Cartoon Network: highlights april 2020

De dag redden is supermakkelijk als je een superheld bent. Maar het kwaad bestrijden terwijl je goede cijfers op school moet halen én een sociaal leven wilt hebben?
'DC Super Hero Girls' zijn meer dan misdaadbestrijdende vriendinnen; ze zijn een uiteenlopende groep van toegewijde super tieners!
HIGHLIGHTS APRIL 2020
DC SUPER HERO GIRLS
VANAF 20 APRIL
Doordeweeks om 15.30 uur
Ze werken samen terwijl ze strijden in Metropolis en gaan tegelijkertijd de strijd aan om op te groeien. Deze geweldige tieners ontdekken altijd weer nieuwe manieren om hun krachten en capaciteiten onder controle te houden. Ze leren snel hoe ze moeten omgaan met de uitdagingen die komen kijken bij het leven van een tiener-superheld. We hebben allemaal de kracht om een verschil te maken.
Bekijk de gloednieuwe 'DC Super Hero Girls' afleveringen vanaf 20 april doordeweeks om 15.30 uur, alleen bij Cartoon Network!
GUMBALL WEEK
VANAF 10 T/M 16 APRIL
Elke dag om 6.00 uur
Zet je schrap voor een week bomvol met afleveringen van je favoriete show: ''Gumball'! Iedere dag, heel de dag, alleen bij Cartoon Network!
De familie Watterson is een doodgewone familie. Pap is een alledaags, roze konijn die zijn dagen thuis op de bank doorbrengt, terwijl Mam in een regenboogfabriek werkt. Hun kinderen zijn ook vrij gewoon – zo heb je Gumball, een blauwe kat met een gigantisch hoofd; Anais, een 4-jaar oud geniaal konijntje; en tot slot goudvis Darwin, het huisdier dat deel van de familie werd nadat er benen uit zijn lichaam groeiden.
Ster van de show is Gumball, die te maken krijgt met de proeven en beproevingen van iedere 12-jarige jongen – zoals achterna gezeten worden door een dolle T-Rex, onder de blote hemel moeten slapen nadat een robot zijn identiteit heeft gestolen, of zich verkleden als cheerleader en de split doen om indruk te maken op het meisje van zijn dromen. Kortom, de alledaagse dingen die we allemaal al eens hebben meegemaakt.
Je hoeft je niet te vervelen! Geniet dagelijks van je favoriete 'Gumball' afleveringen. Van 10 t/m 16 april zie je 'Gumball' elke dag vanaf 6.00 uur, bij Cartoon Network.
CRAIG OF THE CREEK
VANAF 27 APRIL
Doordeweeks om 8.55 uur
Craig is terug samen met zijn twee beste vrienden, Kelsey en JP in 'Craig van de Kreek''. Ze beleven avonturen in de Kreek, een verwilderd stukje natuur bij hun dorp. In en rond de Kreek vinden we een echte samenleving van kinderen.
In de afleveringen ontdek je nieuwe gebieden van de Kreek, ontmoeten nieuwe Kreek Kinderen elkaar, en komen Craig en zijn vrienden regelmatig in de problemen bij De Stomp, hun ontmoetingsplaats.
Kijk vanaf maandag 27 april naar de gloednieuwe afleveringen van 'Craig van de Kreek'. Doordeweeks om 8.55 uur, alleen bij Cartoon Network!
https://www.cartoonnetwork.nl
Meer artikels over Cartoon Network NL
Met één klik kies je in Google dat je graag resultaten krijgt van TVvisie. Zo mis je nooit meer onze laatste nieuwtjes.
Voeg TVvisie toe als
voorkeursbron in Google
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- De leukste momenten uit seizoen 5 van 'De Verraders': nooit eerder vertoonde beelden
- ‘De Verraders’ eindigt met gigantische plottwist: Stephanie Coorevits troeft iedereen af
- November wordt 'Boer zoekt Vrouw'-maand op NPO 1
- Mechelen schitterde voor 25 jaar Qmusic: uniek lichtspektakel lokt meer dan 40.000 bezoekers
- BN'ers nemen mantelzorg over in MAX-programma 'Zorg uit Handen'
- Maandag in 'Het Uur van de Wolf': Sonnekai - het innerlijke goud
- 'Radar' tikt een lijst met klantgegevens op de kop
- Omgaan met fysieke en psychische gevolgen van geweld in 'F*ck You, Flik'
- Laatste aflevering van 'Poorten van Europa' over de politieke grens
- Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan': 'Gebroken teen!'
- Justin Timberlake bovenaan jubileumlijst 'THX To You Top 1000': dit zijn de tien populairste nummers uit 25 jaar Qmusic
- Erik de Zwart ontvangt Top 4000 Ere-Icoon uit handen van dochters
- 'Dijkstra & Evenblij Ter Plekke' zondag live vanuit Amsterdam
- Dit hoor je zondag in 'Vroege Vogels' op NPO Radio 1
- NPO 3FM lanceert nieuw 3FM Talent: Isabèl Usher
Multimedia SPOTLIGHT
-
Nooit eerder vertoonde beelden van seizoen 5 van 'De Verraders' -
Stephanie Coorevits kroont zich tot koningin van 'De Verraders' -
Hoge golven eisen eerste slachtoffer in 'Over De Oceaan' -
Docu 'De Schiphol Diamantroof' binnenkort nieuw op Videoland -
Dit is de aftermovie van Qmusic Highlights in Mechelen -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Zeeziekte slaat genadeloos toe bij Timon Verbeeck in 'Over De Oceaan' -
Dorien Nuyts beleeft culinaire nachtmerrie in 'Expeditie Robinson' -
'Ik verdien het om te blijven zitten!' -
Kijk de trailer van 'Beauty and the Geek' op Prime Video -
'De Hel van Breendonk' nieuw op VRT MAX en VRT Canvas -
Kijk een nieuw seizoen van 'De Wereld van Plopsa' bij VTM -
Marie over de nieuwe poetshulp in 'De Tafel van Ruben' -
Maak kennis met de nieuwe poetshulp van 'De Verhulstjes' -
Dit is de nieuwe begingeneriek van 'Familie', gezongen door Metejoor -
Cul de Bas zoekt nog meer risico in de finale van 'Got Talent' -
Kijk mee binnen bij Vlaanderens grootste online sterren -
Mini Made2Move klaar voor de finale van 'Got Talent' -
Conner Rousseau in 'Anastasya op een Ander' -
Astrid Coppens over paniek tijdens haar eerste bevalling -
Verrassende plottwist in 'Love Island VIPS' -
Dit zijn de kandidaten van 'Dancing with the Stars 2026' -
Crisis bij LABO! -
Seizoensrevelatie Amber Piddington uitgeschakeld in 'De Slimste Mens ter Wereld' -
Kürt Rogiers over zijn exit in 'De Verraders' in 'De Tafel van Ruben' -
Noah offert bondgenoot Bert in 'De Verraders' -
'Gevangenisdirecteurs' toont schrijnende gevolgen van stakingen -
Faroek opent aanval op verrader Stephanie aan De Ronde Tafel -
Deze tactiek hanteert Pauline Slangen in 'Expeditie Robinson'
-
'Ik vind hem kleiner dan gedacht!'
Kijktip van de dag

Antwerpen, 1942. Na een mislukte verzetsactie worden Rik en zijn vader Leon opgepakt en naar de SS-strafgevangenis Breendonk gebracht. Terwijl Rik geconfronteerd wordt met de harde realiteit van het kamp, weigert Elisabeth hem op te geven. Ondertussen probeert de ambitieuze Vlaamse SS'er Hendrik Vaes zijn positie binnen het bezettingsapparaat verder uit te bouwen.
'Breendonk', om 20.55 uur op VRT 1.




































