadeur bij ons zal aanschuiven!'

Sander Lantinga: 'En typische hapjes en outfits kunnen natuurlijk ook niet ontbreken, ik kijk al uit naar een Belgisch pintje en mijn Duitse Lederhosen. Al moet ik wel nog even werken aan een Vlaamse en Duitse uitspraak, anders kunnen die luisteraars ons niet verstaan.'

Coen en Sander maken, naast hun reguliere uitzendingen, bucketlist-uitzendingen vanaf bijzondere locaties. Plekken waar de dj's altijd al eens radio wilden maken en waar je niet zo snel kan komen. Zo kwam 'De Coen en Sander Show' eerder vanaf Schiphol, de set van 'Goede Tijden, Slechte Tijden', de middenstip van de Johan Cruijff ArenA, de zolderkamer van Coen en vanuit een luchtballon.

'De Coen en Sander Show' is elke maandag tot en met donderdag tussen 16.00 uur en 19.00 uur te horen op Radio 538.


TVvisie Extra



Onze apps

Download onze app op de Google Play Store Download onze app in de App Store

Meest recente

Multimedia SPOTLIGHT

Kijktip van de dag

'So You Think You Can Dance' (VTM)

De studioshows gaan verder en opnieuw dansen de kandidaten in duo's, vaak in stijlen die niet de hunne zijn. Niet alleen de jury, maar ook honderd dansliefhebbers uit Nederland en Vlaanderen hebben inspraak in wie doorgaat.

'So You Think You Can Dance', om 19.55 uur op VTM.

Dossiers

NU en STRAKS op tv

volledige TVgids
  • 23:55
    Journaallus
    06:00
    Mr. Magoo
  • 00:40
    Nachtlus
    08:00
    Radio 2: Weekwatchers
  • 21:40
    Geen uitzending
    06:00
    Tik Tak
  • 01:20
    Geen uitzending
    06:40
    Plop & de Peppers
  • 03:20
    Geen uitzending
    12:30
    GPs: Behind Closed Doors
  • 01:20
    Geen uitzending
    13:30
    The Irrational
  • 01:20
    Geen uitzending
    07:00
    Willy
  • 01:25
    Geen uitzending
    15:20
    Murder in a Small Town
  • 00:50
    Geen uitzending
    06:00
    Joe
  • 03:20
    De Tafel van de Week
    02:10
    Geen uitzending
  • 02:15
    Geen uitzending
    06:40
    Sullivan's Crossing
  • 03:05
    Geen uitzending
    06:35
    Journey to the Center of the Earth
  • 02:35
    Geen uitzending
    06:20
    Botched
  • 01:55
    Geen uitzending
    06:50
    Shades of Blue
  • 02:18
    Herhalingslus
    02:00
    Wordt aangekondigd
  • 03:30
    Hobbyklus
    05:55
    Sixties To Six
  • 03:00
    Loïc zot van koken weekmenu
    02:25
    Loïc: Zot van Koken
  • 03:35
    Miss Fisher's Murder Mysteries
  • 03:05
    Rivals
    02:20
    Cougar Town
  • 03:05
    NOS Journaal 20.00 uur
    02:05
    NOS Journaal met gebarentaal
  • 03:00
    Nieuwsuur
    08:15
    Vroege Vogels
  • 03:05
    NOS Jeugdjournaal met gebarentaal
    02:30
    First Dates