'Dagboek van een Callgirl' nieuw op Net5

Sanne Langelaar vertolkt de rol van Anna, een ogenschijnlijk normale vrouw die een geheim dubbel leven leidt als callgirl in Amsterdam.
Anna doet er alles aan om de twee compleet verschillende werelden voor elkaar verborgen te houden. Op een lichte en humoristische manier maakt Anna de kijker wegwijs in de wereld van chique hotels, designerkleding en de do’s & dont’s van het escortvak.
Anna probeert haar professionele en persoonlijke leven strikt gescheiden te houden, maar dat lukt niet altijd. Het verschil tussen de twee werelden is zo groot, dat dit nogal eens tot complicaties leidt. Zo probeert de hoogopgeleide Anna haar werk zorgvuldig geheim te houden voor haar familie, maar het is niet altijd makkelijk om uit te leggen wat ze dan wel doet.
Anna werkt voor de door geld gedreven Stefanie (gespeeld door Susan Visser). Zij is de eigenaresse van het exclusieve escortbureau waar Anna onder de naam Jolie opereert. Hoewel Anna van haar werk houdt kan het leven van een high class prostituee soms best eenzaam zijn. Gelukkig heeft ze haar ex-geliefde en beste vriend Ben (gespeeld door Matthijs van de Sande Bakhuyzen), die ze kent van haar studie. Anna heeft stiekem nog steeds gevoelens voor hem en hoopt dat hun relatie ooit weer op zal bloeien. Maar dat lijkt erg onwaarschijnlijk, aangezien Anna met andere mannen naar bed gaat voor geld en Ben verloofd is met iemand anders…
Sanne Langelaar: 'Ik ben erg blij met mijn rol in Dagboek van een callgirl. De twee kanten van het personage, namelijk Anna in het echt, en Anne als de callgirl Jolie, maakt dat ik veel te spelen heb. En ja, ook in lingerie. Dus ik heb hard getraind om bij de explicietere scène goed in beeld te komen.'
Secret Diary of a Call Girl
De Nederlandse serie Dagboek van een callgirl is gebaseerd op het Engelse boek ‘The Intimate Adventures of a London Call Girl by Belle De Jour’ en de daaropvolgende succesvolle Britse tv-serie ‘Secret Diary of a Call Girl’. De Nederlandse scripts worden bewerkt door schrijfster Marion Pauw.
'Dagboek van een Callgirl', donderdag 25 maart om 20.30 uur op Net5.
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- SBS6 tijdens WK elke dag live met dubbele uitzendingen 'Vandaag Inside Oranje' óf 'De Oranjezomer'
- 'A.S.S. - Anti Survival Show' in mei nieuw bij NET5
- 'This Is Not a Murder Mystery' maakt indruk tijdens première in Cannes
- Marga van Praag, Gerrit Jan Wolffensperger en Beau Schneider in vierluik 'Oorlog is Erfelijk'
- Kijkcijfers: 24, 25 en 26 april 2026
- VRT NWS 'Pano' onderzoekt: De ondergrondse bank
- Libanese chaos, 6 draadjes en frustraties: 'Dit stoot mij voor de borst'
- Bart Appeltans test toilet in 'Huis Gemaakt': 'Met een spot op mijn hoofd zien de buren mij zéker zitten'
- Dit alles zie je in mei bij RTL
- Koningsdagconcert 2026 vanuit Dokkum
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag vanaf Slot Loevestein
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Radio 1-luisteraars maken opnieuw statement voor vrede: 'Imagine' van John Lennon op nummer 1 in 'Radio 1 Classics 1000'
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- Dit hoor je zaterdag in 'Spijkers met Koppen' op NPO Radio 2
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nieuw seizoen 'Alloo bij de Wegpolitie' bij VTM GO+ -
Cross Battles beloven vuurwerk in 'The Voice van Vlaanderen' -
Dit is de afvaller na de vijfde aflevering van 'De Mol' -
Nicky zoekt noodgedwongen grotere woning in 'Blind Gekocht' -
Repetitie loopt mis in 'So You Think You Can Dance' -
Dit is de releasedatum van 'Heartstopper Forever' -
Kijk vrijdag eerste studioshow van 'So You Think You Can Dance' -
Kijk nu de hilarische trailer van 'STRIKE!' op Streamz -
Aster Nzeyimana over zijn mediatransfer in 'Achter de Schermen' -
Cerina wijst Marthe en Matthias terecht in 'Huis Gemaakt' -
Kijk nu de trailer van het nieuwe seizoen 'Temptation Island' -
'Flashback' duikt in de wilde jaren van JIM -
Dit is de afvaller na aflevering 4 van De Mol -
'De Container Cup' is back baby! -
Fehmy wordt opvallend stil in nieuwe woning -
Kijk binnenkort het nieuwe seizoen van 'Amsterdam Centraal 24/7' -
Het verjaardagsfeest van Kiki loopt volledig uit de hand -
Ex-coaches grijpen de macht in 'The Voice' -
Laura Tesoro zet haar twee kanonnen tegenover elkaar in 'The Voice' -
Netflix deelt officiële trailer van nieuwe actiethriller 'Man on Fire'
-
'Welkom in de praktijk van dokter Lemmelijn' -
'MasterChef'-jury krijgt het aan de stok met Ruben Van Gucht -
Netflix dropt trailer van tweede seizoen 'Haantjes' -
'True Crime Belgium' over de Bende van horen, zien en zwijgen -
Marco Borsato negende gast in 'Sergio in Italië' -
Deze 'Mol'-kandidaat moet na de derde aflevering naar huis -
Eerste 'Blind Gekocht'-koppel zorgt meteen voor verwarring -
Is deze 'kleine Bambi' de hiphoprevelatie van 'SYTYCD'? -
Kijk nu de trailer van 'Half Man' op HBO Max -
Emotionele Natassia past haar trouwjurk
Kijktip van de dag

Opnieuw staat er een MasterClass op het menu. Dit keer krijgen de chefs een spoedcursus Libanese keuken van Ghina Bazzi. Spoed, chaos en tijdsgebrek zijn deel van het geheel. Door zijn blessure greep Ruben Van Gucht naast de immuniteitspin en bovendien leverde de snijwonde hem zes draadjes op. Niet bepaald ideaal om te koken in het heetst van de strijd en de jury heeft geen medelijden.
'Celebrity MasterChef Vlaanderen', om 21.15 uur op Play.



































