'Dagboek van een Callgirl' nieuw op Net5

Sanne Langelaar vertolkt de rol van Anna, een ogenschijnlijk normale vrouw die een geheim dubbel leven leidt als callgirl in Amsterdam.
Anna doet er alles aan om de twee compleet verschillende werelden voor elkaar verborgen te houden. Op een lichte en humoristische manier maakt Anna de kijker wegwijs in de wereld van chique hotels, designerkleding en de do’s & dont’s van het escortvak.
Anna probeert haar professionele en persoonlijke leven strikt gescheiden te houden, maar dat lukt niet altijd. Het verschil tussen de twee werelden is zo groot, dat dit nogal eens tot complicaties leidt. Zo probeert de hoogopgeleide Anna haar werk zorgvuldig geheim te houden voor haar familie, maar het is niet altijd makkelijk om uit te leggen wat ze dan wel doet.
Anna werkt voor de door geld gedreven Stefanie (gespeeld door Susan Visser). Zij is de eigenaresse van het exclusieve escortbureau waar Anna onder de naam Jolie opereert. Hoewel Anna van haar werk houdt kan het leven van een high class prostituee soms best eenzaam zijn. Gelukkig heeft ze haar ex-geliefde en beste vriend Ben (gespeeld door Matthijs van de Sande Bakhuyzen), die ze kent van haar studie. Anna heeft stiekem nog steeds gevoelens voor hem en hoopt dat hun relatie ooit weer op zal bloeien. Maar dat lijkt erg onwaarschijnlijk, aangezien Anna met andere mannen naar bed gaat voor geld en Ben verloofd is met iemand anders…
Sanne Langelaar: 'Ik ben erg blij met mijn rol in Dagboek van een callgirl. De twee kanten van het personage, namelijk Anna in het echt, en Anne als de callgirl Jolie, maakt dat ik veel te spelen heb. En ja, ook in lingerie. Dus ik heb hard getraind om bij de explicietere scène goed in beeld te komen.'
Secret Diary of a Call Girl
De Nederlandse serie Dagboek van een callgirl is gebaseerd op het Engelse boek ‘The Intimate Adventures of a London Call Girl by Belle De Jour’ en de daaropvolgende succesvolle Britse tv-serie ‘Secret Diary of a Call Girl’. De Nederlandse scripts worden bewerkt door schrijfster Marion Pauw.
'Dagboek van een Callgirl', donderdag 25 maart om 20.30 uur op Net5.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Wat fans al weken hopen: Thilly en Tim kussen in 'Thuis'
- Na Gert Verhulst en Tine Embrechts: Play zoekt derde host voor ‘De Tafel’
- Volg zaterdag live en exclusief de uitreiking van De Ensors op Proximus
- Play Media, Telenet en Kinepolis lanceren nieuwe en versterkte 'film on demand' zone
- Kijkcijfers: 29, 30 en 31 januari & 1 februari 2026
- Warm deze winter lekker op met de heetste MTV-shows in februari
- Dit zie je dinsdag in 'Vier Handen Op Eén Buik'
- Dit zie je maandag in 'Opsporing Verzocht'
- 21-jarige voetballer riskeert schorsing van drie jaar in 'De Rechtbank'
- 'Focus' duikt in de wereld van de ruimtevaart
- NPO Radio 1 zit boven op de Spelen met 'RadiOlympia'
- Radiozender JOE en NS lanceren exclusieve Singalong Trein met ABBA-tribute
- NPO FunX front row bij iconische concertreeks New Wave
- Belgian Music Matters: DAAN, Portland, High Hi, ‘t Hof van Commerce en Das Pop kapen de avond van Willy
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' vanuit de kantine van FC Aalsmeer
Multimedia SPOTLIGHT
-
Zon, luxe en totale chaos in 'All In' op Streamz -
'Potverdikke, wie smijten ze hier binnen?' -
'Becoming Meewis' vanaf 1 februari nieuw op njam! -
Eerste bommetje in 'Konvooi' -
Dit is de jury van 'So You Think You Can Dance' -
Het nieuwe seizoen van 'The Voice van Vlaanderen' komt eraan! -
'Help, Mijn Man Is Klusser' nieuw op VTM 2 -
Maakt Kurt Rogiers de overstap naar Play? -
De Jordy kaapt wekelijks de Q-Foute Radio -
Kijk naar het leven van Tanja Dexters op Streamz -
Kijk nu de trailer van 'The Wrecking Crew' -
Komt 'grapje' van 'Bestemming X'-kandidaat hem duur te staan? -
Koen Wauters en Wesley Sonck presenteren 'De Box' -
K3 eert Karen, Kristel en Kathleen tijdens de Kastaars -
'Stukken Van Mensen' viert feest in het KMSKA -
De Lach van JOE is geraden! -
Jens Dendoncker maakt acteerdebuut als hofnar Diederik in 'ZOT!' -
Kijk 'Heated Rivalry' vanaf vrijdag op HBO Max -
'Loena Hendrickx - Chasing Grace' nu te bekijken op VTM GO -
Peter Van de Veire openhartig in 'Maison Verhulst' -
'A Knight of the Seven Kingdoms' vanaf maandag te streamen op HBO Max -
Zelfs de bus heeft twee gezichten in 'Bestemming X' -
Even slikken voor Bart Appeltans in 'Een Echte Job' -
Verdubbel je jaarloon in 60 seconden! -
Zijn Q-gezichten Gerben Tuerlinckx en Clémentine Caron 'Twins?!' -
Disney+ onthult teaser voor tweede seizoen van 'Paradise' -
Derde seizoen van 'Euphoria' binnenkort op HBO Max -
Eric Goens laat professionele huurmoordenaar aan het woord -
Exclusieve kijk achter de schermen van BK-winst Thibau Nys -
'De Tafel van Gert' is terug vanaf 19 januari
Kijktip van de dag

De groep zet haar eerste stappen op de eeuwige sneeuw. Met crampons onder de voeten wordt elke beweging precair. De Andes eist volledige aandacht. De klim wordt zo steil dat zelfs Toby naar adem hapt. Op deze hoogte krijgt Rob een onverwachte ontroering wanneer zijn oudste zoon opduikt. Regula wordt intussen door hoogteziekte op de knieën gedwongen. Hier, in ijs en ijle lucht, blijkt hoe prachtig maar meedogenloos de Andes is.
'De Rugzak', om 20.50 uur op VRT 1.



































