Cartoon Network: highlights april 2020

De dag redden is supermakkelijk als je een superheld bent. Maar het kwaad bestrijden terwijl je goede cijfers op school moet halen én een sociaal leven wilt hebben?
'DC Super Hero Girls' zijn meer dan misdaadbestrijdende vriendinnen; ze zijn een uiteenlopende groep van toegewijde super tieners!
HIGHLIGHTS APRIL 2020
DC SUPER HERO GIRLS
VANAF 20 APRIL
Doordeweeks om 15.30 uur
Ze werken samen terwijl ze strijden in Metropolis en gaan tegelijkertijd de strijd aan om op te groeien. Deze geweldige tieners ontdekken altijd weer nieuwe manieren om hun krachten en capaciteiten onder controle te houden. Ze leren snel hoe ze moeten omgaan met de uitdagingen die komen kijken bij het leven van een tiener-superheld. We hebben allemaal de kracht om een verschil te maken.
Bekijk de gloednieuwe 'DC Super Hero Girls' afleveringen vanaf 20 april doordeweeks om 15.30 uur, alleen bij Cartoon Network!
GUMBALL WEEK
VANAF 10 T/M 16 APRIL
Elke dag om 6.00 uur
Zet je schrap voor een week bomvol met afleveringen van je favoriete show: ''Gumball'! Iedere dag, heel de dag, alleen bij Cartoon Network!
De familie Watterson is een doodgewone familie. Pap is een alledaags, roze konijn die zijn dagen thuis op de bank doorbrengt, terwijl Mam in een regenboogfabriek werkt. Hun kinderen zijn ook vrij gewoon – zo heb je Gumball, een blauwe kat met een gigantisch hoofd; Anais, een 4-jaar oud geniaal konijntje; en tot slot goudvis Darwin, het huisdier dat deel van de familie werd nadat er benen uit zijn lichaam groeiden.
Ster van de show is Gumball, die te maken krijgt met de proeven en beproevingen van iedere 12-jarige jongen – zoals achterna gezeten worden door een dolle T-Rex, onder de blote hemel moeten slapen nadat een robot zijn identiteit heeft gestolen, of zich verkleden als cheerleader en de split doen om indruk te maken op het meisje van zijn dromen. Kortom, de alledaagse dingen die we allemaal al eens hebben meegemaakt.
Je hoeft je niet te vervelen! Geniet dagelijks van je favoriete 'Gumball' afleveringen. Van 10 t/m 16 april zie je 'Gumball' elke dag vanaf 6.00 uur, bij Cartoon Network.
CRAIG OF THE CREEK
VANAF 27 APRIL
Doordeweeks om 8.55 uur
Craig is terug samen met zijn twee beste vrienden, Kelsey en JP in 'Craig van de Kreek''. Ze beleven avonturen in de Kreek, een verwilderd stukje natuur bij hun dorp. In en rond de Kreek vinden we een echte samenleving van kinderen.
In de afleveringen ontdek je nieuwe gebieden van de Kreek, ontmoeten nieuwe Kreek Kinderen elkaar, en komen Craig en zijn vrienden regelmatig in de problemen bij De Stomp, hun ontmoetingsplaats.
Kijk vanaf maandag 27 april naar de gloednieuwe afleveringen van 'Craig van de Kreek'. Doordeweeks om 8.55 uur, alleen bij Cartoon Network!
https://www.cartoonnetwork.nl
Meer artikels over Cartoon Network NL
TVvisie Extra
Onze apps
Meest recente
- Zoektocht naar verdwenen vissersschepen in nieuwe EO-serie 'Op zee gebleven'
- Nieuw seizoen met spraakmakend oud-bekenden in 'Daar Gaan Ze Weer'
- Kijkcijfers: woensdag 8 april 2026
- Dit zijn de hoogst gewaardeerde programma's op NPO Start in het eerste kwartaal van 2026
- BBC Studios lanceert BBC Belgium
- Golftoernooi op Augusta National met 's werelds beste spelers live te zien bij Ziggo Sport
- Veiligheidsbediende Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over een gewapende man in het station
- De mantelzorgmakelaar: verdienmodel of onmisbare hulp voor mantelzorgers?
- Donderdag in 'Zembla': Long-covid, tussen patiënt en patent
- Jacques Vermeire klungelt met bladgoud in 'Eenmaal Andermaal'
- Luistercijfers: Qmusic en JOE boeken succes met grote nieuwe acties
- Ontdek de 3 finalisten van MNM Start to dj
- 'A Solitary Reign' van Amenra is opnieuw de nummer 1 in 'De Zwaarste Lijst'
- 3FM-dj's Mark en Mai organiseren experiment: 'Concert voor Kleinere Mensen'
- Dit hoor je zondag in 'Dijkstra & Evenblij ter Plekke' op NPO Radio 1
Multimedia SPOTLIGHT
-
'Hakken over de Sloot' seizoen 2 is terug op Prime Video -
'Malcolm in the Middle: Life's Still Unfair' nieuw op Disney+ -
Bekim uit 'De Trein' krijgt oproep over gewapende man in station -
Dit zie je deze week in 'Hacked' op Streamz -
Ezra brengt zijn 94-jarige steunpilaar mee op het podium in 'SYTYCD' -
Matteo Simoni te gast in eerste 'A-typisch' op Streamz -
Jade Mintjens in 'Sergio in Italië' over de afwijziging die haar carrière lanceerde -
Zwangere Guy eerlijk over zijn strijd met alcohol in 'Sergio in Italië' -
Netflix deelt releasedatum van 'Avatar: The Last Airbender S2' -
Ontdek de nieuwe trailer van 'Star Wars: Maul – Shadow Lord' bij Disney+ -
Zoë blaast de jury omver in 'So You Think You Can Dance' -
'Meat Timon' is zondag nieuw op najm! -
De strijd barst opnieuw los in 'The Floor' -
TAGMAG-ster Amber gaat op zoek naar de liefde in nieuw seizoen van 'LoveMe' -
An Lemmens verrast Yasmina bij de VRT -
'Blind Gekocht' is terug met torenhoge verwachtingen -
'Klopjacht' is terug! -
Kijk nu de trailer van 'Temptation Island' op Streamz -
Axel Daeseleire fluit Sofie Dumont terug in 'Eenmaal Andermaal' -
Komt de waarheid binnenkort bovendrijven in 'Thuis'? -
Arthur danst voor jeugdidool Dan Karaty -
Kijk naar 'The Lady' op Streamz -
Cuteness overload in 'The Voice van Vlaanderen' -
Nicoline Dossche duikt op in 'Familie' -
Dit is de eerste afvaller van 'De Mol' -
Noah zet alles op alles in 'So You Think You Can Dance' -
An Lemmens verrast een kandidaat in 'The Voice van Vlaanderen' -
Joris wint 'De Box' en neemt €17.500 mee naar huis -
Meteen alle hens aan dek in 'De Trein' -
Wie wordt de winnaar van 'De Box'?
Kijktip van de dag

De wedstrijd gaat een nieuwe fase in: de Big Battles. De coaches verdelen hun kandidaten in groepjes die strijden voor een plek in de volgende ronde. Alles kan: één, meerdere of geen winnaars. Na deze ronde blijven er nog zes kandidaten per team over.
'The Voice van Vlaanderen', om 20.35 uur op VTM.



































